Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

mis juhtub kui windows 8 32bit`i peale windows 8 64bit installida, nii vist ei tohi, enne peab vana maha laskma jh?

Ennem ei saagi uut windowsi peale panna, kui vana on maha lastud, 64bit windows nõuab rohkem RAM'i.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ennem ei saagi uut windowsi peale panna, kui vana on maha lastud, 64bit windows nõuab rohkem RAM'i.
ram mul nkn 8gb ja prosa ka tegelikult 64bit, lihtsalt 32bit peal, nüüd aga võimalus 64bit peale panna, aga et seda kustutada, pean selle vana windowsi sisse panema ja sealt või saan kuskilt seadetest selle maha lasta :D ?

giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ennem ei saagi uut windowsi peale panna, kui vana on maha lastud, 64bit windows nõuab rohkem RAM'i.

Nalja teed? Olen mingi 8 korda vähemalt windowsi uuesti arvutile laadinud ja iga kord olen vana peale installinud, ei pea ennem tühjaks arvutit tegema, installi käigus teeb ise vajalikud asjad ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nalja teed? Olen mingi 8 korda vähemalt windowsi uuesti arvutile laadinud ja iga kord olen vana peale installinud, ei pea ennem tühjaks arvutit tegema, installi käigus teeb ise vajalikud asjad ära.

Hetkel peal windows 8.1 pro preview 32bit ja sinna installin lihtsalt peale uue 64bit windows 8.1 ja working? Söön ära ja siis proovin.


giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Okei, asi korras. Lasin vanale uue peale, seal installimise ajal sai mingi kõvaketta formati ka teha, mille ma ära tegin ja nüüd kõik korras. Pole ühtegi jälgegi vanast windowsist + arvuti käivitamisel kõik korras. Lähen nüüd draivereid ja asju tõmbama :D

 

3621915657.png

Muudetud liikme PoleNime'i poolt

giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Viimased 2 päeva tööl ja siis alaku puhkus :)


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
ound;2433463']Hmm' date=' tegelikult juba ammu torrentis, tõmbasin siin paar kuud tagasi. :)[/quote']

 

Mingi HDCAMi ja tõmbasid paar kuud tagasi


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Väga rets mis Münhenis ikka toimus!

 

https://www.facebook.com/photo.php?v=748146671917882&set=vb.100001676683547&type=2&theater&notif_t=like

 

https://www.facebook.com/photo.php?v=748531555212727&set=vb.100001676683547&type=2&theater&notif_t=like

 

Auto katus nii sees, et sirge seljaga seal istuda ei saanud. Pole imestada ka kui 20 matsi katusel hüppasid..

Muudetud liikme Loom'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Keegi 30seconds to mars kontserdil ka? Oleks tahtnud minna :(

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.