Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Kuulge vahvli naistemehed, kuida anda inimesele teada, et ta meeldib mulle ? :D (Tal 2 facebooki, ei tea kumba kasutab, koolis ei saa, omad põhjused, aint twitter. On selle kaudu normaalne haha ? :D )

 

Tüdrukutele meeldivad julged ja sümpaatsed mehed siiski, do it face to face.


Ostan CS:GO ja Rusti skinne -35-45% Steami marketi hetke hinnast!

Discord: REwiwe#3535

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No kui irl ei saa mittekuidagi kohe märku anda siis vast ikka niipalju ei meeldi ka ta sulle ?

 

Ma arvan, et saaks aga jah, see viimane valik .. kui tõesti peab siis võibolla julgen teha :P Mul on paar asja millepärast ma ei taha temale seda irl-is öelda (Pole julguse taga kinni)


RRG_signa.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma arvan, et saaks aga jah, see viimane valik .. kui tõesti peab siis võibolla julgen teha :P Mul on paar asja millepärast ma ei taha temale seda irl-is öelda (Pole julguse taga kinni)

Kui oled temast tõesti huvitatud siis saad hakkama, kindlasti parem kui näost näkku seda teha. Saa üle neist asjadest mille taga asi kinni on :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kuulge vahvli naistemehed, kuida anda inimesele teada, et ta meeldib mulle ? :D (Tal 2 facebooki, ei tea kumba kasutab, koolis ei saa, omad põhjused, aint twitter. On selle kaudu normaalne haha ? :D )

 

Joo puruks ennast, küll sa leiad siis viise kuidas näidata (trololo)


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Joo puruks ennast, küll sa leiad siis viise kuidas näidata (trololo)

Õige, naistele meeldivad alkassid kes täispeaga armastust avaldama tulevad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui oled temast tõesti huvitatud siis saad hakkama, kindlasti parem kui näost näkku seda teha. Saa üle neist asjadest mille taga asi kinni on :)

 

Üks neist asjadest on eelmine tüdruk kellega ma koos olin, nad väga head sõbrannad ja samas klassis .. ma ei taha temaga kokku puutuda :D Aga jah :D

 

Joo puruks ennast, küll sa leiad siis viise kuidas näidata (trololo)

 

Ei joo :/


RRG_signa.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Üks neist asjadest on eelmine tüdruk kellega ma koos olin, nad väga head sõbrannad ja samas klassis .. ma ei taha temaga kokku puutuda :D Aga jah :D

Ahnii, no tegelikult pole see nii hull asi. Ma kunagi sebisin ühte neiut, väga pikka aega oli meil mingi värk. Kuid juhtus nii, et lõpuks hakkasin käima tema parima sõbrannaga hoopis, alguses oli veidi imelik, kui kuskil olime kõik koos. Nüüdseks olen oma naisega üle kolme aasta koos olnud ja kõik on ilus :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ahnii, no tegelikult pole see nii hull asi. Ma kunagi sebisin ühte neiut, väga pikka aega oli meil mingi värk. Kuid juhtus nii, et lõpuks hakkasin käima tema parima sõbrannaga hoopis, alguses oli veidi imelik, kui kuskil olime kõik koos. Nüüdseks olen oma naisega üle kolme aasta koos olnud ja kõik on ilus :)

 

Oleks nii, ma ei taha teda lihtsalt näha ühe asja pärast aga muidu kui ma saaksin sellega kes meeldib kontakti, ehk saaksime suhtlema hakata siis pole probleem minujaoks see. Ja üks asi veel: ma ei näe teda eriti palju kuskil, harva.


RRG_signa.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Oleks nii, ma ei taha teda lihtsalt näha ühe asja pärast aga muidu kui ma saaksin sellega kes meeldib kontakti, ehk saaksime suhtlema hakata siis pole probleem minujaoks see. Ja üks asi veel: ma ei näe teda eriti palju kuskil, harva.

Arusaadav, siis tee ehk nii, et lisa need mõlemad näoraamatud endale sõbrakasse mis tal on ning tee temaga seal juttu. Loomulikult ei tasu kohe peale lennata sellega, et ta meeldib sulle kui ta just ise huvi tundma ei hakka. Kuna ta su exiga sõbranna siis see saab ka kindlasti teada, et temaga räägid, niiet arvesta sellega ka.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Arusaadav, siis tee ehk nii, et lisa need mõlemad näoraamatud endale sõbrakasse mis tal on ning tee temaga seal juttu. Loomulikult ei tasu kohe peale lennata sellega, et ta meeldib sulle kui ta just ise huvi tundma ei hakka. Kuna ta su exiga sõbranna siis see saab ka kindlasti teada, et temaga räägid, niiet arvesta sellega ka.

 

Mulle seda juba soovitati, et ära mine ütlema kohe, et ta meeldib vaid et prooviksin lihtsalt juttu alustada. Arvestan, see pole probleemiks, mu eks vist suhtleb juba uue inimesega nii, et jah :P Aga probleem on selline : Kuidas ma alustan vestlust ? Kõik viisid tunduvad nii imelikud :D


RRG_signa.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mulle seda juba soovitati, et ära mine ütlema kohe, et ta meeldib vaid et prooviksin lihtsalt juttu alustada. Arvestan, see pole probleemiks, mu eks vist suhtleb juba uue inimesega nii, et jah :P Aga probleem on selline : Kuidas ma alustan vestlust ? Kõik viisid tunduvad nii imelikud :D

Olete te varem mingil määral suhelnud?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Olete te varem mingil määral suhelnud?

 

2 kuud tagasi umbes, kui olin eksiga koos, siis mu eks oli tema juures vist vms. ja ta oli mu eksi face all ja rääkisime veits (väga-vähe). Aga ta sõbralik inimene suht, juba siis kui me rääkisime nii vähe tundus tore ja sõbralik jne. Nii, et pmts. ei ole aga jah.


RRG_signa.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
2 kuud tagasi umbes, kui olin eksiga koos, siis mu eks oli tema juures vist vms. ja ta oli mu eksi face all ja rääkisime veits (väga-vähe). Aga ta sõbralik inimene suht, juba siis kui me rääkisime nii vähe tundus tore ja sõbralik jne. Nii, et pmts. ei ole aga jah.

 

No siis võid teda tervitada ilusti ja küsida, et kas ta mäletab sind, et sa selle .... endine poiss ja võid küsida, et millega ta tegeleb. Veel üks võimalus on küsida, et ega sa teda ei sega, see on väike viis kuidas uurida, et kas ta on sinuga rääkimisest huvitatud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No siis võid teda tervitada ilusti ja küsida, et kas ta mäletab sind, et sa selle .... endine poiss ja võid küsida, et millega ta tegeleb. Veel üks võimalus on küsida, et ega sa teda ei sega, see on väike viis kuidas uurida, et kas ta on sinuga rääkimisest huvitatud.

 

Ta kindlasti mäletab mind, ma 100 % kindel selles :D aga see isegi mõeldav asi.


RRG_signa.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ta kindlasti mäletab mind, ma 100 % kindel selles :D aga see isegi mõeldav asi.

Asi ei olegi niiväga selles, et sina tead, et ta sind mäletab vaid nii saad juttu alustada vaikselt. Siis pole imelik ka, et nagu hakkaks niivis rääkima nagu oleks ammu aegsed sõbrad :D

 

Träna?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Asi ei olegi niiväga selles, et sina tead, et ta sind mäletab vaid nii saad juttu alustada vaikselt. Siis pole imelik ka, et nagu hakkaks niivis rääkima nagu oleks ammu aegsed sõbrad :D

 

 

Träna?

 

Mdea, tundub veidi kahtlane vms. Nagu lähen pmts. "Hei, mäletad mind ?" eeldame, et ta ütleb jah, "Segan sind ?", eeldame, et ütleb ei, "Mis teed ?" nii siis ve ? :D. Ajaa, huvitav millest ma temaga edasi hakkan rääkima, eelmisega ma ei mäleta mis ma edasi tegin kuna see oli suht ammu :D tuli vist iseenesest kuidagi. //Keegi teab kuida vaadata vanasid sõnumeid facebookis ? Nagu kõige esimesi, meil mitmeid-mitmeid tuhandeid sõnumeid, ma ei viitsi läbi kerida.

Muudetud liikme ..Marko..'i poolt

RRG_signa.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mdea, tundub veidi kahtlane vms. Nagu lähen pmts. "Hei, mäletad mind ?" eeldame, et ta ütleb jah, "Segan sind ?", eeldame, et ütleb ei, "Mis teed ?" nii siis ve ? :D. Ajaa, huvitav millest ma temaga edasi hakkan rääkima, eelmisega ma ei mäleta mis ma edasi tegin kuna see oli suht ammu :D tuli vist iseenesest kuidagi.

Selle, et küsid kas segad teda võid jätta selleks ajaks kui sulle alguses peaks tunduma, et ta ei taha sinuga väga rääkida. Ehk pole vajagi, kui jutt edasi ilusti läheb. Võid küsida talt, et kuidas tal läheb. BROTIP#142 Naistele meeldib kui neid kuulad. ( Jube ma tean ) :DD

 

Kirjuta kohe ära, et jäi sulle silma ja vsjo.

See on see lihtsam variant jah :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Selle, et küsid kas segad teda võid jätta selleks ajaks kui sulle alguses peaks tunduma, et ta ei taha sinuga väga rääkida. Ehk pole vajagi, kui jutt edasi ilusti läheb. Võid küsida talt, et kuidas tal läheb. BROTIP#142 Naistele meeldib kui neid kuulad. ( Jube ma tean ) :DD

 

 

See on see lihtsam variant jah :D

 

Kusjuures, eks rääkis mulle igasuguseid lugusi mis olid vägapikad ja mul polnud probleemi nende kuulamisega, huvitav just oli :P ta kirjutas neid juba telos mingi 15 min. Aga jah, kuida vaadata kõige esimesi sõnumeid facebookis, tahaks näha millest eelmisega rääkisin :D //Suhtlemine on väga tähtis minujaoks, just see, et saaks rääkida talle kõigest ja sama vastu.


RRG_signa.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kusjuures, eks rääkis mulle igasuguseid lugusi mis olid vägapikad ja mul polnud probleemi nende kuulamisega, huvitav just oli :P ta kirjutas neid juba telos mingi 15 min. Aga jah, kuida vaadata kõige esimesi sõnumeid facebookis, tahaks näha millest eelmisega rääkisin :D //Suhtlemine on väga tähtis minujaoks, just see, et saaks rääkida talle kõigest ja sama vastu.

Võtad sealt ülevalt sõnumid lahti ja kerid üles seal tema juttu. Aga ega ei tasu väga üle mõelda kui sellega suhtlema hakkad, võta vabalt ja ole selline nagu oled.

 

@ Vahvel.net #Suhted #Armastus #Noored #Sex #Rock&Roll

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.