Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP
http://praht.ee/pildid/bmw-ass/

Mingi jõhker vend lol

 

Korralikult sai ikka naerda nüüd.


kollanokk

tmt22.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ei hakka uut teemat tegema, aga tahaks küsida ühte asja, juhtus selline asi sees, et panin arvutile uue vid kaardi ja heli kadunud muidu kõik muu toimib, proovisin vana uuesti ja ikka heli pole, vana kaart oli sisse ehitatud vid kaart.

 

/sain korda

Muudetud liikme w4r'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Lol 14h tööpäevad on eestis tavalised. Mul 8h ja saan 16h ka teha kui viitsin ja nvsel ka veel... Orja kui tahad :D

 

pole imestada, et keskmine eestlane kirub elu ja oma tööd, kui nii pikad päevad on, mõttetu rapsimine.

30-40 aastaselt juba põled täielikult läbi.


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ega keegi ei oska öelda, palju läheb maksma sülearvuti ekraani hingede parandus ?


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
:lol::lol:

 

Keskmine Venemaa inimene samasugune. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Silks

Peale eilset päevitamist olen lobster.

Võib öelda, et esimene päev oli kui tundsin suve tunnet, sest maikaga kannatas terve päeva olla o.O

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Lubas terve nädal vihma eile, ma väga ei usu seda.


tAKVr1u.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

Eismal, lääne-virumaal, oli eile näiteks ainult paks udu mere ääres.

plaanis seal kandis jaanid maha pidada.

 

Lisaks udule ja uduvihmale oli seal veel kõrini kimalasi, kes on kümme korda hullemad kui sääsed, sest neid raipeid ei kuule ega tunne kui hammustavad, järsku hakkad üle keha sügelema ja igal pool kupud üleval. Peab mitu purki offi või diffusili kaasa võtma.


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Silks

Õhtust

Käisin täna Tallinnas trenni tegemas esimest korda (jooksmas), Rocca Al Mare Myfitnessi juurest alustasin jooksmist ja kuidagi leidsin tee mere äärde, teadmatuses joosta vahel on huvitav. Järgmine kord tuleb juba teisest linna otsast alustada, siis saabki linna selgeks : D

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Hei keegi tallinnlane ka siit ja ühistransporti kasutab? Kui mul on see roheline kaart ja olen 19 aastane kuid enam mitte õpilane kas mul siis veel soodustus kehtib? Saavad nad kontrollida et ma juba lõpetanud vms? Netist leidsin et 19 aastane kaasaarvatud saab tasuta, kuid kui olen lõpetanud just siis suvel loogiliselt enam pole õpilane ju :D.? Teab keegi sellest midagi?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline misterx
Hei keegi tallinnlane ka siit ja ühistransporti kasutab? Kui mul on see roheline kaart ja olen 19 aastane kuid enam mitte õpilane kas mul siis veel soodustus kehtib? Saavad nad kontrollida et ma juba lõpetanud vms? Netist leidsin et 19 aastane kaasaarvatud saab tasuta, kuid kui olen lõpetanud just siis suvel loogiliselt enam pole õpilane ju :D.? Teab keegi sellest midagi?

 

Õppeaasta kestab augusti lõpuni. (https://www.riigiteataja.ee/akt/13337919#para24lg1)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.