Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Trenniga käevigastuse pärast oli paus sees. Eile tegin 100x kätekõverdust ja nüüd lihased päris valusad, fuck it. Annab tunda, et pole pikalt trenni teinud.

 

Ah ja, insomnia rules. Eile sain magama alles hommiku kell 7.

 

 

Su kasutaja nimi läheb siis täppi "100x kätekõverdusi" jõhker loom.

(pole halvaga mõeldud)

 

 

 

Endal võrkpalliga olnud paus sees 2nädalat, aga järgmisel nädalal saab uuesti trenni minna.

Hüppeliigese vigastus.


kollanokk

tmt22.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Trenniga käevigastuse pärast oli paus sees. Eile tegin 100x kätekõverdust ja nüüd lihased päris valusad, fuck it. Annab tunda, et pole pikalt trenni teinud.

 

Ah ja, insomnia rules. Eile sain magama alles hommiku kell 7.

 

Uskumatult hästi aitab selle vastu muusika kui paned youtube "sleep helping music", seal mingi delta waves n stuff. Kange kummelitee aitab ka. Minujaoks juba üsna tavaline nähtus kella seitsmeni lage vahtida. :D Savu aitab ka, aga kohati liiga hästi, siis võib hommikul ärkamisega probleeme esineda.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tru dat

 

 

Muudetud liikme Netsky'i poolt

sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Uskumatult hästi aitab selle vastu muusika kui paned youtube "sleep helping music", seal mingi delta waves n stuff. Kange kummelitee aitab ka. Minujaoks juba üsna tavaline nähtus kella seitsmeni lage vahtida. :D Savu aitab ka, aga kohati liiga hästi, siis võib hommikul ärkamisega probleeme esineda.

 

Igasuguseid huvitavaid varjante proovinud aga ei toimi kuidagi. Eile mõtlesin, et teen mõned rummikoksid aga fuck it, cola oli otsas. Savu peale mõtlen koguaeg, et võiks olla, saaks magada, aga praegu on minu elukohas võimatu saada seda. -.-


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Uskumatult hästi aitab selle vastu muusika kui paned youtube "sleep helping music", seal mingi delta waves n stuff. Kange kummelitee aitab ka. Minujaoks juba üsna tavaline nähtus kella seitsmeni lage vahtida. :D Savu aitab ka, aga kohati liiga hästi, siis võib hommikul ärkamisega probleeme esineda.

 

Pikaajaline savutamine tegelt tekitabki unehäireid ja mul ka ikka aeg-ajalt korralikud häired magamajäämisega selletõttu. Enamus ajast küll stress mängib ka rolli aga jah... mingi paar päeva ilma ja juba raskem magama jääda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kellegil viljandis pole diilerit? Suht igav elu siin ikka.

 

Foorumist sa leiad kindlasti endale diileri. :lol:


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tegevust jätkub.

 

[video=youtube;fBOvGghTs-w]


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kellegil viljandis pole diilerit? Suht igav elu siin ikka.

 

Mul üks tuttav just hiljuti rääkis Viljandi mingist hero vanast. Esimene doos on tasuta and shit :D


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Aivarit tead w :D


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mägikas w


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Või tutvusringkond on täidetud endast lugupidavate ja väärikate inimestega :D Ma tean kust saaks aga siis teavad kohe kõik et mul on ja neil tuleb soov mind külastada ..


xx_69MLGquickscope360BlazeIt420MihkužTheM8Rektrr69_xx

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Või tutvusringkond on täidetud endast lugupidavate ja väärikate inimestega :D Ma tean kust saaks aga siis teavad kohe kõik et mul on ja neil tuleb soov mind külastada ..

Ma hoian küll sõpradega nii et kui tagasi pole tehtud, siis tuimalt ütlen ei :D Endal hetkel ka olemas, aga tahaks nagu Netsky jõuaks ka kunagi siia poole pärale..:unsure:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.