Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Päris vahva on vaadata, kuidas meie Moderaatorite komisjon moderaatori kanditaatidega räägib.

Mõnel poisil pole 300 postigi koos, ja lõugab, nagu tema arvamus oleks esikohal

Just Epic!


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kuigi tegelikult, olen siiski Mina ainuke õige isik, kelle ees vahvli liikmed peaksid pugema ja lömitama, seega arvan ainuisikuliselt, et olen Administraatori kohta väärt


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Administaatori kohale pole veel avaldussektsiooni avatud, ega ma mingi keskklassi mode koha pärast avaldust ei hakka kirjutama irw


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kained päevad incoming, tuleb raske aeg :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Need e-kooli ühed tulevad ette? :D

 

Jeep :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mul vaikselt hinded parenevad. Üks prantsuse keele üks ja matas vaja saada keskmine üle 3.5 siis korras ka minu jaoks :D Mata see aasta üpris jamasti läinud. Tavaliselt keskmine alla 4 pole, aganoo loodame järgmise veerandi peale :D


Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Eks sa siis kandideeri Modeks. Mõne kuu pärast juba Adminstraatori parem käsi.

Tuleb kohe Sander meelde.

 

Looda sa!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mis ajast sulle juua tohib? Ma küll mäletan sind teisena.

 

Ei hakka parem rääkima täpsemalt milline sa olid, sinu enda huvides:D

 

Juhtub :D See oli ammu :D

 

Mis ajast sulle juua tohib? Ma küll mäletan sind teisena.

 

Ei hakka parem rääkima täpsemalt milline sa olid, sinu enda huvides:D

 

Räme ammu oli see kusjuures? Sa veel rääkisid mingieag millisena nõgest mäletad, niiet väga palju aega ikka möödas :D Elad Tallinnas veel we?

Muudetud liikme Rizla'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Njah, LÜG sai lõpetatud 2009? Jah, Tallinnas.

 

Kus koolis nüüd siis? Kui käid koolis :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ei käi. SA? LÜGIS?=DDDD

 

LÜGis ja kahjuks, see kool on täiesti perse keeratud :D Veel hullem kui varem, sul veab, et seal ei käi :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mis seal siis on siukest? No ma olin jumala sokkis kui nägin kaameraid kuna see kool oli eluaeg rott.

 

//Samas, kohe kaugelt näha, et odavad kaamerad. Ei imestaks kui nad ei tööta.

 

Ruusamägi sai õppelajuhatajaks, teeb seal igast lahedaid reegleid. Kogus prügikotiga aulas inimeste jalanõud kokku kellel vahetus jalatseid polnud ja päeva lõpus said tagasi, seni lasid sokkis ringi. Siis aia juures suitsu ei või teha, sest see reklaamib suitsetamist ja väikesed lapsed vaatavad ka :D siis igast debiilsed reeglid, koolikotid tohivad aint teatud kohtades koridoris olla muidu on ohtlik, nüüd mingieag pidi reegel tekkima, et enam vahetundides välja ei saa jne... Lahe värk igatahes :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ruusamägi sai õppelajuhatajaks, teeb seal igast lahedaid reegleid. Kogus prügikotiga aulas inimeste jalanõud kokku kellel vahetus jalatseid polnud ja päeva lõpus said tagasi, seni lasid sokkis ringi. Siis aia juures suitsu ei või teha, sest see reklaamib suitsetamist ja väikesed lapsed vaatavad ka :D siis igast debiilsed reeglid, koolikotid tohivad aint teatud kohtades koridoris olla muidu on ohtlik, nüüd mingieag pidi reegel tekkima, et enam vahetundides välja ei saa jne... Lahe värk igatahes :D

 

Ossa, hea, et lõpetasin õigel ajal. Ma kurat talle kohe üldse ei meeldinud.

 

Andis meile matemaatika tundi, karm aga samas õpetas paremini kui Koppel. Mõtlen "paremini", et oli palju arusaadavam tema jutust.

Koplile lihtsalt meeldis vahest (tegelt üsnagi tihti) mingi porgandi juttu ajada. Oli naljakad tunnid ja seepärast ka veerandi hinded olid rahuldavad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.