Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Aloha mehepojad :)

 

Ehitasin siis Suuri lavasid soomes kuu aega, tänu sellele ka mitteaktiivsus.

Raha on meil kõigil vaja, mõni teenib netis, ma siiski otsustasin kerged otsas soomes teha, ning ei kahetse, paned festivali püsti ja naudid festivali :)

 

Suve lõpus siis FLOW festival ja WEEKEND festival, elu on ilus, ainult kui tüdruk on eestis ja ise oled soomes, siis on elu põrgu, ning mul just nii ongi :D

Tegime Avicii-le lava ja värki, tüüp on eriline kaigas ikka, turvamees on talle ema eest :D

 

Weekend - http://www.wknd.fi/artistit

 

Flow - http://www.wknd.fi/artistit , alicia key's jne tegelased esinevad, neli päeva prallet :D

 

Igal üritusel mis korraldame saab lavade building crew AAA kaardi omale, ehk Acess all around, lavatagused, telgitagused, backstage, võimalus rääkida artistidega iga ilmaga, kui oled kõvamees siis mis lobise alicia key'siga juttu, nigga u aint got balls for this :D

Muudetud liikme Psycho ゚'i poolt

Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Aloha mehepojad :)

 

Ehitasin siis Suuri lavasid soomes kuu aega, tänu sellele ka mitteaktiivsus.

Raha on meil kõigil vaja, mõni teenib netis, ma siiski otsustasin kerged otsas soomes teha, ning ei kahetse, paned festivali püsti ja naudid festivali :)

 

Suve lõpus siis FLOW festival ja WEEKEND festival, elu on ilus, ainult kui tüdruk on eestis ja ise oled soomes, siis on elu põrgu, ning mul just nii ongi :D

Tegime Avicii-le lava ja värki, tüüp on eriline kaigas ikka, turvamees on talle ema eest :D

 

Weekend - http://www.wknd.fi/artistit

 

Flow - http://www.wknd.fi/artistit , alicia key's jne tegelased esinevad, neli päeva prallet :D

 

Igal üritusel mis korraldame saab lavade building crew AAA kaardi omale, ehk Acess all around, lavatagused, telgitagused, backstage, võimalus rääkida artistidega iga ilmaga, kui oled kõvamees siis mis lobise alicia key'siga juttu, nigga u aint got balls for this :D

 

Kuu aega teete seda lava ette ? o.o

 

 

Btw, midagi mis ma netis surfates avastasin :D

Muudetud liikme Finnish'i poolt

Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Esimene päev tööl seesuvi, lõunal atm.

 

Tubli.


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Lol. Ma käisin ka üks päev tööl. Nimelt põllul maasikaid korjamas. Päeva lõpus öeldi, et ära enam tagasi tule :D Ega polekski läinud. Hull piin oli see ikka

Meh, ma poolekohaga traktorist + kivikorjamine, puude ladumine jms :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Woop, homme Tartusse paariks päevaks. Pole päris ammu käinud.


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Meh, ma poolekohaga traktorist + kivikorjamine, puude ladumine jms :D

 

No see kõlab veidi paremini. Saad erinevaid asju teha ja saad liikuda. Ma kükitasin 9h järjest vao vahel pmst. Vahepeal oli pool tundi söögipaus. No põlved ja selg olid pärast ikka nii valusad, et hästi enam liikuda ei andnud

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
No see kõlab veidi paremini. Saad erinevaid asju teha ja saad liikuda. Ma kükitasin 9h järjest vao vahel pmst. Vahepeal oli pool tundi söögipaus. No põlved ja selg olid pärast ikka nii valusad, et hästi enam liikuda ei andnud

 

No kui terve elu printsessi kombel elanud, siis natuke tööd võib tappa jah :D


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kuule naljavend. Kükita 9h järjest sama koha peal. Nagu päris tõsiselt kogu aeg saad ainult kükitada. Vaata, kui mõnus on, siis tule siia tõusma

 

Väiksena sai terved suved sedasi veedetud, seega naljast on asi kaugel.


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kuule naljavend. Kükita 9h järjest sama koha peal. Nagu päris tõsiselt kogu aeg saad ainult kükitada. Vaata, kui mõnus on, siis tule siia tõusma

 

Kui sulle ikka öeldi, et ära enam tagasi tule. siis kahtlen, et sa seal midagi tõsiselt võtsid. [selleks, et heiti ei tuleks, siis eelmine suvi sai 2 nädalat korjatud...]


Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui sulle ikka öeldi, et ära enam tagasi tule. siis kahtlen, et sa seal midagi tõsiselt võtsid. [selleks, et heiti ei tuleks, siis eelmine suvi sai 2 nädalat korjatud...]

 

Ei tegelt jahh.. Tegelt asi oli selles, et seal oli 3 traktorit, kus peal korjati. Aga need olid täis kõik, siis osad pandi käsitsi korjama. Mina kaasa arvatud. Päeva lõpus lihtsalt öeldi, et see käsitsi korjamine jääb ära, see oli lihtsalt erandkorras kuna traktorid olid täis. Okei, ma polnud just kõige kiirem korjaja, kuid ma ikka tegin nii korralikult kui suutsin.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Alguses ongi kõige hullem kui pole harjunud.. Järjepidevalt käia ja töötada, siis ei hakka selg ka enam nii valutama ja jalad samamoodi.

Eelmine aasta endal oli ka suur probleem, et selg jäi valusaks, pärast ei olnud enam viga midagi. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.