Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Muidugi selle eest, reegleid loed siis saad teada, et kasutaja konto jagamine on keelatud, eriti veel kui võõrastel isikutel on ligipääs eeskujulike alafoorumisse.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Wtf?!? Selle pärast.. :O

 

Ja kohe näha kui aus poiss ta oli, Lasi freemanilt 200M piistu.


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
*khm* Genius15 *khm*

 

Mida ta tegi?


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ja kohe näha kui aus poiss ta oli, Lasi freemanilt 200M piistu.

 

Ei lasknud, sellele samale freemanile jagaski parooli.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kuidas vulkaanid moodustuvad? Too välja neli tekkeviisi ning iga kohta ja näida esinemispiirkonnast. ANYONE

 

Esimene varjant : Seire paneb oma chevyga matsu tekib laava. 3 rohkem ei tea kahjuks :/


217.146.72.116:27017 - Karvaste SurfDM

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tervele Vahvli chatile kui aus olla. :D Geniuse kohta nii palju, et tõepoolest keegi siin ta äri üleval hoiab ning teemasid bumpib.

 

wat, andis chatis pw w? Pole mitu päeva sinna chati jõudnud ja siuke action käis seal. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

ma vanni kohe :D

Vannipäev täna :D


"The true sign of intelligence is not knowledge but imagination."

- Albert Einstein

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Sai trennis käidud, selg valutab, hea olla :)


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Fakk öelge mulle vaid nimi, kes oli Luxexpressi bussi roolis reedel ja täna, ma lähen tõmban tal korralikult vastu sahtlit.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

lol, cool story

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Fakk öelge mulle vaid nimi, kes oli Luxexpressi bussi roolis reedel ja täna, ma lähen tõmban tal korralikult vastu sahtlit.

 

 

Räägi asjast. Pealegi kui kellaaeg ja asukoht on teada siis on lihtne välja uurida, mis buss seal sel hetkel oli ja selle järgi saab ka juhi teada.


beathm5.gif

rinkz.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Räägi asjast. Pealegi kui kellaaeg ja asukoht on teada siis on lihtne välja uurida, mis buss seal sel hetkel oli ja selle järgi saab ka juhi teada.

See bussijuht läheb oma sõidustiiliga korralikult üle piiri. See ei ole normaalne, kui ta kihutab asulas 50alas 100kmh. Reedel oli selline tore kogemus, et mina just sõitsin parasjagu Pärnu ning tema tuli Pärnu poolt. Kurvi peal oli nagu sild, ja seal on 70ala, tüüp tuli seal täpselt samamoodi päris hea lennuga, alla 90 kindlasti ei räägi. Minul oli 2 mõtet kas nüüd tuleb otse kümpi või paneb sillalt alla. Mu sõber, kes on hulljulge ja suur adrenaliininälg, isegi tema tõmbus kõrvalistmel krampi, mida ma pole varem veel näinud.

Mind ajavad sitaks keema inimesed, kes sõidavad bussi/rekkaga ja siis ülbitsevad jõhkralt oma suure masinaga.

Muudetud liikme Loom'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See bussijuht läheb oma sõidustiiliga korralikult üle piiri. See ei ole normaalne, kui ta kihutab asulas 50alas 100kmh. Reedel oli selline tore kogemus, et mina just sõitsin parasjagu Pärnu ning tema tuli Pärnu poolt. Kurvi peal oli nagu sild, ja seal on 70ala, tüüp tuli seal täpselt samamoodi päris hea lennuga, alla 90 kindlasti ei räägi. Minul oli 2 mõtet kas nüüd tuleb otse kümpi või paneb sillalt alla. Mu sõber, kes on hulljulge ja suur adrenaliininälg, isegi tema tõmbus kõrvalistmel krampi, mida ma pole varem veel näinud.

 

 

No siis on lihtne, helista sinna ja küsi, mis buss sõitis, sellel ja sellel kellaajal, seal. Siis küsi juhi nime, kui ei avalikustata ähvarda hagi sisse anda, ütle, et sõitis su autol tule puruks vms (aja paska, et ühendust saada juhiga).

 

 

VÕI Ütle, et buss pritsis su täis ning tahad isikliku vara rikkumise eest hüvitist.

 

VÕI Ütle, et buss tekitas liiklusohtliku olukorra, ning sul on kaebus ja nõuad, et saaks sõidukijuhiga rääkida ning, et ta kutsutaks korrale

 

VÕI Ütle, et sellel ja sellel kellaajal, selles kohas, loobiti bussist välja prahti, millega sa pihta said. Nõua reisijate nimekirja ja seal on bussi nr ja juhi nimi nagunii olemas.

Muudetud liikme Rinkz'i poolt

beathm5.gif

rinkz.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Luxexpressile saatsin kirja juba ära ning eks siis homme näha ole, mis vastatakse. Numbrimärk ja kellaajad jms on teada.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

lol, k ma sleepi

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.