Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP
Täna täitus siis 20 aastat :D Tunnet küll ei ole, et oleks 20 :)

 

Palju õnne :)


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Woohoo, esmaspäev oli kehka, pärast käisin jalkat mängimas, täna oli kehka, homme spordipäev ja ülehomme jälle kehka... Lihased hullult valutavad.. Mis reedel siis veel on.. Kehka õpetaja nõuab ka palju, üsna karm jne..

 

Mees, kui sa pole jalkalaagris käinud siis sa ei tea midagi :D

 

 

koolipildistamine ka tehtud :P ei teadnud, et on üldsegi, oleks pannud veidi korralikuma särgi, aga tegin pusa & valge t-särgiga kus peal oli darth vader tegemas balotelli celebi lol.


RRG_signa.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

 

koolipildistamine ka tehtud :P ei teadnud, et on üldsegi, oleks pannud veidi korralikuma särgi, aga tegin pusa & valge t-särgiga kus peal oli darth vader tegemas balotelli celebi lol.

 

lulz :D

 

 

Haigelt kummitab :D Hey-o hey-o hey-o


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Woohoo, esmaspäev oli kehka, pärast käisin jalkat mängimas, täna oli kehka, homme spordipäev ja ülehomme jälle kehka... Lihased hullult valutavad.. Mis reedel siis veel on.. Kehka õpetaja nõuab ka palju, üsna karm jne..

 

proovi joosta iga hommik 5km alla 25min


lolercoaster.gif

 

pc +1

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Neljapäeval 6. tunni ajal 1km vaja siis joosta, arvan, et panen spurdiga terve selle aja nii kiiresti kui saan. Ühe korra kukkusin kehkas peaaegu kokku, kui jooksin 3km väga kiiresti ja siis veel täiel kiirusel oli vaja panna 500m vist veel peale alla minuti või midagi.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nojah, ma mingi vähe kõvem tegija kellel on ühe ringiga (500m) soojendus jooksu ajal võhm väljas.

 

nahhui sa istud siis ainult arvutis :D mitte, et ma ise ei istuks, olen pea 10h päevas arvuti taga. füüsiliselt alla teistele väga ei jää, täna oli 100m jooks, aeg 14.3


lolercoaster.gif

 

pc +1

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
nahhui sa istud siis ainult arvutis :D mitte, et ma ise ei istuks, olen pea 10h päevas arvuti taga. füüsiliselt alla teistele väga ei jää, täna oli 100m jooks, aeg 14.3

14min? :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ei iseenesest, 60 kümnes olen suhteliselt kiire, 9.2 ( no võtta, et klassis meil kõigil kas üle 9.5 või 10 ) aga no need pikamaa jooksud ei lähe ültse, meil pole korralik staadion ka vaid mingi poole mets ja pool muru staadion, siis lase seal juurikate vahel ringi ja mingi paari mindiga kops koos.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
Ei iseenesest, 60 kümnes olen suhteliselt kiire, 9.2 ( no võtta, et klassis meil kõigil kas üle 9.5 või 10 ) aga no need pikamaa jooksud ei lähe ültse, meil pole korralik staadion ka vaid mingi poole mets ja pool muru staadion, siis lase seal juurikate vahel ringi ja mingi paari mindiga kops koos.

 

Pehmema pinnase peal on ju palju parem joosta kui kõva tee peal. Staadion on üpris sakkiv element, kus pikamaajookse harrastada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei iseenesest, 60 kümnes olen suhteliselt kiire, 9.2 ( no võtta, et klassis meil kõigil kas üle 9.5 või 10 ) aga no need pikamaa jooksud ei lähe ültse, meil pole korralik staadion ka vaid mingi poole mets ja 9pool muru staadion, siis lase seal juurikate vahel ringi ja mingi paari mindiga kops koos.

 

9,2? Meil klassi keskmine mingi 9 umbes, vb peale arvan. Ma ise sust sekundiga kiirem xD.


RRG_signa.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Endal 19. September spordipäev. 4.5km Pirita metsas jooksu, oleks orienteerumist eelistanud :D


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Muidu eelistan pikamaajooksu aga viimasel ajal pole võhma eriti treeninud, kops päris kiiresti koos


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jooksin 13mindiga seda : D , mehis hinnet ei pannud . Endal 100m rekord 12.1 ja olen 16 .

 

lol, see oleks G olnud kui selline oleks olemas :D (no offence) :D:D

kiige peal tegid tiiru ?


We seek for truth, while we hide ours

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.