Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Kust seda listi vaadata saigi?


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma ka 7ndal leheküljel esimesena kirjas :D


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
12.png

 

Hah, hea:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Vabateemas postcount ei suurene, kes veel ei tea:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Potsataja ja krokodill Gena ostsid kanepit.

Jõuavad koju ja Gena kurdab: " Tead potsataja ma terve päeva higistasin, krt nii palav oli plin. Ma käin kiirelt vannis ära võtan väikse dušši ja kui tulen, siis suitsetame selle kraami koos ära. Sa bljät vaata ainult, et sa üksi seda siin ei tõmba, ma tean, milline tõbras sa tegelikult oled!"

"Ära muretse Geenake. Ma ei puutu ka seda kraami, käi võta rahulikult kiire dušš, pole midagi."

Istub potsataja diivanile, klõpsib puldiga ühele, teisele, kolmandale kanalile- kusagilt midagi ei tule, mõtleb, et ah tõmbaks paar mahvi, Gena ei pane tähelegi. No lasebki pops, pops, pops- ja märkab, ongi kõik, kõik tõmmatud. Kus siis hakkab halama "Oi bljääd, mis ma nüüd teen, Gena lööb mu mättasse ja nah**i, miks ma selline idioot ikka olen." Järsku kostab vannitoast hääl :"otsataja, too mulle rätik!"

"Oi bljääd rätik vaja ka veel viia, aaa... , nii peab end kokku võtma, mis ma teen... Nii, vaja on minna magamistuppa, avada kapiuks, võtta rätik, sulgeda kapiuks ja viia rätik vannituppa. Nii, krt, kindalsti on vaja midagi öelda ka, Gena hakkab ju bljät muidu kahtlustama, ja jah midagi on vaja öelda... Nii, mmm Gennnadi, bljät miks Gennadi Genatšok tra ei Gena jah Gena Gena nii... Gena sa palusid, mind, et ma tooksin sulle käterä... bljäd pikaks läheb nah**i, Gena hakkab kahtlustama." Samal hetkel kostub uuesti vannitoast häält: "otsataja nah**i, läksid tegema seda rätikut sinna vä?" "Aaa bljäääd käterätik käterätik." Läheb Potsataja magamistuppa: "Nii, nah**i ma siia tulin? ..... Aaa plin see käterätik." Haarab rätiku ja liigub vannitoa poole ise arutades: "Nii, mis ma siis ikkagi ütlen... Mäletad Gena sa palusid mul tuua selle käterätiku.... bljääääd, tra see läheb pikaks jälle, hakkab kahtlustama, proovime ikka teisiti, Gena, vaat see samune käterätik, mida sa palusid mul tuua... oi joobannõi miks see samune rätik.... lihtsamalt peab ütlema... Gena võta! Oh see sobib, ei veel lihtsamalt Gena na, jah Gena na, Gena na, Gena na, Gena na, Gena na, Gena na, AAAARRRHHHH VANNIS ON KROKODILL!!!!!"

 

Old, but good. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.