Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Oh, krt polegi ammu pokkerit mänginud, laen õhtupoole olympicusse veits raha ja teen paar turnat. Ja sul õigust, pokkerist ei ütle ma kunagi ära. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ise otsin ühte head tutorialit taga. Yela jagas kunagi ning hetkel oleks sellest palju kasu. :P NPS'iga tuli hea idee, eks näeb kas miskit välja ka tuleb. Yela, kui mäletad siis saada PM.

 

// Üles leidsin

Muudetud liikme Hidden Ninja'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Hiina mees Jian Feng lahutas oma naisest ja kaebas ta kohtusse selle eest, et naine on kole. Kohus nõustus ja mõistis mehele välja 90 000 eurot.

Härra Feng tõstatas probleemi pärast seda, kui naine tütre sünnitas, vahendab Daily Mail.

 

Mees oli šokeeritud lapse välimusest ja nimetas teda "uskumatult koledaks". Mehe sõnul polnud laps kummagi vanema moodi.

 

Lõpuks süüdistas mees naist petmises. Naise sõnul on ta iluoperatsioonidele kulutanud umbes 77 000 eurot. Seda tegi ta enne, kui kohtas oma abikaasat, kuid ei rääkinud sellest mehele. Operatsioonid muutsid naise välimust kardinaalselt.

 

Mees andis sisse lahutuse ja ütles, et naine on teda eksiteele viinud ja veennud abielluma valedel põhjustel. Kohtunik nõustus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tõsi. Klassivend oli joomisega vahele jäänud, 2 poola õlu ja viin oli isalt rotti lastud o.O

 

Suht lame on vanemate tagant alksi varastada. Erandina aksepteeriks veel seda, et "laenad" kui kell on peale 22:00 ja ostad kindlasti järgmisel päeval tagasi.

Selline jutt, et olen alakas ja täisealisi sõpru pole on puhas bs, vanemate tagant varastamine on ikka tõsiselt debiilsus mis tehakse.

 

Muidu olen ise kergelt vintis peaga ka sõpra tsipa õhutanud, et dvi too siia ja lahendame ära.. samas teadlikult enda vanematelt tagastamata "laenamine" on ikka eriti kahtlane. Eks hilisemas vanuses saate sellest ise ka aru, kui keegi on nii teinud.

Vot.

 

Kahju, et lumi vaikselt sulab - rõvedalt vesine ja porine on väljas.. peale selle on veel 0C ja mõnus kiilasjää on väljas. Võiks seda valget jama veel tulla taevast ja kõik oleks jälle bueno.


azddaz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

 

Likege pliis :)

Suht vaja -.-


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

 

Ma alles vaatasin ja mõtlesin,et peaks ära ostma.Suht korralik tundub:D


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Homme lähen vaatama seda autot, leppisin omanikuga kokku täna.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Vaata ,et ära ei osta ,kui mingi normaalne on.Plaanis oli ära osta,kui on normaalne:D


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Vaata ,et ära ei osta ,kui mingi normaalne on.Plaanis oli ära osta,kui on normaalne:D

 

No telefonis ütles, et üks õõtshoob koos puksiga ja rooliots vajab vahetust, muu pidi korras olema. Aga eks ma siis homme kaen üle selle.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
No telefonis ütles' date=' et üks õõtshoob koos puksiga ja rooliots vajab vahetust, muu pidi korras olema. Aga eks ma siis homme kaen üle selle.[/quote']

 

Noo siis polegi nii palju vahetada kui ma arvasin aga kindel,et neid selle koodiga korda ei saa?:D

 

 

Nimeta.png

Fuck yeah 69:D


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kutid, mis on püügipäev? Eesti ajalugu.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Noo siis polegi nii palju vahetada kui ma arvasin aga kindel,et neid selle koodiga korda ei saa?:D

 

 

Nimeta.png

Fuck yeah 69:D

 

Veermikuosi kahjuks ei saa jah, nii ta väitis.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Veermikuosi kahjuks ei saa jah' date=' nii ta väitis.[/quote']

 

This is bad,siis peab ise nats raha kulutama,kui keegi ennem ära ei osta:D


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
This is bad,siis peab ise nats raha kulutama,kui keegi ennem ära ei osta:D

 

Aga 323 jupid õnneks odavad. Esiklaas pidavat nüüd korras olema, broneerisin ära ka.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jou araablane.


Knock knock! <span style=✊"><span style=🚪">Who's there?<span style=❓">Daisy<span style=🌺">Daisy who?Daisy me rollin' they hatin' rfpozmEsQkGrhICq5LJW_RP4al5S.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Neti ruuter tuksis :/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.