Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP
Parem oleks suurelt ja punaselt :D

 

KARVIK, mitte kõrvik!

 

Nüüd annad andeks? :O

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Lol.. loe, RIMIS.

 

Eeip, maximas küsitakse ka ntx :D kaka lugu sul :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ega sinusugused 10 aastased ka ei saaks lol

 

Kuule poiss, ma võin sulle poest suitsu ja õlut osta, sa ei saa ise energiajookigi kätte. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ohhh, muidugi annan :D

Muidu saan veel selle eest banni ka :D Jk

 

Ma ei banni sõpru. :D Ülejäänutel on BANHAMMAH

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kuule poiss, ma võin sulle poest suitsu ja õlut osta, sa ei saa ise energiajookigi kätte. :D

 

viimati kui ma ostsin sain vabalt kätte ja just rimist vist. Aga samas nüüd on pohhui, kui peaks tahtmine tekkima, siis saab neid mujalt poodidest vabalt kätte. Ja milleks sul vaja mulle suitsu ja alkoholi osta? Sa võid ju seda taha aga ma saaksin neid tasuta kätte kui vaid tahaksin

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
viimati kui ma ostsin sain vabalt kätte ja just rimist vist. Aga samas nüüd on pohhui, kui peaks tahtmine tekkima, siis saab neid mujalt poodidest vabalt kätte. Ja milleks sul vaja mulle suitsu ja alkoholi osta? Sa võid ju seda taha aga ma saaksin neid tasuta kätte kui vaid tahaksin

 

Või selline vend kohe ?:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
viimati kui ma ostsin sain vabalt kätte ja just rimist vist. Aga samas nüüd on pohhui, kui peaks tahtmine tekkima, siis saab neid mujalt poodidest vabalt kätte. Ja milleks sul vaja mulle suitsu ja alkoholi osta? Sa võid ju seda taha aga ma saaksin neid tasuta kätte kui vaid tahaksin

 

lol, yeahright. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
viimati kui ma ostsin sain vabalt kätte ja just rimist vist. Aga samas nüüd on pohhui, kui peaks tahtmine tekkima, siis saab neid mujalt poodidest vabalt kätte. Ja milleks sul vaja mulle suitsu ja alkoholi osta? Sa võid ju seda taha aga ma saaksin neid tasuta kätte kui vaid tahaksin

 

Kust sa tasuta suitsu ja alkot saad? Käid vargil kuskil we? Kui on mingi spot kust saab tasuta kraami siis ütle mulle ka, lähen võtan paar viina ja winstonit :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
sander, solvusin :/

paljud vahvlist on -16 ja ei saa energiajooki :D

 

MIks?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kust sa tasuta suitsu ja alkot saad? Käid vargil kuskil we? Kui on mingi spot kust saab tasuta kraami siis ütle mulle ka, lähen võtan paar viina ja winstonit :)

 

no eks ma vast külmkapist olen õlusid leidnud küll, ja ükskord leidsin mingist kapist lahtise suitsupaki, kus paar tükki ka sees, seda siis sugulaste pool xd, ahjaa klassikaaslastelt oleme ka suutnud laenata

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
12 aastased kitsaste teksadega bmx trikitajad peavad omale võlts ID kaardi tegema nüüd, saavad monster energyt osta :(

 

yeah, haha. õige kah. ei ole vaja kaanida seda nii noortel.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.