Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP
ma peaks ka olema... kaitsen eesti riiki ja puha

 

Reamees Tõnis, tubli olite täna ja tegite 50 mõttetut postitust vabateemas, säh siin on Teile eeskujuliku embleem!

 

Tubli poiss, jätka samas vaimus! :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Genius15 ütles:
reamees Genius15 ikka, perekonna nimedega pöördutakse.

 

Vabandust, reamees Genius15!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Genius15 ütles:
ei vabanda, vaid parandad end :D

 

50 kükki sobib, reamees Genius15

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ok, pane arvele aega on siis teen. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
ostke mu 30day p2p 2ra

 

Paljuga ?


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
sest ma pole väga aktiivne..

see savi, tahaks eeskujulikku tagasi.......

 

 

ma hommikust kella 6st üleval, nii et suht jah... beat that

 

Who cares? Mul on nii pohhui nendest embleemidest. Mul tekkis näiteks eeskujuliku embleem üleöö ilma, et ma kellegilt midagi palunud oleks. Ja hui snim ma olin eeskujulik, minu käitumise ja sõnapruugi juures on tegelikult üsna vale otsus mulle see roheline märgike külge panna. Kuigi hiljem nägin siis olid põhipointideks vist asjad, et ma aitasin inimestel rahasid tagasi saada (3rd person scammi ohvritel jne). Kuigi noh, käitumine oli mul nagu oli, mitte just väga halb aga eeskujulik ka kohe kindlasti mitte.

 

Mul on täiesti ükskõik mitu posti mul on, mitu tehingut mul on või mis embleemid mul on. Mul oleks Rinxi peal 1000+ tehingut olnud, kui oleks neid lisanud aktiivselt. Nii, et ära nuta oma embleeme taga, saada nad pikalt! :)

 

 

///EDIT

 

 

Tehingute arv minusilmis usaldusväärsust ei näita. See tekib ajapikku ja siis, kui inimestega rohkem suhtled.

 

Näiteks Rait ja Sander on mind sellistel hetkedel aidanud, kus ma olen telefoniga netis ja ütlen, et saada eure mulle ja saad hiljem mille (järgmine päev või ülejärgmine näiteks) ja summad on sinna 50€ kanti jäänud. Geniusele ma olen kunagi lausa ühes pubis istudes läbi telefoni oma kasutajanime, parooli ja bank pini andnud, et ta saaks ise raha võtta, sest too nahk mind vist niipalju ei usalda, et võlgu anda :D Kuigi kõik oli aus ja parool oli veel mitu päeva sama ja võeti täpselt õige summa.

 

Neid nimesid, kellelt ma niimoodi laenanud olen on veel. Makaveli näiteks ja Amichie kuigi neilt laenates tekkisid väikesed probleemid, kus ma tänu mentidele pidin arvatavast ajast vähe kauem aega viitma kodust eemal (kusjuures, amichie bannis mu ära korraks isegi arvates, et ma ei maksa) Aga tegu ei olnud minu meelega viivitamisega vaid läks nihu ning said ka need ilusti makstud.

 

Ärge arvake, et ma nagu yep laenasin, mul oli alati rs konto peal kulda millega hiljem neile tasuda lihtsalt, hetkedel, millal laenasin polnud võimalik konto peale logida.

 

Aga noh tehingute arvuga on nagu on. Selle asemel, et ühele inimesele 500m müüa võiksin ma ju 10le inimesele 50m müüa ja 1st tehingust saaks 10.

Muudetud liikme Rinkz'i poolt

beathm5.gif

rinkz.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

aaa jumala kinni :D :D


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Who cares? Mul on nii pohhui nendest embleemidest. Mul tekkis näiteks eeskujuliku embleem üleöö ilma, et ma kellegilt midagi palunud oleks. Ja hui snim ma olin eeskujulik, minu käitumise ja sõnapruugi juures on tegelikult üsna vale otsus mulle see roheline märgike külge panna. Kuigi hiljem nägin siis olid põhipointideks vist asjad, et ma aitasin inimestel rahasid tagasi saada (3rd person scammi ohvritel jne). Kuigi noh, käitumine oli mul nagu oli, mitte just väga halb aga eeskujulik ka kohe kindlasti mitte.

 

Mul on täiesti ükskõik mitu posti mul on, mitu tehingut mul on või mis embleemid mul on. Mul oleks Rinxi peal 1000+ tehingut olnud, kui oleks neid lisanud aktiivselt. Nii, et ära nuta oma embleeme taga, saada nad pikalt! :)

 

 

///EDIT

 

 

Tehingute arv minusilmis usaldusväärsust ei näita. See tekib ajapikku ja siis, kui inimestega rohkem suhtled.

 

Näiteks Rait ja Sander on mind sellistel hetkedel aidanud, kus ma olen telefoniga netis ja ütlen, et saada eure mulle ja saad hiljem mille (järgmine päev või ülejärgmine näiteks) ja summad on sinna 50€ kanti jäänud. Geniusele ma olen kunagi lausa ühes pubis istudes läbi telefoni oma kasutajanime, parooli ja bank pini andnud, et ta saaks ise raha võtta, sest too nahk mind vist niipalju ei usalda, et võlgu anda :D Kuigi kõik oli aus ja parool oli veel mitu päeva sama ja võeti täpselt õige summa.

 

Neid nimesid, kellelt ma niimoodi laenanud olen on veel. Makaveli näiteks ja Amichie kuigi neilt laenates tekkisid väikesed probleemid, kus ma tänu mentidele pidin arvatavast ajast vähe kauem aega viitma kodust eemal (kusjuures, amichie bannis mu ära korraks isegi arvates, et ma ei maksa) Aga tegu ei olnud minu meelega viivitamisega vaid läks nihu ning said ka need ilusti makstud.

 

Ärge arvake, et ma nagu yep laenasin, mul oli alati rs konto peal kulda millega hiljem neile tasuda lihtsalt, hetkedel, millal laenasin polnud võimalik konto peale logida.

 

Aga noh tehingute arvuga on nagu on. Selle asemel, et ühele inimesele 500m müüa võiksin ma ju 10le inimesele 50m müüa ja 1st tehingust saaks 10.

 

Jap, paraku oled väheseid kellele julgen n.ö. "võlgu" anda. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Jap, paraku oled väheseid kellele julgen n.ö. "võlgu" anda. :D

Mulle julged ka :D


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.