Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Tere hommikust :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ohou, Netsky, Kuidas läheb?

 

Seni kuni mul endasse usku, on elu jumalik kingitus mida nautida ning mille teekond ja saatus endale ise määrata/valida. Raske on, aga hästi läheb. :)

 

Ma küsiks Sinult sama, aga vaadates Su tegevusi, siis võib üsna kindlalt eeldada, et sul läheb paremini, kui meil siin kõigil kokku. :P


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Genius, kui saladus pole siis mis sinu e-vedelike tootja on?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

"Eat healthy" tra mõni ei tea kuidas tervislikult süüagi, mingi GM salat ja kana ei kõlba nüüd küll kuhugi.

Krdi öko pmst naq peab olema nh noob. ple ime et sa nii sassis oled naq nö.

Muudetud liikme Mihkuž'i poolt

xx_69MLGquickscope360BlazeIt420MihkužTheM8Rektrr69_xx

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
enam vähem kõik e-sigareti müüjad, kas toodavad või ostavad oma e-sigaretid hiinast.

miks? sest nii on lihtsalt kordades odavam.

 

tegu pole turu solkimisega, kui KÕIK e-sigaretid sealt tulevad.

teen tarbijale asja odavamaks, kui küsin e-sigareti komplekti eest, mida näiteks müüb skismok'e või nikurex 70+€'ga, hoopis 30 euroga.

 

(teksti sisesed kirjavead on meelega tehtud)

 

:D just lugesin ühte artiklit, mis rääkis, et hiina e-sigarid jagavad arvutisse viiruseid

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
:D just lugesin ühte artiklit, mis rääkis, et hiina e-sigarid jagavad arvutisse viiruseid

Nojahm, hea et mul Eset NOD32 on siis peal :D


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
Ma võiks selle peale öelda, et on tootja, nii nagu eestis tegutsevad suuremad tegijad ütlevad, et nad ise toodavad.

Viimane protsess on eestis, ettevõtte poolt.

 

Aga kahjuks rohkem öelda ei saa, peale selle, et vedelikud tulevad euroopast.

 

Pikalt sul need asjad Tallinna tulevad? Saan ma homme oma jubinad kätte kui paar päeva tagasi tellisin? :)

Muudetud liikme Edi Murfi'i poolt

"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Nah, ma tellisin juba ära mingi päev, mõtlesin, et toetan ka foorumi kasutajaid. Ootan smartposti SMSi hetkel.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tegemist oli e-sigaretiga, mis oli varasemalt pahavaraga nakatatud ning siis inimene, kes selle arvuti kaudu laadima paigaldas, sai sealt viiruse.

See on suht naljakas, et kui näiteks telefonide kaudu saavad tuhanded inimesed viirusega nakatada ei ole see mingi asi, aga kui sellise uue asja nagu e-sigaretiga midagi sellist juhtub, siis kohe lärm lahti.

 

"Suurbritannia e-sigarettide müüja Vape Emporiumi esindaja Dave Goss ütles, et tuntud tootjate, näiteks Aspire, KangerTech ja Innokin, e-sigaretid on turvalised. «Kõik elektroonilised seadmed, mida saab USB-pesa kaudu laadida, võivad pahavara sisaldada, ja peaaegu kõik need seadmed tulevad Hiinast,» lisas ta."

 

Allikas: http://tarbija24.postimees.ee/3003419/e-sigaret-voib-arvuti-pahavaraga-nakatada

 

ära võta nüüd seda juhtumit isiklikult, viirused levivad igatipidi, samuti ma olen lugenud, et venemaal olid hiina kodumasinad ja muud sellised vidina saatnud emailidesse rämpsposti :D lärm lahti sellepärast, et e-sigarid ongi suhteliselt uued asjad, kuid täpsustuseks, viiruseid levitama hakanud sigar oli olnud mingisugune odav 5$ maksev sigar, mis oli ebayst tellitud

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

F#cking ape sh!t, ostsin eile läpaka mingilt tüübilt, sain üle... Kutu läpakas, prügikasti kaup. :( 100€ maksin aint tho.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

Täna Must Reede ehk Black Friday.

 

"Black Friday is the Friday following Thanksgiving Day in the United States."

 

Pikalt sul need asjad Tallinna tulevad? Saan ma homme oma jubinad kätte kui paar päeva tagasi tellisin? :)

 

Sinu pakk peaks olema pakiautomaadis.

Muudetud liikme Genius15'i poolt

4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.