Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Teemas on selline embleem:

aktivist.png

aga inimestel selline:

Aktiivne.png

:D

 

Aktivisti embleem oli kunagi mingite nõuetega. Seda sai taodelta ja neid jagati välja ainult mõned ja mingi aeg hiljem võeti teine süsteem kasutusele.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kris vana vänt :D

Mul oli kunagi üldse lamba embleem, pomo võttis maha mult selle, arvasin mingi küsimuse õigesti ära :D


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kris vana vänt :D

Mul oli kunagi üldse lamba embleem, pomo võttis maha mult selle, arvasin mingi küsimuse õigesti ära :D

 

Ahjaaa haha, see oli vapsee ununenud. Kes lambi kostüümis pilti tegi, mäletad? :D


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mingi selline keiss oli ja :D mingi õrnalt õrnalt meenub see teema :D


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Vaba teema? Kandideerimiseks kõlbulik? Olen 11. aastane kandideeriksin suuremaks rangiks, kasvõi katseajaks Oskan panna protti, banni, jaili, unjaili, ja wandiga asju. See on mu esimene katse sooviks proovida! Loodan! :)

 

looda looda. ma ei saa midagi aru


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Uuri netist, mis inimesed selle kohta ütlevad.


tAKVr1u.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
heips,

 

kellel annaabis punkte võtku palun minuga ühendust. oleks nats abi vaja :D

 

Saada PM mulle.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
saatsin juba, suured tänud :) abivalmis inimesi ka õnneks olemas veel.

 

Palun palun :) PMi vaata.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Aga oskad öelda, kus eesti piires kõige odavam selliseid asju tellida on? Ma tean lehekülge galador.ee aga äkki on sarnaseid lehekülgi veel?

 

 

 

[video=youtube_share;3fD-M1F6L4g]

 

 

 

 

 

Hey, üldiselt on sellised kõrvaklapid kompromissidega sest on vaja panna nii kõrvaklapid kui mikrofon ühte patta. Mikrofon laguneb ära mingi aja pärast ja hakkab nuss pihta. Pigem tellida eraldi kõrvaklapid ja mikrofon.

Ise tellisin endale Superlux 668b - d thomannist ja kui huvi on muljetan. Väga palju kiidetud headseat väikse rahasumma eest(29eur). Lslt my opinion.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

"Maksu- ja tolliameti ametnikud pidasid eile Narva piiripunktis Eestist väljuval suunal kinni Leedu registreerimismärgiga veoauto koos külmikhaagisega, millest avastati tollikontrolli käigus 830 kilogrammi hašišit."

 

"Ka MTA uurimisosakonna juhataja Rain Kuusi sõnul ei ole tolliametnikud sellises koguses narkootilist ainet varem tabanud. „Kui eelmise aasta jooksul avastas MTA kokku 455 kilogrammi narkootilist ainet, siis eile tabatud kogus ületab seda juba pea kahekordselt,“ rääkis Kuus. „Kui arvestada, et hašiši tänavahind on kuni 20 eurot grammilt, siis oli narkootilise aine turuväärtus 16,6 miljonit eurot,“ lisas ta. Sellisest kogusest hašišist oleks saanud narkootilise joobe 830 000 inimest"

 

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/110_112/koer-avastas-narva-piiril-lillekoormast-rekordilise-koguse-hasisit?id=70896237

 

_________

 

Ei teadnudki, et üks inimene vajab ühte grammi hašišit, et narkootilist joobet saada ...

Juttude järgi saab ühest G'st mingi 3-4, kui mitte rohkem, inimest ennast padupilve tõmmata :D


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

2much statistics :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Silks

Cooking lvl 1. Tahtsin kooki teha, kuna mul koogivormi endal pole siis mõtlesin miks mitte panna tainas lihtsalt pudrupotti ja pott ahju. Kook küpses enda aja ära ja täiesti mõtlematult haarasin paljakäega ahjust poti sangast - hakkasin seda rahulikult tõstma, sama kiirelt kukkus see ka maha. Käsi liguneb jääkuubikutega vees hetkel ja ikka on tunda kuumust käes, välja võttes veest lausa nagu käsi põleks.

 

Kellegil kogemusi või sarnast juhtumit olnud, kaua paraneb?

Muudetud liikme Silks'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei ole nii loll :D


tAKVr1u.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.