Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Väike iku on löömamees, paneb atm vahvli löögirühma valmis, et sulle homme uksetaha tulla...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ilma huumorit tegemata ei suudaks siin debiilikutega vestelda ju :lol:

 

 

 

Mis krt.. homme tööpäev. Vaja Iglesiase uue plaadi jaoks koguma hakata.

 

uue plaadi jaoks keldrisse nööri punuma? oi, ikul on rahadega kitsas w? naabrimemm ei anna enam puude vedamise eest raha?

 

mis puutub debiilikutesse, päikesepoiss siis sinu koht pole ammu juba siin :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Njah, mõtlesin ka, et intelligentsemad inimesed on kuidagi ära läinud siit juba... :D

 

 

 

lol, räpase töö teevad teised ära ikka

 

Kevin, loe: liiga pussy

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Lolle hoitakse ikka kinni ju, teistele ohuks muidu.

 

täpselt minu mõte :D

 

ükskord sai ühe seltskonnaga vaadatud sellist huvitavat dokfilmi nagu see: http://www.tv3play.ee/program/kolmedoksaaremaapaikesepoisid

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mis seltskond see oli siis? Geiklubi?

 

na, geiklubid meenutavad rohkem sind ja su puupeast sõpru kes näevad unes ka iglesiasest märgu unenägusid, no offence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

nonäed mingi inside joke mida semudega ajad, mitu idioodist sõpra sul siin foorumis on? 2-3?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sa oled mu ainus idioodist sõber :lol:

 

na, ma ei saa sellise suure popptähe koopia sõber olla, ma olen kiilakas, laisk ja kuulan plekikolinat. kindlasti mitte pole see mina.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

No vaata kui sa jood ühe tassi alkoholi, siis ei tee purju, aga kui sa ikka kaks tassi jood alkoholi, siis teeb küll purju. Siis teeb hullemini.

 

Tänud lingi eest Sander... naerda saab vähemalt :D

 

na, ma ei saa sellise suure popptähe koopia sõber olla, ma olen kiilakas, laisk ja kuulan plekikolinat. kindlasti mitte pole see mina.

 

Nõustun 100%

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
No vaata kui sa jood ühe tassi alkoholi, siis ei tee purju, aga kui sa ikka kaks tassi jood alkoholi, siis teeb küll purju. Siis teeb hullemini.

 

Tänud lingi eest Sander... naerda saab vähemalt :D

 

 

 

Nõustun 100%

 

Idioot, endasuguste üle pole ilus naerda!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

lol

Viimane mõrv oli ma ei tea siin kuskil 70ndate lõpus, kus üks vend sööklamuti ära rappis, soolikatest tehti seal mingeid kuradi juukseklambreid omale ja ma ei tea mida veel kõike. Aga peale seda on vaikus.

 

See on, kui inimesed liiga palju DnBd kuulavad.. ajud sodiks juba sellest kolinast :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
lol

Viimane mõrv oli ma ei tea siin kuskil 70ndate lõpus, kus üks vend sööklamuti ära rappis, soolikatest tehti seal mingeid kuradi juukseklambreid omale ja ma ei tea mida veel kõike. Aga peale seda on vaikus.

 

See on, kui inimesed liiga palju DnBd kuulavad.. ajud sodiks juba sellest kolinast :D

 

see söögimuti värk oli päris korralik kild jah :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.