Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

See Advanced Warfare nii debiilne mäng ikka. Pidin mingi hõljukiga järel püsima mingil vennal, jäin suht maha temast ja salvestas checkpointi ära, aga ma ei jõua talle järgi ja feilib koguaeg ja tagasi ka võtta ei saa checkpointi. See missioon on räigelt pikk ka, et restartida. Enam ei mängi seda sitta. :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See Advanced Warfare nii debiilne mäng ikka. Pidin mingi hõljukiga järel püsima mingil vennal, jäin suht maha temast ja salvestas checkpointi ära, aga ma ei jõua talle järgi ja feilib koguaeg ja tagasi ka võtta ei saa checkpointi. See missioon on räigelt pikk ka, et restartida. Enam ei mängi seda sitta. :D

 

I+feel+you+bro+_c348de8ec3c4bee27f1379f2061a9035.jpg


"Parem naine lits kui auto Opel." - Albert Einstein[h=1][/h]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See Advanced Warfare nii debiilne mäng ikka. Pidin mingi hõljukiga järel püsima mingil vennal, jäin suht maha temast ja salvestas checkpointi ära, aga ma ei jõua talle järgi ja feilib koguaeg ja tagasi ka võtta ei saa checkpointi. See missioon on räigelt pikk ka, et restartida. Enam ei mängi seda sitta. :D

Halo kopeering. Esimesest silmapilgust näha, et üks kehvematest COD mängudest.


no

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tahaks terve päev kurta kui nõmedalt külm õues on ja kui fucking hea koht on kodu on ning kui kurb ma olen, et homme peab kuskile uksest välja minema. :'(


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tegelikult ei ole nii hull, aga kui on väsimus peal ning end sisse mähkinud pole, siis on üsna kurb. :unsure:

 

Kumb parem on?

 


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kanye West*

 

Võttis paar minutit ikka aega. :D


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
nüüd pole üldse kanyet :(

 

Äkki mõni võtab tõsisemalt nüüd mind. :huh:

 

kodus lõpuks, eksam oli täna :D

 

Kaks... istu!


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.