Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP
:D

 

Unustasid mainida, et visatakse metsa alla loomasöödaks.

 

tahtsin kirjutada et kährikud söövad ära aga jäin mõtlema et äkki aigar ei saa pärast öösel magada, tegin vähe kergema varjandi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ai kurat kent, nüüd viiakse metsa ringile ka, vale valiku tegid!!!!!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

naised saunas rääkisid et 3 venda läksid 600k rs07 gp eest aiku pea järgi, prob saab äktsionit ikkagi täna, vinge!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
naised saunas rääkisid et 3 venda läksid 600k rs07 gp eest aiku pea järgi, prob saab äktsionit ikkagi täna, vinge!!

 

Mai teadnudki et sa kodututega ühissaunas käid


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mai teadnudki et sa kodututega ühissaunas käid

 

nad rääkisid seda ka et su laip leitakse kodulähedalt metsast, müüsid liiga kallilt membershipi, kui ma ütlesin talle tegeliku hinna lõi säästuka taga oleva prügikasti pilbasteks

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Need kodutud pole eriti targad yuknow


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kas windows 7 mängud lähevad win xp peale ?Ei viitsinud selle jaoks uut teemad teha .


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Need kodutud pole eriti targad yuknow

 

ega ta kõige nutikam vend pole jah, aga kah asi üks laip metsa viia..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

see kent oli üldse kahtlane poiss. tema nimel toimub üsna palju nn "kolmikskeeme". Minu arvamus, ja ainult minu arvamus oleks, et ta ise oli ka selles mingitmoodi seotud. tuttav sai ka üle temalt 10€-ga


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
see kent oli üldse kahtlane poiss. tema nimel toimub üsna palju nn "kolmikskeeme". Minu arvamus, ja ainult minu arvamus oleks, et ta ise oli ka selles mingitmoodi seotud. tuttav sai ka üle temalt 10€-ga

 

no pic no proof, sa ka kahtlane poiss ju, vaata mis mulle runeskeibis rääkisid kui flowergame su cleanisin :D

 

eks meil kõigil ole omad saladused ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma usun et eks kõigil ole olnud neid päevi, kui on lipsanud mõte peast läbi, et võiks kedagi üle lasta. Aga sellised toredad päevad, nagu viimane nädal aega on olnud, viivad need kiiresti minema :)


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

valetad ka w?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kuule Aigar, tule onu sander räägib mis sinusuguste skämmeritega juhtub. Esialgu ähvardatakse neti teel menti minek siis tuleb telefoni kõne koju et kui kindlaks kuupäevaks pole raha saadud siis metsa ringile, hiljem tükeldatakse ära ja visatakse metsa alla ja ongi kõik, seega maksa kiiremas korras ära enne kui seda juhtub või osta selle venna raha eest omale pilet kanaari saartele ja naudi ilusat elu seal kuni järgi tullakse, gl kent!

 

tervitades,

onu sander

Kui mõne kartelli liikme otsa koperdab võib veelgi halvemini minna. Hiljuti lugesin just uudist kus mingi Mehhiko kartelli liikmed hukkasid 2 venda ~24$ pärast. Ühel võeti pea mootorsaega maha teisel jahinoaga. Kes märksõnad sisse lööb, leiab ehk video kah. Seega, vaadake ette kellele võlgu jääte :D

Muudetud liikme Hidden Ninja'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.