Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP
irw kas 21. sajandil saab enam midagi lollimat küsida ve

 

Ma pole onju Inglismaal käinud ja googlest ei oska sellist asja otsida, seega kas ma ei või siit küsida. Sul koguaeg mingit ütlemist.

Arusaadav, siis siit ei tasu enam midagi küsida!

Muudetud liikme VAHVELONPASK'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

jube raske on tõesti "inglismaa vaatamisväärsused" või inglise keeles "sights in england" guugeldada. kui inglise keelt ei oska, siis löö sõnaraamat lahti, saad ka targemaks, sest nullilähedase inglise keele oskusega läheb raskeks sul.

 

mul kogu aeg midagi öelda jh, sest siia vahvlisse kogunevad lihtsalt sellised vennad, kelle kohta on midagi kogu aeg öelda :D muudes kohtades nagu ei näe sellist jama, mida siin toodetakse.

Muudetud liikme sauland'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
jube raske on tõesti "inglismaa vaatamisväärsused" või inglise keeles "sights in england" guugeldada. kui inglise keelt ei oska, siis löö sõnaraamat lahti, saad ka targemaks, sest nullilähedase inglise keele oskusega läheb raskeks sul.

 

mul kogu aeg midagi öelda jh, sest siia vahvlisse kogunevad lihtsalt sellised vennad, kelle kohta on midagi kogu aeg öelda :D muudes kohtades nagu ei näe sellist jama, mida siin toodetakse.

Tolgus!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

keegi annaabist faili saab võtta?


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Terve oktoober reeded vabad koolis, geegee.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
jube raske on tõesti "inglismaa vaatamisväärsused" või inglise keeles "sights in england" guugeldada. kui inglise keelt ei oska, siis löö sõnaraamat lahti, saad ka targemaks, sest nullilähedase inglise keele oskusega läheb raskeks sul.

 

mul kogu aeg midagi öelda jh, sest siia vahvlisse kogunevad lihtsalt sellised vennad, kelle kohta on midagi kogu aeg öelda :D muudes kohtades nagu ei näe sellist jama, mida siin toodetakse.

 

Absoluutselt nõustun. Peaks ju siiski nn e-ajastul inglise keeleoskus piisavalt kõrge olema, et sellist asja ise leida. Ning kui tõesti keelt ei räägi, siis sõnaraamatu peaks ikka lahti teha oskama, kui on juba oldud suuteline Vahvlisse kasutaja teha. Kuigi tegu vabateemaga, panevad paljud küsimused ja väited siin tõesti muigama. :D

 

PS: Like button'it ei saa kasutada, väidab, et õigused puuduvad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Küsib inglise vaatamisväärsuseid, siis küsib, ei pea kohe nähvama.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Absoluutselt nõustun. Peaks ju siiski nn e-ajastul inglise keeleoskus piisavalt kõrge olema, et sellist asja ise leida. Ning kui tõesti keelt ei räägi, siis sõnaraamatu peaks ikka lahti teha oskama, kui on juba oldud suuteline Vahvlisse kasutaja teha. Kuigi tegu vabateemaga, panevad paljud küsimused ja väited siin tõesti muigama. :D

 

PS: Like button'it ei saa kasutada, väidab, et õigused puuduvad.

 

Vaadake ise oma postitusi ka, mis lolli juttu te siin vahepeal ajate.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Vaadake ise oma postitusi ka, mis lolli juttu te siin vahepeal ajate.

Vahet pole kes, kus ja kui lolli juttu ajab. Nendepoolne point on see, et sa oled tõesti sellises ajastus kus eksisteerub google. Selle asemel, et siia postitada ja oodata ei tea kui kaua võiksid minna googlesse ja ise otsida omale see info 5 minutiga.


no

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

 

 

Kui oled M-interneti peal, siis võib kõrge ping olla tingitud paljudest internetikasutajatest sama võrgu all. Mul endal on ka selle pingiga üks huvitav lugu, keskmiselt näitab alati 20-35ms, kuid kui mõnda mängu mängida (nt. CS:GO), siis on ping väga madal, umbes 5-9ms. Siiski mainin ära, et mul endal on kaabliga internet.

 

3812491182.png107816075.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Milleks muuks siis internetifoorumid on kui mitte rumalate küsimuste küsimiseks? Pealegi tänu nendele rumalatele küsimustele kasvab foorumi külastajaskond.

 

selles mõttes jh kasvab, et foorum saab paar venda jälle, kes nime kollaseks saamise jaoks annetavad, aga foorumi üldine kvaliteet sellest ei kasva.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ostsin uue läpaka, mis arvate?

 

Uus ja hind oli 1129€

 

Intel Core i7-4810MQ

Protsessori taktsagedus 2,8 - 3,8 Ghz

1000 GB + S-Raid 256GB SSD

Põhimälu 32GB

2x nVidia GeForce GTX 880M

Videomälu 16GB

Mälu tüüp DDR3 1600 MHz

 

Hea dill

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

im just kidding, see mingi MSI mänguri läpaka andmed, mis maksab üle 3 kilo :D

 

ostsin 649 euri eest uue läpaka. (Y)

mulle käib küll


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ei taju mis mu netiga toimub.

Endal MiNT 4G Business Standard.

Peaks olema kuni 8GB alla ja 2GB ülesse. Viimased nädal aega ja veidi peale nett kohutav olnud, eile sai helistatud ka. Ei oskand midagi õelda, vaid seda, et uurivad. Vahel ei lae isegi netilehti ära. Speedtest ja ruuter.ee näitab kogu aeg, et alla 1gb ja ülesse 300kb/s. Pole sõnu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.