Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

tv3.ee :) Krt peaks magama minema.. Homme kooli :S


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Andke teada, kui keegi soovib mulle väikest heategu teha, see võtab ehk paar minutit aega :D


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Krdi torujürid tulevad kell 8 uksetaha logistama ju -.-


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mis vaja?

 

Pmed :D


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ärge vaielge, tehke midagi kasulikku ja aidake mind parem :D


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Andke teada, kui keegi soovib mulle väikest heategu teha, see võtab ehk paar minutit aega :D

 

Mis hea teost me räägime?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Su au võrdub krõbinaga, seega sinu suudaks isegi ära suruda. Tugitoolisport, lol...

 

Sa ei suuda oma odavate iglesiase naljadega isegi mitte mu keskmist sõrme muigama panna. Võta oma mõmmik Ted kaissu ja viska horisonti ära, nagu ma aru saan siis väsitav päev on su ajud päris läbi keetnud.

 

Hmm, eestlane ei aita teisi tasuta :D

 

Ma aitan sul tasuta su nägu kaunistada kui vaja, no prob.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Pole praegu ühtegi Iglesiase nalja teinud. Üritad mingit mainstream teed minna, et kui midagi muud öelda pole, üritad Iglu kohta nalja(?) visata. Sry, aga.. isegi Sander suudab mind rohkem suruda, kui sina. Sa paned lihtsalt mõtlema, et mida hiljem inimene liitunud on, seda suurem idioot ta on.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tekitasid peldikus korraliku kaose, et seda peavad lausa torujürid likvideerima tulema?

Jep vaimukas. Tervel majal vahetatakse torud ümber.


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Pole praegu ühtegi Iglesiase nalja teinud. Üritad mingit mainstream teed minna, et kui midagi muud öelda pole, üritad Iglu kohta nalja(?) visata. Sry, aga.. isegi Sander suudab mind rohkem suruda, kui sina. Sa paned lihtsalt mõtlema, et mida hiljem inimene liitunud on, seda suurem idioot ta on.

 

Pigem panevad sinu postid mind muigama, et Eestis veel selliseid lõdvikuid leidub. Keegi ei suru sind, lihtsalt kõik mida öeldakse sinu kohta on tõsi. Ära võta kõike surumisena. Ilmselgelt oled väiksena mingi lapsepõlve trauma saanud ja nüüd oled tiba defektiga. Lükka oma kukkel mulda tagasi ja kõik on chill captain obvious.

 

Jep vaimukas. Tervel majal vahetatakse torud ümber.

 

Vana torustik siis nii õhtal omadega? :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kärista veel. Tuleb juba välja peaaegu. Ja miks tsiteerid koguaeg? Ei suuda postitusi meelde jätta w?

 

Suht debiil oled, vana sa laps oled üldse? Tapal on sinusuguste nublude jaoks isegi asutus välja mõeldud, kus oma pea selgeks saad mõelda. Lugedes su postitusi üldiselt, siis midagi tarka ma sealt küll ei leinud. Lambi krants fail surumis skilliga. Tsiteerin su poste selleks, et sa küsida saaksid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mängib ühesilmne vanamees

Ta laualab laulu mis mulle

On tuutav kui preeria tuul

 

 

Kui kõik lahingud on peetud, laibda sõjaväljaslt veetud. Ellujäädad kogunevad siin

Kui ka vaibub sõjakära, selleeest ei joosta ära

 

lala


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.