Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Ma ei sa õue pole kodus olen autos!!

Aga mitte kaua enam!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ära rohkem peale võta

 

Ta pole sellist lõbu veel kogend :D

 

Keegi targem it-vend äkki oskab mulle ruuteri poolset abi anda? Ühesõnaga, lambist eile õhtust enam wifit ei jaga, lükkasin vana ruuteri vahele kadus korra suures ka nett ära jne. Sain selle korda, nüüd nagu oleks wifi olemas, aga ära ei ühenda. Kuid siiski selle esimese ruuteriga, miks võib lambist kaduda Ainult wifi ära. Proovisin resa teha jne. Ei toitnud :S


Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ta pole sellist lõbu veel kogend :D

 

Keegi targem it-vend äkki oskab mulle ruuteri poolset abi anda? Ühesõnaga, lambist eile õhtust enam wifit ei jaga, lükkasin vana ruuteri vahele kadus korra suures ka nett ära jne. Sain selle korda, nüüd nagu oleks wifi olemas, aga ära ei ühenda. Kuid siiski selle esimese ruuteriga, miks võib lambist kaduda Ainult wifi ära. Proovisin resa teha jne. Ei toitnud :S

 

mudel ja möllud ruuteril?

Muudetud liikme Tsau'i poolt

3 TARKUST

-Muusika ilma bassita on nagu seks ilma naiseta.

-Alkoholivaba õlle on nagu seks ilma orgasmita.

-Eksiga seksimine on seksiga eksimine.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
mudel ja möllud ruuteril?

 

Ajutiselt panin vana vahele, aga sellel oli ka mingi jama, oli halvem vms.

 

Mudel tollel, mis ei jaganud wifit oli : linksys wrt54gs v4

 

Kunagi oli sarnane jama, siis sugulane tegi korda kuidagi, kuidagi läbi browseri vist.


Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jah, aga mõtle, See tüüp sokutab Sind tööle kus saad ise 45 000 krooni palka ja sealt 5 000 läheb sellele tüübile kes Sind sinna sokutas, asi on ikka väärt igatepidi või vastaseljuhul käi veel 3 aastat keevitust õppimas ja siis peaksid saama otse Soome firmasse tööle ilma vahendajata, aga selle 3 aasta jooksul suudaksid Sa ennast rikkaks juba teha.

jep, täpselt nii lihtne see ongi. Käi 3 aastat koolis ning saad kohe Soome suure raha peale keevitajaks. Täpselt nii.

Muudetud liikme Martin'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
jep, täpselt nii lihtne see ongi. Käi 3 aastat koolis ning saad kohe Soome suure raha peale keevitajaks. Täpselt nii.

 

Vähe ei saaks? Miinimumpalk on pea 3 000 eurot + töökuulutuste alt otsitakse tööle juba selliseid kellel on lihtsalt MIG keevitaja ametiharidus (1,5 a.)


3 TARKUST

-Muusika ilma bassita on nagu seks ilma naiseta.

-Alkoholivaba õlle on nagu seks ilma orgasmita.

-Eksiga seksimine on seksiga eksimine.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Muidugi saad, mine mine. Ole täpselt sama naiivne edasi ja saadki miljonäriks.

 

Aga teoorias kõlab ju kõik imeilusalt :) Las ta proovib, kui muud ei saa, siis kogemuse ikkagist.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Muidugi saad, mine mine. Ole täpselt sama naiivne edasi ja saadki miljonäriks.

 

Ütlesin, et lähen? Loe mu esimest postitust mis sisaldab seda juttu, kui õigesti loed, siis saad aru, et ma küsisin/uurisin selle kohta mitte, et näe vot-tak sinna lähengi.

 

/ilmselgelt ma tean seda ise ka, et see asi ei ole nii lihtne, ma lihtsalt rääkisin teooriast, kthxbai nüüd.


3 TARKUST

-Muusika ilma bassita on nagu seks ilma naiseta.

-Alkoholivaba õlle on nagu seks ilma orgasmita.

-Eksiga seksimine on seksiga eksimine.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sa poiss pead kõigepealt õppima keevitajaks, siis kogemusi saama, siis räägi siin oma nn ministri palkadest.Ükski korralik Soome firma ei võtta mingi 1 aastase kogemusega suurt ja riskantset asja keevitama.Pool automaat keevitaja ei saa 3k euri kätte, sellise palga võivad saada TiG keevitajad või allveekeevitajad.


Suitsetamine mõnus ajaviitmine. :D

 

28alw6c.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sa poiss pead kõigepealt õppima keevitajaks, siis kogemusi saama, siis räägi siin oma nn ministri palkadest.Ükski korralik Soome firma ei võtta mingi 1 aastase kogemusega suurt ja riskantset asja keevitama.Pool automaat keevitaja ei saa 3k euri kätte, sellise palga võivad saada TiG keevitajad või allveekeevitajad.

 

Sellejaoks seletasimegi lahti "vahendajad". Sa poiss mine loe postitusi mõni leht tagasi ja siis tule targutama. nägemist.


3 TARKUST

-Muusika ilma bassita on nagu seks ilma naiseta.

-Alkoholivaba õlle on nagu seks ilma orgasmita.

-Eksiga seksimine on seksiga eksimine.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Keegi juhuslikult jalka buutsasi ei müü (nr 46-47 jalanumbrile ) või kedagi tuttavat kes müüks ?


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Millest sa aru ei saa et isegi vahendaja ei võta sellist keevitajat, kes on 1.5 aastat saand tavalist baaskeevituse kursust ning korraks elektroodiga lampi keevitand.

Üldiselt paneb kõige suurema rõhu seal tutvus ja paberid, muu ei loe. Kui oskad keskmise kvaliteediga vähemalt keevitada, ei koti kedagi see, kas oled 10a. keevitanud või 1a.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Üldiselt paneb kõige suurema rõhu seal tutvus ja paberid, muu ei loe. Kui oskad keskmise kvaliteediga vähemalt keevitada, ei koti kedagi see, kas oled 10a. keevitanud või 1a.

 

+1 selle eest, nagu näha mõned lihtsalt ei mõista.


3 TARKUST

-Muusika ilma bassita on nagu seks ilma naiseta.

-Alkoholivaba õlle on nagu seks ilma orgasmita.

-Eksiga seksimine on seksiga eksimine.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Jep saadad CV olin keldris keevitaja 6 kuud ja sain 2 aastat keevituse baaskursust.

Sellise taotlusena saad minna sinna vanasi keevis õmblusi lahti harutama.Ja nsm vb toolijalgu keevitama.

 

Sinu see vahendaja, kes lubab alguses suure linna ja pärast 2 kuu pärast laseb üle.Sa mees kõigepealt saa oma kursus läbi, enamus kutsekad saadavad ka välispraktikale Leonardo programmi raames Soome, Rootsi 3 kuuks, siis tule rääkima sama ila uuesti, näed kuidas asjad käivad.Ma võin sellises teemas sinuga vaielda pikkalt ja laialt.

Muudetud liikme ReStart'i poolt

Suitsetamine mõnus ajaviitmine. :D

 

28alw6c.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ei no kui sul tõesti selline võimalus peaks tekkima tulevikus, siis muidugi mine. Aga arvesta sellega, et sellise palga eest pead tõenäoliselt ka metsikult rabama. 12 tunnised tööpäevad kohe kindlasti. Sinna juurde ka närvitsev ülemus ja muud jutud. Ainuke, kelle puhul saab rikastumisest rääkida on just nimelt need samused vahendajad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

tervist !


kollanokk

tmt22.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Oh jah, sorry restart aga :fp:. Suht mõttetu vaidlus..


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Iga 2 eestlane, kes Soomes eestlase vahendaja all on saab üle poole aasta jooksul.

Aga miks sa kõiki ühe latiga lööd?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.