Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

No siis saab öelda jälle, et surve all tunnistas seda.

Facebooki TOS §4.8

You will not share your password (or in the case of developers, your secret key), let anyone else access your account, or do anything else that might jeopardize the security of your account.

[/Quote]

Kõik, mis on isikliku FB kasutaja all loetakse sinu sisuks, kui pole tõestatud vastupidist.

Muide, kes on teine tulistaja? :D

Muudetud liikme manguvana'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ulme uudis, miks ma ei saa aru on vaja nii teha. Kuidas saab nii hullult ära keerata.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tüüp kes kõmmutas oli Vahur r++t.. Koolis kiusati teda, käisime samas koolis aga siis olin ma 5a vanem. Ärge kiusake, mõnele läheb see väga hinge kuigi nad seda välja ei näita. Ühiskond on kah nii nagu ta on...:fp: Meil eestis kirjutavad arstid ju ükskõik mis mürki ainult küsi nemad saavad ju selle eest raha.


xx_69MLGquickscope360BlazeIt420MihkužTheM8Rektrr69_xx

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ega kellegil pole siit poksikoti muua ?? :D voiks olla +25kg ;)


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
No silksz on ikka erakordselt vinge sell, pole isegi sõnu.

Viimane kord kui oma jala sinu nõmedasse kindergardenisse tõstan, ma isegi ei maini nimesid, aga üks persoon on saanud ranki mingi rämeda pugemise abil, iga lause mida ta kirjutab on kas ülistus 8L v jaagu kohta :)

 

Keep that kindergarden in business :)

 

Viimasel ajal jah suht palju ranke jagatud. Tundub, et kui facebookis on vanust üle 20 või nii siis star rank kohe käes. Silksz minuga viimased korrad nii üleolev olnud, et ei tahagi temaga suhelda. Mõnega muidugi seal ccs hea rääkida, aga peab vist kuskile välismaile channelile üle minema. :/ (No offense silks or other dudes who felt bad about my story)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Silks
Viimasel ajal jah suht palju ranke jagatud. Tundub, et kui facebookis on vanust üle 20 või nii siis star rank kohe käes. Silksz minuga viimased korrad nii üleolev olnud, et ei tahagi temaga suhelda. Mõnega muidugi seal ccs hea rääkida, aga peab vist kuskile välismaile channelile üle minema. :/ (No offense silks or other dudes who felt bad about my story)

 

Inimestel on probleem kui ranke on vähe ja kui on palju. Hetkel on 4 inimest kicki õigustega, mis on minu arvates piisav kui keskmiselt on 30-40 inimest chatis, seega 4 ranki pole sugugi palju. Ja vanuse järgi ma seda rankide panekut ikka ei võta ja minu teada on vist neljast kaks tükki 20+, kui ma ei eksi.

 

See, et ma "üleolev" olen olnud on ikka tingitud tekstist mis mulle on suunatud ja vastan ka vääriliselt. Ma nüüd üks vahe jälle ei räägi, nagu ma tegin paar kuud tagasi, vaatame ehk paraneb midagi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

Ostsin täna LHV börsihai mängus 300 x aktsiat, mille hind oli 13,85$.

Nüüd müün need maha 16,09$ tükk, easy 500$+ profit :D


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.