Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Viska IP siis, Paul.


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
megaburks ikka. :D

 

Käisin võtsin räägupesast väikese topelt-räägupesa burgeri.


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Eile bätteldasin ns ühe vennaga. Siis tolle venna eit tuli ja valas molli mulle -.-


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Käisin võtsin räägupesast väikese topelt-räägupesa burgeri.

 

Rääguburks suht sitt, vähemalt selle originaalse kastmega.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Rääguburks suht sitt, vähemalt selle originaalse kastmega.

 

Ei tea midagi.. maitse asi.. Nt osad räägivad et oo Staap eluhea, samas mulle ei maitse Staabi oma üldse.


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mdea pole staabis käinud kunagi :)

 

Anyway, mis me arvame siis, kes homme f1 maailmameistriks tuleb? Vettel / Alonso?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Vettel ikka, kes muu. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Vettel, 90 prossa kindel.

Homme on Schumi viimane sõit . :/ Alates 2003(siis kui hakkasin vormelit vaatama ja olin põngerjas) fännan teda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

 

Anyway, mis me arvame siis, kes homme f1 maailmameistriks tuleb? Vettel / Alonso?

 

Yo mama


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Vettel, 90 prossa kindel.

Homme on Schumi viimane sõit . :/ Alates 2003(siis kui hakkasin vormelit vaatama ja olin põngerjas) fännan teda.

 

Schumacher poleks pidanud tagasi tulemagi, tegi ainult endal maine maha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Marks, vanameister tahtis natuke lõbutseda. See hooaeg paneb tal ikka auto suht raskelt näkku + ei saa rehve tööle. Hooaja alguses oli tal ju selline seis: Oleks ta lõpetanud esimesed seitse sõitu nende kohtade peal kus ta oli enne katkestamist, oleks ta olnud MM sarja liider. Õnne ka pole.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mdea pole staabis käinud kunagi :)

 

Anyway, mis me arvame siis, kes homme f1 maailmameistriks tuleb? Vettel / Alonso?

Loodan, et alonso. Ma ei ela kummalegi tegelikult kaasa, aga kui nendest peab valima siis kindlasti alonso.

Esiteks on ta seda rohkem väärt kuna on hooaeg läbi sõitnud väga kehva masinaga ning teiseks, ta tundub persoonina mulle kuidagi normaalsem.

Muidu elasin ise see hooaeg kaasa kimile ja hamiltonile (nagu iga aasta).

Muudetud liikme Flame'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kimi on ka üks mu lemmikutest. Abu Dhabis: 'Jätke mind rahule, ma tean mida teha. Te ei pea koguaeg kõike uuesti rääkima!' Lol'sin irl tol hetkel räigelt :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Marks, vanameister tahtis natuke lõbutseda. See hooaeg paneb tal ikka auto suht raskelt näkku + ei saa rehve tööle. Hooaja alguses oli tal ju selline seis: Oleks ta lõpetanud esimesed seitse sõitu nende kohtade peal kus ta oli enne katkestamist, oleks ta olnud MM sarja liider. Õnne ka pole.

 

Täpselt, oleks vaid masin parem. Need 7 tiitlit võitiski Schumacher ainult tänu sellele, et Ferrari oli tol ajal teistest lihtsalt niivõrd üle.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Täpselt, oleks vaid masin parem. Need 7 tiitlit võitiski Schumacher ainult tänu sellele, et Ferraari oli tol ajal teistest lihtsalt niivõrd üle.

Tollel ajal kui schumm sõitis olid kõik masinad suhteliselt võrdsed mitte nagu praegu, et HRT ja mclareni erinevus on valguaastate kaudu mõõdetav.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Marks, aga mul on siis sulle küsimus: Ütle mulle üks MM võitja, kelle masin ei ole hea.

Muudetud liikme Mats'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tollel ajal kui schumm sõitis olid kõik masinad suhteliselt võrdsed mitte nagu praegu, et HRT ja mclareni erinevus on valguaastate kaudu mõõdetav.

 

Vaevalt küll nad nii võrdsed olid. Barrichello-ga oli sama lugu, niipea kui Ferrarist lahkus ei tulnud sealt enam midagi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Marks, aga mul on siis sulle küsimus: Ütle mulle üks MM võitja, kelle masin ei ole hea.

Kunagi luges sõitjia mitte masin, tänapäeval on see F1-s vastupidi.

Toon kasvõi näiteks Vitaly Petrovi, eelmine hooaeg sõitis lotuses ja tegi ulme sõite (Lotus oli eelmine hooeg üpriski hea masin).

Ja see hooaeg suundus ta siis Catherdami ja vaata kus ta nüüd astetseb? Keskmised kohad on kuskil 17-19 vahel.

Aga sellega ma ei taha nüüd öelda, et head sõitijad on kadunud.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.