Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Kindlasti mitte, 10 euri eest saaksid pool g. Sellest suht piisaks 2 joindi jaoks, sulle vähemalt. Odavamalt saab, kui ostad suuremaid koguseid nagu 10g jne.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Facebooki ei taha minna üksteise seinale postitama?

 

Selle jutu jaoks oleks PM-e parem kasutada...


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sõber ütles ka, et 20€. Kusagilt odavamalt ei saaks?

 

Kahju, et pärnus elad, saaksin odavamalt :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kui kusagil Tallinnas elad siis satun ka sinna kanti. :D

 

Tallinnas ja aga pmslt on nii, et ma saan 17nega aga kui ma vahendaks siis tahaks ise ka midagi ehk ikkagi pmslt 20 läheks :D

 

Kui kusagil Tallinnas elad siis satun ka sinna kanti. :D

 

// Kas sa teed esimest korda?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Joint'ina teeksin jah esimest korda. Hiljuti ühe venna sünnipäeval tegin bongiga.

 

Okei, ma sellepärast küsisin, et paljudel esimene või vahest isegi paar esimest korda ei mõju. Tahtsin soovitada, et kui midagi pole siis ei tasu kõike ära tõmmata kah. Oskad jointi keerata ka we :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
tallinnas ja aga pmslt on nii, et ma saan 17nega aga kui ma vahendaks siis tahaks ise ka midagi ehk ikkagi pmslt 20 läheks :D

 

l0l.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Okei, ma sellepärast küsisin, et paljudel esimene või vahest isegi paar esimest korda ei mõju. Tahtsin soovitada, et kui midagi pole siis ei tasu kõike ära tõmmata kah. Oskad jointi keerata ka we :D

 

Tavalist tubakat olen keeranud jah, ryzlasse. :D

Miks ei tasu kõike ära tõmmata? :(

 

Loool.

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tavalist tubakat olen keeranud jah, ryzlasse. :D

Miks ei tasu kõike ära tõmmata? :(

Ma rääkisin sellest, et kui sul ei mõju esimesel/teisel korral siis see ei aita kui sa pool g'd kinni kütad :D

Läheb raisku lihtsalt. Endal ka esimene kord ei mõikand, siis paari päeva pärast tegin ja olin puhta sassis :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma töötan narko mendis homseks olete mõlemad busted.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ou noob netsky,said red wings lampi ?

 

Jah, aga andsin ära need pasad jne, homme eco reset, panin quiti servust. :D

 

Ma rääkisin sellest, et kui sul ei mõju esimesel/teisel korral siis see ei aita kui sa pool g'd kinni kütad RpS_biggrin.gif

Läheb raisku lihtsalt. Endal ka esimene kord ei mõikand, siis paari päeva pärast tegin ja olin puhta sassis RpS_biggrin.gif

 

Poolest g'st oleks selline vend vapsee üllaris.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma rääkisin sellest, et kui sul ei mõju esimesel/teisel korral siis see ei aita kui sa pool g'd kinni kütad :D

Läheb raisku lihtsalt. Endal ka esimene kord ei mõikand, siis paari päeva pärast tegin ja olin puhta sassis :D

 

Awwww ..... Ma loodan/usun, et ikka laksib. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Poolest g'st oleks selline vend vapsee üllaris.

Esimene kord tegin, sõbraga kahepeale pool nagu, väga noored ka ja lollid ja ei saanudki sittagi sellest.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Peaks võtma siis ikkagi 1G'e kahepeale sõbraga. Usun, et siis ikka midagi mõjub. :D

 

Poolest aitab kah, kui sõber pole varem teinud ntx sul ja talle ei mõju siis ei loe palju ta tõmbab lihtsalt ei mõjugi, üritan selgeks teha seda sulle siin :D Tuleb lihtsalt vaadata kas hakkab littima kui hakkab siis hea aga kui ei hakka siis pole mõtet kõike ära lasta vaid järgmine päev uuesti proovida ntx. Aga see juba rohkem kui 1g on siis jätkub jägmine päev kah, vähemalt minul on nii, et poolega kellegiga koos tehes järgmine päev alles pole .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ahah. :D

Sõber on enne jointi teinud. :)

 

Muidu, kui te tahate paremini litti saada siis tehke bongist. Võite ju plast pudelist ka ehitada, väga lebo ja mugav teha mu arust.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Leidsin ühelt mälupulgalt hunnik scripte mis on pooleli jäänud ning paar algelist mängu scripti mis vajaks lõpetamist ning muud nodi. nice

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.