Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
lost my virginity at thirtheen, swäg!

 

#yolo


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sellisepe poisile oleks laksti vastu pahti virutanud. Sest ega see seadus pole naljaga mõeldud, vaid kuna lapsi ongi kergem ahvatleda sellisele asjale. On endalgi üks tuttav tüdruk, kes kaotas oma süütuse 11 aastaselt, aga mitte vabatahtlikult.

Ise olen täiesti selliste asjade vastu, ja oma silmeall ma midagi sellist juhtuda ei laseks

 

Alaealine võib alaealisega vahekorras olla, kui mõlemad osapooled seda soovivad

 

Nahujj sa võtad väikest tüdrukut võta ikka endsuguseid ja siis kui sa oled juba täisealine mitte 16. Kuidas lahendaks mina seda? Easy peaga vastu seina nii, et mõistus oleks peas tagasi. Aga tüdruk oli ise loll, et nõustus.

 

Tüdruk oli ise alkouimas raudselt, enamus 13 aastasi on peale 0.5st GINi lauaall juba.

Pealegi, 16 aastastel on veidike rohkem mõistust, et mitte mingi suvakaga voodisse minna


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Seda arvad sina, inimesi on erinevaid.

 

wut? Ma mõtlesin, et arvatavasti ta ei saa omavanuseid kätte, kuna enamus on rohkem täiskasvanulikumad ehk


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Alaealine võib alaealisega vahekorras olla, kui mõlemad osapooled seda soovivad

 

 

 

Tüdruk oli ise alkouimas raudselt, enamus 13 aastasi on peale 0.5st GINi lauaall juba.

Pealegi, 16 aastastel on veidike rohkem mõistust, et mitte mingi suvakaga voodisse minna

 

Kusjuures, ei olnud veel sellel hetkel tüdruk tais nagu ma aru sain, vist siis polnud joonudki veel?

Aga ei tea detaile niiväga, aga nii ma aru sain.

 

Hommik rahvas & YELA.

 

Teretere, tunnen ennast nii erilisena.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nahujj sa võtad väikest tüdrukut võta ikka endsuguseid ja siis kui sa oled juba täisealine mitte 16. Kuidas lahendaks mina seda? Easy peaga vastu seina nii, et mõistus oleks peas tagasi. Aga tüdruk oli ise loll, et nõustus.

 

says the 12 year old


lolercoaster.gif

 

pc +1

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
minujaoks eriline, sobiks sulle eeskujulik v aktiivne embleem :)

 

tumblr_lwsazawXa51qht847.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

noup


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

No minu arust on tänapäeva 13aastased neiud kõik väga tibid. Nagu näha, kes läheb vabatahtlikult vahekorda 16aastase kutiga. Mõned saavad veel poest tubakatooteidki kätte. Kui ma selles vanuses olin, siis ma küll ei näind sõpruskonnas endal, et keegi suitsetab või mõtleb meestega vahekorda astuda. Me ei mõelnudki sellistest asjadest veel, a noh, nüüd ju 13aastased on 18aastaste poistega koos.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
no minu arust on tänapäeva 13aastased neiud kõik väga tibid. Nagu näha, kes läheb vabatahtlikult vahekorda 16aastase kutiga. Mõned saavad veel poest tubakatooteidki kätte. Kui ma selles vanuses olin, siis ma küll ei näind sõpruskonnas endal, et keegi suitsetab või mõtleb meestega vahekorda astuda. Me ei mõelnudki sellistest asjadest veel, a noh, nüüd ju 13aastased on 18aastaste poistega koos.

 

paragrahv neile !


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
No minu arust on tänapäeva 13aastased neiud kõik väga tibid. Nagu näha, kes läheb vabatahtlikult vahekorda 16aastase kutiga. Mõned saavad veel poest tubakatooteidki kätte. Kui ma selles vanuses olin, siis ma küll ei näind sõpruskonnas endal, et keegi suitsetab või mõtleb meestega vahekorda astuda. Me ei mõelnudki sellistest asjadest veel, a noh, nüüd ju 13aastased on 18aastaste poistega koos.

 

Naised saunas rääkisid, et pidid ka 13 olema. :D:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
keegi oskab soovitada mingi low req. zombie m2nge? mitte l4d paluks

 

Mäletan kunagi sai arvutisaalis pelatud mingit, csi sarnane oli aga zombiedega, tahaks teada mis see oli , tõmbaks isegi ja laseks veits hullu :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

13 aastased ajavad räigelt kätt püksi tänapäeval.. Uskumatu värk.


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kaisa, kui vana sa ise praegult oled ?

17.

 

 

Naised saunas rääkisid, et pidid ka 13 olema. :D:D

Haha, muidugi. Need pidid küll valelikud naised olema. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Peaga vastu seina, põlvega näkku, kannaga otsaette...

 

No jube, mingi killer on vahvlisse ära eksinud *facepalm*

Nahujj sa võtad väikest tüdrukut võta ikka endsuguseid ja siis kui sa oled juba täisealine mitte 16. Kuidas lahendaks mina seda? Easy peaga vastu seina nii, et mõistus oleks peas tagasi. Aga tüdruk oli ise loll, et nõustus.

Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
17.

 

 

 

Haha, muidugi. Need pidid küll valelikud naised olema. :D

 

No ikka, sinu küla mutid pealekauba. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Peaga vastu seina, põlvega näkku, kannaga otsaette...

 

No jube, mingi killer on vahvlisse ära eksinud *facepalm*

 

Kle mis põrkad, sa oled järgmine kes põlvega nii otsaette saab, et vastu seina lendab :):D

 

Kraat, ma vihkan kui morsi kann jäetakse lauale ja nüüd praegu sulpsas kärbes suhu...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
No ikka, sinu küla mutid pealekauba. :D

Hmm.. Vaat mis kõik välja tuleb. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tõmmake oma oksad koomale..

 

Arvate tõesti, et see netihiirotsemine aitab siin vahvlis w? Minu silmis jätab täieliku retardi mulje!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.