Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Maagiline 12999! Kohe tulemas 13000! #pidu

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
mõlemas on vaja eristuda, et üldse pilti pääseda.

kui video kvaliteet hea, striimija/video tegija on aktiivne, siis küll need vaatajad ka tulevad, nii youtubes ja ka twitchis.

 

vabateemas 12 999 leht hetkel, varsti 13k!

Paljud inimesed leitakse vastavalt soovitustele üles ja kuna eesti on nii väike riik siis kellegile peale eestlastele neid kanaleid ei soovitata. Twitchis aga on nii vähe inimesi ja kui sul on huvitav mäng siis on sul suurem võimalus saada publikut.. kui sa just heelium ei ole ;P


no

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mis asi on heelium? Mingi peene häälega jorss? :D

 

Täpselt nii.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Praegu tuli üks debiilne mälestus koolist meelde... Mul oli klassis mingi paks tüüp... Ns nussisin ta ajusi toksin jne.. Vana läks ikka räigelt närvi ja pani mulle ühe korraliku puuka tra õlg oli nädal aega valus :D


xx_69MLGquickscope360BlazeIt420MihkužTheM8Rektrr69_xx

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Praegu tuli üks debiilne mälestus koolist meelde... Mul oli klassis mingi paks tüüp... Ns nussisin ta ajusi toksin jne.. Vana läks ikka räigelt närvi ja pani mulle ühe korraliku puuka tra õlg oli nädal aega valus :D

 

mul ka praegu klassivend, kes ärritub kiirelt ja paneb lõuga kohe kui närvi ajad ta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mingi viiendas klassis vms tulin hommikul peavaluga kooli... Garderoobis hakkasin riideid ära panema ja mingi vend hakkas mölisema... Mölises nii kaua kuni närv katkes panin talle täiega lõuga. Päris hea oli pärast olla. Nüüd ma küll kellegile kallale ei läheks. Teeks parem korraliku Comebacki :D


xx_69MLGquickscope360BlazeIt420MihkužTheM8Rektrr69_xx

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mingi viiendas klassis vms tulin hommikul peavaluga kooli... Garderoobis hakkasin riideid ära panema ja mingi vend hakkas mölisema... Mölises nii kaua kuni närv katkes panin talle täiega lõuga. Päris hea oli pärast olla. Nüüd ma küll kellegile kallale ei läheks. Teeks parem korraliku Comebacki :D

comeback is real

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kasutatud enamvähem normi macbooki hindadest teab keegi midagi? Tahaks Maci osta kuna hea kerge ja mängudest väga ka enam ei huvitu. Enne checkisin veits guuglist, hinnad olid nii kirved, et panin ristist kinni.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Korralikud jaavad kuskil 500-900€ juurde ;)


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Minuarust enamvähem uued macbookid 900-1500 kandis ikka. Õde ostis vist 1200€ eest, aga ta ostis selle ka ikka facebooki jaoks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Olen aasta geenius

 

 

xxxx

 

 

EDIT: Ah ta aasta alles 15, 2015 :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.