Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Käisin poes, ostsin 10 pakki nuudleid, 5L säästuvett ja paki krõpse.

Minu järel oli mingi jots, tahtis 2 säästu kanget osta. Poemüüja ei saanud aru, et teise inimese kaup, ja lasi 2 säästu kanget ka minu arvele :D


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No mai saa aru, mõned teist lähevad öösel, pool 3 magama, kuidas te hommikul üles saate? :D Mul on juba siis raske, kui ma kell 11 lähen.

 

Harjumuse asi, mul oli kooliajal lõpuks nii, et kui läksin varem magama, st kell 10 või 11, vahest isegi 12, siis oli just raske üles saada. Magasin liiga kaua. Enne kella kahte magama minekust ei olnud juttugi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Harjumuse asi, mul oli kooliajal lõpuks nii, et kui läksin varem magama, st kell 10 või 11, vahest isegi 12, siis oli just raske üles saada. Magasin liiga kaua. Enne kella kahte magama minekust ei olnud juttugi.

Nu jaa, kui läksid öösel 2 aeg, siis ei olnud probleemi vara ärgata? :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mis toimps siis


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Käisin poes, ostsin 10 pakki nuudleid, 5L säästuvett ja paki krõpse.

Minu järel oli mingi jots, tahtis 2 säästu kanget osta. Poemüüja ei saanud aru, et teise inimese kaup, ja lasi 2 säästu kanget ka minu arvele :D

 

Mis sellest veest ikka jood.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nu jaa, kui läksid öösel 2 aeg, siis ei olnud probleemi vara ärgata? :)

Ei, nagu ma mainisin juba, ma olin sellega harjunud. Samas võis asi ka selles olla, et ma polnud just kõige eeskujulikum õppilane ja mingi tund sai ikka leitud kus silma kinni lasin, seega öised puudulikud unetunnid said näpsatud kooli arvelt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Võin noobe signasi teha :D Kui keegi tahab siis postitagu mu signa blogisse.


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ei, nagu ma mainisin juba, ma olin sellega harjunud. Samas võis asi ka selles olla, et ma polnud just kõige eeskujulikum õppilane ja mingi tund sai ikka leitud kus silma kinni lasin, seega öised puudulikud unetunnid said näpsatud kooli arvelt.

Selgee. Ma üritaks mitte magama jääda, õpetajal ka endal ebamugav niiviisi. Arvates, et ta tund on igav.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Selgee. Ma üritaks mitte magama jääda, õpetajal ka endal ebamugav niiviisi. Arvates, et ta tund on igav.

Ma ise magaks küll tunnis, aga tänu mu massiivsele norskamisele ei saa teha seda :D


If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ma ise magaks küll tunnis, aga tänu mu massiivsele norskamisele ei saa teha seda :D

Heehe, see oleks päris hea keset tundi. :D Mul klassis ka mõned, kes tunnist tundi magavad, igas tunnis põhimõtteliselt. Eelmine aasta oli tunnis vaikus, siis tagumises pingis keegi vaikselt norskas. Väga koomiline oli! :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Heheheeeee...:) Keegi tahab, et signa teeksin kellegile?


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.