Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Külaline blu
Suht igav on või nii..

 

pane mind oma respect listi või saad lõuga. :)

 

// Henry, mis toimub :D Issand jumal, ärge kiusake meie ainsat aktiivset naisterahvast, olge härrad nüüd.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
pane mind oma respect listi või saad lõuga. :)

 

// Henry, mis toimub :D Issand jumal, ärge kiusake meie ainsat aktiivset naisterahvast, olge härrad nüüd.

 

Seljuhul võtaks lõuga. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
u_jelly_bro_by_fantasma2525-d3ic4ft.jpg

 

Irw, miks peaks?

 

Kõvaasi. Msn läheb taskmanageris tööle, aga midagi ette ei tule.

Muudetud liikme Loom'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma olen kindel, et kaisa armastab teid kõiki ja ma tunnen teile kaasa, et te ei suuda päris maailmas naisi vaadata. Ärge talle palun oma... kehaosadest pilte nüüd ka päris saatke, k?

 

i smell win. Ahistamise paragrahvi alla läheb?


Foorumi isa

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu

suutsin autol põhja alt midagi lahti saada tänu Tallinna siledatele teedele (ei ja, plätserdame aga BUS tähiseid teedele, savi et teedeparandamine oleks nagu tähtsam ülesanne), eks homme peab uurima mis seal all toimub, kahtlane kolisemine. nii kettasse ajab see linnavalitsus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
suutsin autol põhja alt midagi lahti saada tänu Tallinna siledatele teedele (ei ja, plätserdame aga BUS tähiseid teedele, savi et teedeparandamine oleks nagu tähtsam ülesanne), eks homme peab uurima mis seal all toimub, kahtlane kolisemine. nii kettasse ajab see linnavalitsus.

 

Mine piketeerima.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tegelikult kui autoga juhtub midagi siis peaks kohale kutsuma politsei, tema fikseerib ära õnnetuse ning hiljem saad kahjud välja nõuda valduse omanikult.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tegelikult kui autoga juhtub midagi siis peaks kohale kutsuma politsei, tema fikseerib ära õnnetuse ning hiljem saad kahjud välja nõuda valduse omanikult.

Sellises olukorras nagu blu, ei tee politsei küll mitte midagi. Viimati, kui avariis osalesin ning politsei sai kutsutud, siis meile lihtsalt öeldi, et politsei selliste asjadega ei tegele, täitke kindlustuspaberid ära ning vsjo. Ehk see oli tingitud sellest, et üks osapool tunnistas end süüdi. Siiski, politsei jäi mõneks ajaks kohale (otsis välja need kindlustuspaberid ja ootas kuni need ära täidetakse) kuid puhuma kedagi ei pandud ning avariid ei fikseeritud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
Sellises olukorras nagu blu, ei tee politsei küll mitte midagi. Viimati, kui avariis osalesin ning politsei sai kutsutud, siis meile lihtsalt öeldi, et politsei selliste asjadega ei tegele, täitke kindlustuspaberid ära ning vsjo. Ehk see oli tingitud sellest, et üks osapool tunnistas end süüdi. Siiski, politsei jäi mõneks ajaks kohale (otsis välja need kindlustuspaberid ja ootas kuni need ära täidetakse) kuid puhuma kedagi ei pandud ning avariid ei fikseeritud.

 

Ega see ei olnud nii et "pauk vastu tänavaauku" ja olemas oligi, üleüldine kehv seisukord teedel viis üks päev selleni et hoovist välja sõites hakkas midagi kolisema. Pikem protsess selle jama taga. Aga õnneks see kuu ülevaatusele ka, siis saab aimu whats up.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ega see ei olnud nii et "pauk vastu tänavaauku" ja olemas oligi, üleüldine kehv seisukord teedel viis üks päev selleni et hoovist välja sõites hakkas midagi kolisema. Pikem protsess selle jama taga. Aga õnneks see kuu ülevaatusele ka, siis saab aimu whats up.

Kas see kolin on kogu aeg, või ainult siis kui august läbi sõidad? Pakun, et asi on kas amordis või rattalaagris. Pean tõdema, et autod ei ole minu tugevaim külg, seega võisin päris mööda panna. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Lõpeta selle sita jagamine siin!

 

Jep dog 4+


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

 

need mängud on väärtuses 350€,sa teed nalja w?Neid mänge saab kõik tõmmata ja need pole kohe kindlasti sellist summat väärt 350euri


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mis su eelmine nimi oli kui küsida tohib?

 

 

// Läksin korra msnist välja ja Kaisa tegi sääred :'(

Otsa tibulinnukene, anna andeks. Sa olid kaua ära ja mul polnud aega, et sind oodata. :D

 

 

Ma olen kindel, et kaisa armastab teid kõiki ja ma tunnen teile kaasa, et te ei suuda päris maailmas naisi vaadata. Ärge talle palun oma... kehaosadest pilte nüüd ka päris saatke, k?

Loomulikult armastan ma teid kõiki, kuid ma ei suuda igale ühele eritähelepanu anda.

 

 

pane mind oma respect listi või saad lõuga. :)

 

// Henry, mis toimub :D Issand jumal, ärge kiusake meie ainsat aktiivset naisterahvast, olge härrad nüüd.

Tõeline härrasmees, kes astub naisterahva kaitseks välja. Aww, Bluuu! :love:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
need mängud on väärtuses 350€,sa teed nalja w?Neid mänge saab kõik tõmmata ja need pole kohe kindlasti sellist summat väärt 350euri

 

Ma antsin sinna lingi, palju need mängud steamis maksavad, vaata uuesti troller.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
:RpS_mellow: Ma üldse ei uskunud, et fotograafia võistluses hääli sain ja kellegile oma pildiga meeldin. Aga ma pean oma sõnu sööma...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Lõpeta selle sita jagamine siin!

 

sita? get life ;)

 

:RpS_mellow: Ma üldse ei uskunud, et fotograafia võistluses hääli sain ja kellegile oma pildiga meeldin. Aga ma pean oma sõnu sööma...

 

mulle ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
sita? get life ;)

 

 

 

mulle ;)

 

lol.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Haha :D

 

Kui sa seda vestlust temaga näeksid, sa naeraksid end täiesti pooleks. :D Tahtsin öelda, et mu hampster ei luba enne mille näidata, aga kirjutasin hamser. Lasin lambi perekonna nime ja numbrid valmis ning ütlesin dvj kanna. Lasin tal lumby tulla ja ütlesin, et lasin üle su.

 

Sorry ma ei oska spoilerit panna.

 

 

 

I say:

 

Tead ma mõtlesin, et sa oled nagu nii loll ja rumal.

 

Lasen üle sind parem.

 

 

Virgo says:

 

No kurat

 

Seda sa ei tee ma lihtsalt algaja ruunis

 

 

I say:

 

Mkm, said haigelt üle praegu.

 

 

Virgo says:

 

Lumbridge panka.

 

 

I say:

 

Ei, ma ei anna mille. Said üle, scammisin noh. icon_02.png

 

 

Virgo says:

 

Tore õnneks sull seb teeb raha tagastuse.

 

Lol sitta sa seda raha näed

 

 

I say:

 

Ei saa, swedis ei saa seda teha.

 

 

Virgo says:

 

NO poh vahvlis saad bänni

 

 

I say:

 

Mkm, sa ei oska teemat teha.

 

 

Virgo says:

 

Ma otsin irl üles sind.

 

Tra ma olen 19 ja ma ei oska teemat teha?

 

 

I say:

 

Aa sorry mees, tegelt ka, ma arvasin, et oled mingi väike tatt ja ei tee midagi. Okei, ma annan millid sulle siis, sorry noh.

 

 

Virgo says:

 

Tra maksa see raha ära

 

 

I say:

 

Ma olen kohal.

 

 

Virgo says:

 

Lumbridge pankas vä

 

 

I say:

 

Mhm.

 

 

Virgo says:

 

Ma venna kassuga joosep000000

 

 

I say:

 

Oled kohal?

 

 

Virgo says:

 

Jah

 

 

I say:

 

Pohh lasen üle sind ikka.

 

 

Virgo says:

 

No putsi oota natuke otsin suu ip üles ja saad jõhkralt nuuti

 

 

I say:

 

Aa sorry, unustasin jälle kellega tegu.

 

Dvj trade minuga.

 

Magicman001 olen.

 

 

Virgo says:

 

SInd pole ju

 

 

I say:

 

Ei noo ma ei tea, nüüd lasen sind tõsiselt üle.

 

 

Virgo says:

 

Tra ma ei näe sind olen w120

 

 

I say:

 

Ma logisin välja, lasin üle.

 

 

Virgo says:

 

Putsi no nüüd mul poh üle laskja otsin üles ja küll sa mulle rohkemgi mille annad.

 

 

I say:

 

Ei mul savi, ma kolin USAsse selle rahaga.

 

Sealt sa ei leia mind.

 

 

Virgo says:

 

Koli see jääb su viimaseks tehinguks


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.