Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Ei tea sa midagi, mida ma mõtlesin. 5st lähen sleepi jh.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Taarat korjama linna peale v? why not, väike taskuraha ei tee paha ju.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Eiei, ma kaevur.

 

Olen kaevur Mati,

kaevan ninast tatti.

 

Sinu jaoks alati ;)

 

pugeja

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

eks ta ole jh, ma valiks taarakorjamise aga eks ise tead.

 

sai törts facebookis ka ringi chillitud.

9264_540399859319962_1062921313_n.jpg

Muudetud liikme Sander'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kes senti ei korja see krooni ei saa ning esimene miljon jääb tulemata. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
I’m on a coaster-collision

Am not about to give in

Can’t explain my position or the condition that I’m in.

 

Where I am is no limit, no walls, no ceilings

No intermission, so let

Let the party begin.

 

Masterpiece, maybe?

 

Krooniaeg ammu möödas muidu, just saying. Või Türi on ajast maas?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma rääkisin üldiselt kui aru ei saanud, kuid aju asemel on pähkel. sry

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sul vähe aru saam tõest ja naljast kuid saan su murest täiesti aru, soovitan sul pöörduda jehoova usutunnistajate poole, mina olen selle liige ning olen palju abi saanud. Elumõte on peale seda muutunud ning kahlen kas lähen enam põrgusse. Loodan südamest saada tänu jehoova tunnistajatele parema elu peale.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kindlasti peaksid sa läbi lugema piibli, tänu sellele saad sa paljudest asjadest paremini aru, ning kindlasti pakub meile parimat nõu isegi elu kõige raskemates olukordades. Kui sul muresid siis liitu meiega, meie usulised koosolekud toimuvad kaks korda nädalas. Meid võivad kuulama tulla kõik soovijad. Koosolekutel käsitletakse piiblikohti ja selgitatakse, kuidas Piibli õpetusi oma elus järgida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kindlasti peaksid sa läbi lugema piibli, tänu sellele saad sa paljudest asjadest paremini aru, ning kindlasti pakub meile parimat nõu isegi elu kõige raskemates olukordades. Kui sul muresid siis liitu meiega, meie usulised koosolekud toimuvad kaks korda nädalas. Meid võivad kuulama tulla kõik soovijad. Koosolekutel käsitletakse piiblikohti ja selgitatakse, kuidas Piibli õpetusi oma elus järgida.

 

NothingToDoHereBlackWithTextSS.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tonight, kas sa Jeesusest oled midagi kuulnud?

Kui ei siis räägin sulle temast väheke, paljud isikud arvavad, et Jeesus on reaalne isik, kuid see ongi tegelikult nii. Nagu ka ühes väga targas raamatus oli kirjas, et: „Mitte ükski lugupeetud õpetlane ei kahtle, et juut nimega Jeesus, Joosepi poeg, elas ka tegelikult. Enamik neist tunnistab, et tänapäeval on meil tema tegevuse ja õpetuste kohta märkimisväärne hulk infot.”

 

Piiblis räägitakse Jeesusest kui reaalsest isikust. Seal on toodud ära tema esivanemate ja pereliikmete nimed (Matteuse 1:1; 13:55). Samuti mainitakse Piiblis Jeesuse-aegsete valitsejate nimesid. Need üksikasjad võimaldavad õpetlastel kinnitada Piibli jutustuste täpsust.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Polegi, naised saunas rääkisid, et sind kiusatakse koolis. Ma aitan natuke sind ning annan sulle ühe lingi millest võib palju abi olla.

 

 

Kuidas kiusatustele vastu seista?

 

Mida saad ette võtta

 

Esiteks, pea meeles, et sa vastutad oma tegude eest ise, ükskõik, mida su sõbrad teevad.

Teiseks, tee kindlaks, mis laadi survele on sul kõige raskem vastu seista.

Kolmandaks, küsi endalt, kus ja millal sa kõige tõenäolisemalt sellist survet koged (koolis? tööl? kuskil mujal?). Kui tead ette, millal rasked olukorrad tekivad, võib see aidata sul neid koguni vältida.

Nüüd oled valmis tegutsema. Kõigepealt mõtle välja, kuidas kaaslaste halba mõju vähendada või isegi vältida. (Näiteks, kui satud pärast kooli sageli kokku klassikaaslastega, kes sulle suitsu pakuvad, siis võiksid koju minna teist teed pidi, et vältida nendega kohtumist.) Mõtle ka sellele, et „sõbrad”, kes avaldavad sulle halba mõju, ei ole tegelikult sinu sõbrad.

 

Muidugi ei saa kaaslaste survet täielikult vältida. Varem või hiljem võib su teele sattuda mõni ootamatu ahvatlus. Mida siis teha?

Valmista end selleks ette!

Mõtle. Jeesus teadis alati oma seisukohta moraaliküsimustes. Ta oli otsustanud kuuletuda oma Isale igas olukorras (Johannese 8:28, 29). Seega on tähtis, et teaksid juba aegsasti, milline on sinu seisukoht.

Harjuta. Proovi välja mõelda kaks põhjust, miks mitte anda järele survele, mida sulle kõige sagedamini osutatakse. Seejärel mõtle välja kaks tegevusplaani, mis aitaks sul sellises olukorras endale kindlaks jääda.

Miks lasta teistel oma käitumist suunata? Olgu sul enesekindlust teha seda, mida tead olevat õige (Koloslastele 3:5). Palveta selle eest, et võiksid ka edaspidi õigesti toimida (Matteuse 6:13)

 

 

 

 

Allikas: http://www.jw.org/et/piibli-%C3%B5petused/pere/noored/kysivad/s%C3%B5prade-halb-m%C3%B5ju/

 

Loodan, et oli abi. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Jehoovatunnistajate survele. Mis ma peaksin ette võtma?

 

Sellist survet pole nagu Jehoova usutunnistajate surve, me aitame idioote nagu sina ning üritame teiesugustele ajupesu teha.Kindlasti peaksid sa meiega liituma, saada mulle pm ma annan sulle andmed kuidas saaksid VIP liikmeks minu kaudu! Kuna me oleme suitsetamise, joomise ja vere annetamise vastu siis peaksid minema sellised inimsesed põletamisele, lõkkesse i mean. Ahh perse, unustasin ühte asja küsida.. Kas oled kuulnud palvetamisest midagi, ma ise teen 2 korda päevas ning see toob jõu minu päevadesse.

 

Kui sa tahad alustada oma sõprust Jumalaga, võid talle lihtsalt seda öelda. Näiteks sellisel viisil:

Jeesus,

ma tänan, et sa armastad mind.

Tänan, et sa said inimeseks.

Tänan, et sa oled mulle andeks andnud kõik mu eksimused, võttes need ära, kui surid ristil.

Ma avan oma südame ja elu sulle.

Aamen.

Kui sa oled selle palve palunud, võid olla kindel, et Jumal on seda kuulnud. Sa oled nüüd tema laps.

Kui sa tegid palve, siis anna meile sellest teada, või kui sa seda ei teinud, võid meile saata oma küsimused.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.