Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

http://ebapoliitiline.tumblr.com/

 

Raske midagi õelda.

Muudetud liikme Marks'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Täiesti lamp on neid puutsasi osta, lihtsalt mingid värvilised asjad jalas, mitte midagi juurde ei anna kui mingid lambised adidase putsad.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Täiesti lamp on neid puutsasi osta, lihtsalt mingid värvilised asjad jalas, mitte midagi juurde ei anna kui mingid lambised adidase putsad.

 

kui asjast midagi ei jaga, siis miks üldse suu lahti teha? vahe on suur btw..


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Täiesti lamp on neid puutsasi osta, lihtsalt mingid värvilised asjad jalas, mitte midagi juurde ei anna kui mingid lambised adidase putsad.

 

Natukene vales kohas võtsid sõna.


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
kui asjast midagi ei jaga, siis miks üldse suu lahti teha? vahe on suur btw..

 

teie jaoks jep võibolla, aga ma saan tavaliste tossudega ka mängitud, 4 aastat olen käinud trennis aga quitissin eelmine aasta, igal pool need tatid oma puutsadega, oo mul merad

 

Natukene vales kohas võtsid sõna.

 

sad ;(


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Täiesti lamp on neid puutsasi osta, lihtsalt mingid värvilised asjad jalas, mitte midagi juurde ei anna kui mingid lambised adidase putsad.

Enne kui lahmima hakkad tasuks end asjaga kurssi viia.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
teie jaoks jep võibolla, aga ma saan tavaliste tossudega ka mängitud, 4 aastat olen käinud trennis aga quitissin eelmine aasta, igal pool need tatid oma puutsadega, oo mul merad

 

 

 

sad ;(

 

Nojah, igal ühel oma arvamus tõesti. Võiksid normaalsemalt väljendada ennast lihtsalt.


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Enne kui lahmima hakkad tasuks end asjaga kurssi viia.

 

järgmine fanboy.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
teie jaoks jep võibolla, aga ma saan tavaliste tossudega ka mängitud, 4 aastat olen käinud trennis aga quitissin eelmine aasta, igal pool need tatid oma puutsadega, oo mul merad

 

 

 

sad ;(

No külajalgpalli võid küll tossudega mängida. Mina ilma putsateta mängida ei saa. Skatekossidega võid varbakaid veel mitu aastat peksta kui tahad:)


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
mi fanboy? kui sa nii vaene oled, et sul pole raha puutsasi osta, siis tunnista seda. Me andestame sulle!

 

selliste puutsade jaoks olengi vaene, sest mul pole sellist debiilsust jalga vaja, muudki teha selle rahaga kui mingeid läikivaid puutsasi osta.

 

edit, ma parem ostaks endale krossisaapad jalga sama raha eest, millest on mingit kasu ka ja raha on asja väärt, kui mingeid puutsasi.

Muudetud liikme Aly'i poolt

5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Täiesti lamp on neid puutsasi osta, lihtsalt mingid värvilised asjad jalas, mitte midagi juurde ei anna kui mingid lambised adidase putsad.

 

Ma olen 8-9 aastat mänginud jalkat ja tean nii mõndagi putsadest. Need on üldse teine klass, ma olen mänginud erinevate putsadega ja ma võin kinnitada, et sa saad originaal putsadest parema elamuse kui nendest mis maksavad 20-50 eur. Ma olen omanud kahte paari originaal putsasid ja mõlemad on olnud väga head. Jah, tavaliste tossudega saab mängitud aga ausalt, see mis sa just kirjutasid on puhas jura.


RRG_signa.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
selliste puutsade jaoks olengi vaene, sest mul pole sellist debiilsust jalga vaja, muudki teha selle rahaga kui mingeid läikivaid puutsasi osta.

 

edit, ma parem ostaks endale krossisaapad jalga sama raha eest, millest on mingit kasu ka ja raha on asja väärt, kui mingeid puutsasi.

 

lol :D debiilsuse tipp


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
lol :D debiilsuse tipp

 

seda arvad sina mitte mina.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.