Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP
2 aastat bänned ja tagasi (Y)

Puhas poiss nüüd? Või varsti banned tagasi?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mis teha moded ja admini siin korrupeerinud suurem osa, teevad ise mis tahavad. Nüüd raudselt, see positus kusutatakse Jarmo või Robert poolt, ja lendab ilma põhjuseta hoiatus jälle või ilma põhjusteta Ban mida Markkus kunagi eemaldas.

 

Õpi ükskord juba korrektselt kirjutama, vanust nagu on piisavalt juba...


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mis teha moded ja admini siin korrupeerinud suurem osa, teevad ise mis tahavad. Nüüd raudselt, see positus kusutatakse Jarmo või Robert poolt, ja lendab ilma põhjuseta hoiatus jälle või ilma põhjusteta Ban mida Markkus kunagi eemaldas.

Mis põhjuseta banist sa siin räägid?

 

12143b1d44fa3d2c53e993e24c6520f9.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Silks

Väga hästi korraldatud, aga autojuhid tekitasid pahameelt mitmeid kordi, üks kord tuli mitte valgustatud ristmikult üle auto ilma tuledeta ja turvasid seal teda kinnipidamas ei olnud. Paar korda sõitsid veel autod üle väga pohhuistlikult ristmikutest ja ühel ristmikul olid isegi turvad, aga tood ei teinud midagi.

 

Ise jooksin esimest korda poolmaratoni ja olin enda koha kui ka ajaga väga rahul.

 

ab18c012a80089613edf1e5421a3a0d2.png

 

Muudetud liikme Silks'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Igav hakkas, aga minu päevikut ei viitsi keegi isegi igavusest kommenteerida. :D

igavhakkas.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

2late, juba quitin. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Väga hästi korraldatud, aga autojuhid tekitasid pahameelt mitmeid kordi, üks kord tuli mitte valgustatud ristmikult üle auto ilma tuledeta ja turvasid seal teda kinnipidamas ei olnud. Paar korda sõitsid veel autod üle väga pohhuistlikult ristmikutest ja ühel ristmikul olid isegi turvad, aga tood ei teinud midagi.

 

Ise jooksin esimest korda poolmaratoni ja olin enda koha kui ka ajaga väga rahul.

 

ab18c012a80089613edf1e5421a3a0d2.png

 

 

Super, kui rahule jäid!

Kuna vabatahtlikke pole kunagi liiga palju, siis alati jääb inimesi puudu. Igal pöördel võiks ju mingi viide/inimene olla, aga lihtsalt ressursse pole. Sellise suure ürituse korral on alati probleeme. Vigadest ikka õpitakse ja järgmine aasta paremini!

Mõned ristmikud/ringteed on algusest peale probleemsed kohad olnud, sest pole valgustatud või mõni muu probleem.

 

Ise olin kõikide startide alguses kohe stardikoridori ees, põhimõtteliselt 5 meetrit stardi algusest.

Väga võimas tunne oli iga stardiga!

Muudetud liikme Genius15'i poolt

6097 päeva Vahvel.net liige 08.05.2024 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Super, kui rahule jäid!

Kuna vabatahtlikke pole kunagi liiga palju, siis alati jääb inimesi puudu. Igal pöördel võiks ju mingi viide/inimene olla, aga lihtsalt ressursse pole. Sellise suure ürituse korral on alati probleeme. Vigadest ikka õpitakse ja järgmine aasta paremini!

Mõned ristmikud/ringteed on algusest peale probleemsed kohad olnud, sest pole valgustatud või mõni muu probleem.

 

Ise olin kõikide startide alguses kohe stardikoridori ees, põhimõtteliselt 5 meetrit stardi algusest.

Väga võimas tunne oli iga stardiga!

 

No kurat, öelnud siis kohe, et vabatahtlikke juurde vaja. Oleks hea meelega tulnud :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
ound;2439058']No kurat' date=' öelnud siis kohe, et vabatahtlikke juurde vaja. Oleks hea meelega tulnud :D[/quote']

 

ööjooks.ee lehel on alati info, kuidas tulla vabatahtlikuks :D

See aasta oli facebookis grupp ka tehtud, "Panen õla alla Ööjooksu korraldamisele 16.08.14. Tulen vabatahtlikuks!".

Lisaks oli veel umbes 25 ajateenijat, kellest oli väga suur abi.

Kui eelnevatel aastatel läks aega umbes 3 tundi igast piirete ja bännerite lahti võtmine ja muude asjade tassimine, siis see aasta läks umbes 1 tund. Sest abistajaid oli lihtsalt nii palju.


6097 päeva Vahvel.net liige 08.05.2024 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mul tuli telefonile sellise sõnumiga tekst: Your single-use eBay PIN is 1234

Kuna mul pole sellest asjast aimugi, mida see tähendab, siis tulin siia abi küsima.

NB! Numbrid on asendatud valedega!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
Mul tuli telefonile sellise sõnumiga tekst: Your single-use eBay PIN is 1234

Kuna mul pole sellest asjast aimugi, mida see tähendab, siis tulin siia abi küsima.

NB! Numbrid on asendatud valedega!

Väike lõik ebayst: "Sounds like someone is trying to set up an account, and used your phone number to get the PIN code for verification. New sellers have to request a PIN code for a seller account. You sure no one there (in the household, etc) is using your phone # for the purpose?Otherwise, could be someone has a phone# similar to yours and not aware they keep entering the wrong #."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Väike lõik ebayst: "Sounds like someone is trying to set up an account, and used your phone number to get the PIN code for verification. New sellers have to request a PIN code for a seller account. You sure no one there (in the household, etc) is using your phone # for the purpose?Otherwise, could be someone has a phone# similar to yours and not aware they keep entering the wrong #."

Tänud sulle, et vaevusid vastama!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Keegi on teadlik selles, kus müüakse jalgpallurite peapaelu? Mitte paksud, aga need peenikesed.

 

EDIT: Sain juba

Muudetud liikme MODDII'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.