Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

türa see jagex, täna mingi 20 eurtsi kaotanud lampi pappi kuna kredaga makstes tuleb selline asi:

 

Payment Unsuccessful We're sorry. This payment has been declined by your card issuer or our payment systems. Step 1 - Have you entered your card information correctly? Step 2 - Do you have sufficient funds in your bank account? Step 3 - Is your bank/card issuer blocking international payments? (Jagex Ltd is based in the United Kingdom). Contact your bank and ask them to unblock you. jne..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
raha ei kao ju sellisel juhul...?

 

Paraku võttis minult maha ja veel ühelt tuttavalt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jea tegin seda juba enne aga nagu alati läheb vähemalt 3 päeva aega kuni suudavad lõpuks vastata.

 

Tra, millal see pask liikuma hakkab vttu küll. Raha waste.. fk u noob shit emt

 

Täna emt mingi haigelt koomas jap.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

no kusjuures sander, ei tea. Nii mõnedki tahtsid mu kaudu tellida täna seda membershipi, aga mul sama error, ning mul kyll raha maha ei läinud


http://vip.ee

Teostan krediitkaardi teenuseid. Küsi lisa PrivaatSõnumiga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

No ma proovisin 3 erineva kredaga siis lõpuks saatsin kliendile raha tagasi ja saatsin ta kellegi teise juurde. Too inimene oli proovinud ise ka ning jäi samamoodi rahast ilma kuid p2p ei tulnud. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tra, millal see pask liikuma hakkab vttu küll. Raha waste.. fk u noob shit emt

 

Xp waste on õppimine. Homme essa tund keemia, pärast tunde bio järelvastamine + homseks oli vaja teha pr. keeles film. Nokitsesin seda siin 2,5h :) Pohh, et selles oli viimased 3 nädalat aega. Proff teeb viimase õhtuga, nagu alati. Ma ei tea kuidas ma homse keemi ära teen :S


Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ei mul ka sama viga:D Laupäeval alustasin teenusepakkumisega, ja p6mm kaart kinni.

Teise kaardiga samamoodi. Eile tegin vaatasin et oh funkab, siis laks error :D, korraks kuskil vahepeal sain ühele teha veel siis jälle error, nyyd ma siin ootan:D saatsin juba esmaspäeval jagexile kirja:D


http://vip.ee

Teostan krediitkaardi teenuseid. Küsi lisa PrivaatSõnumiga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Noja, ma tegin enda kredaga kuskil 15-20 trial p2p, kuid täna hommikul hakkas täiega pange panema. Algul mõtlesin, et ah persse mingi jagex limiit tegin uue kuid polnud kasu siis lõpuks tegin tuttava nimele ning sama lugu oli.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jea, kirjutasin sebi ka ning tühistasin tehingu eks ole näha mis nad selle peale räägivad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Jea, kirjutasin sebi ka ning tühistasin tehingu eks ole näha mis nad selle peale räägivad.

See tehingu tühistamine võtab jõhkralt aega.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mingid raiped tahavad kyll kasutada teenuseid aga tehingut ei viitsi keegi panna:D Siis räägitakse et kurat sul nii vähe tehinguid, käin ma jee sulle ette:D:D

 

See tehingu tühistamine võtab jõhkralt aega.

 

Kunagi kui tahtsin osta Paysafe cardi 100 eurose, kysis mingit pilti tõestuseks et kaart minu oma vmidagi, polnud võimalik seljuhul, lasin ka sebel tyhistada ja järgmisel päeval oli raha tagasi:D aga jah kardan et sellega läheb sul kauem aega

Muudetud liikme vallzzz001'i poolt

http://vip.ee

Teostan krediitkaardi teenuseid. Küsi lisa PrivaatSõnumiga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.