Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Õel kadus kaust, kus kõik ülikooliga seotud asjad sees lihtsalt ära. Windows 8.1, otsime nime järgi asju searchist. Hidden file otsisime. Faili ajalugu tal ei näita. Midagi pole enam mis seal kaustas sees oli, täiesti pekkis lihtsalt.


Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Õel kadus kaust, kus kõik ülikooliga seotud asjad sees lihtsalt ära. Windows 8.1, otsime nime järgi asju searchist. Hidden file otsisime. Faili ajalugu tal ei näita. Midagi pole enam mis seal kaustas sees oli, täiesti pekkis lihtsalt.

 

Tehke partition recovery... kõvakettad suht lollikindlad.


xx_69MLGquickscope360BlazeIt420MihkužTheM8Rektrr69_xx

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

jeah, sain oma CS:GO ranki kätte ja wonder wonder what it is?

Silver I, ega paremat ei lootnudki :D

Muudetud liikme Genius15'i poolt

6097 päeva Vahvel.net liige 08.05.2024 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma ka ei tea... ju on nad siis geeniused.Ma lasin ema välise ketta pealt 400GB videoid ja pilte maha, tegin bootableks... Pärast sain muidugi minti s*ta programmi. Näed et asjad kõik alles aga maksa. Hui maksan ju. Panin kinni nu**isin 2 tundi ja sain uuesti asja tööle pe*ses. Kõik läinud, terve partion läinud. Pu*sis värdjad. Mingi osa sain ikkagi lõpuks kätte aga suur osa läks selle programmi pärast nahka. Vägistaks ära selle vana kes selle proge tegi.

Muudetud liikme Mihkuž'i poolt

xx_69MLGquickscope360BlazeIt420MihkužTheM8Rektrr69_xx

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mkm olen need 5 võitu solo pelanud, praegu sain just 5 võidu midea hetkel ei tulnud veel

Aga no üks pela oli mingi 5-0 meie kasuks ja siis vastased surrendisid

Sain siis 6 pela kotti, ei tea ju olen siis silver 1 jaoks loodud:D

Muudetud liikme V2ikeUfo'i poolt

"Elu on inimese parim aeg."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Its really nice to skip Winter coldness. Siin kandis pole vaja vastikuid jopesi vms. Kohati pusa peal, kohati T-särgi väel. Väga mõnus... @Sloveenia/Austria.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Veab.. Tahaks ka, siin sajab ainult mingit kakast lund ja lörtsi.. Tänavad ulme libedad, hea et käe/jala luud veel murdnud ei ole..


tAKVr1u.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.