Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Rs on alguse aegadest peale raha peal väljas olnud, tuleb tunnistada, et praegu läheb see nende rahaahnus pisut isegi häirivaks võiks kohe isegi öelda, et välja pressivaks. Aga kui tal neid kliente on siis lasku käia. Runescape allakäik on juba ammu alanud ja nende uuendustega süvendavad nad seda veelgi :)

 

[sarcasm]Väga sick jah, et nad raha peale väljas on. Ma kulutaks küll miljoneid, et inimestele tasuta lõbu pakkuda. Üldse inimeste peale ei mõtle, ähvardavad nuga kõril, kui raha ei anna.[/sarcasm]

 

Cut the crap, inimesed maksavad selle eest millest nad tahavad. Kui jagex tahab lollide pealt raha lõigata, siis miks mitte? Sa ei ole kohustatud maksma. Mis väljapressimisest sa räägid. Kuidagi peab ju mäng raha teenima, kui sealt pidevalt quititakse.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jutt jumalast õige. Söön natuke, seedin ja siis trennijook sisse ja trenn võib alata:P


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mis mässate siis?:D


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kus su roheline embleem on?

Äkki sellepärast ongi kuri??


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kus su roheline embleem on?

 

Tal juba päev, kaks kadunud ju. Täna ka juba 2 trenni tehtud ja sai 4,5km aja peale joostud 13.5 min. Jalad nagu puupakud all, aga peaks ujuma minema veel, ei saa sellist ilma raisku lasta :D

Muudetud liikme p j god'i poolt

Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tal juba suhtelist pikalt kadunud ju. Täna ka juba 2 trenni tehtud ja sai 4,5km aja peale joostud 13.5 min. Jalad nagu puupakud all, aga peaks ujuma minema veel, ei saa sellist ilma raisku lasta :D

Ammu kohe kindlasti ei ole. Minu arvates veel eile oli tal see alles, üleeile oli kohe 100%, aga ärme hakka surkima siin...


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tal juba päev, kaks kadunud ju. Täna ka juba 2 trenni tehtud ja sai 4,5km aja peale joostud 13.5 min. Jalad nagu puupakud all, aga peaks ujuma minema veel, ei saa sellist ilma raisku lasta :D

Kergelt valetad ka w?

[TABLE=class: wikitable]

[TR]

[TD]1.[/TD]

[TD]12:37.35[/TD]

[TD]22px-Flag_of_Ethiopia.svg.pngKenenisa Bekele (ETH)[/TD]

[TD]Hengelo[/TD]

[TD]May 31, 2004[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

See on maailmarekord. See küll 5km, aga no väga vahet pole.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tal juba päev, kaks kadunud ju. Täna ka juba 2 trenni tehtud ja sai 4,5km aja peale joostud 13.5 min. Jalad nagu puupakud all, aga peaks ujuma minema veel, ei saa sellist ilma raisku lasta :D

 

Kahtlen ka selles vahemaas ja ajas ..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kergelt valetad ka w?

[TABLE=class: wikitable]

[TR]

[TD]1.[/TD]

[TD]12:37.35[/TD]

[TD]22px-Flag_of_Ethiopia.svg.pngKenenisa Bekele (ETH)[/TD]

[TD]Hengelo[/TD]

[TD]May 31, 2004[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

See on maailmarekord. See küll 5km, aga no väga vahet pole.

 

Tegu on inimeste rekordiga, tema on aga küborg...


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ma jooksen koolis juba 1km 3minutiga... järelikult pole väga võimatu. aga see 5km oma küll suht kahtlaselt aeglane..

On ikka suht võimatu ju. Ma jooksen 100m 12,3. Ega see siis ei tähenda automaatselt et ma 200m 24,6 sec jooksen :). Mõni inimene väsib kah, aga nagu makaveli ütles, siis arvatavasti on tegu küborgiga :D. Ma arvan, et tüüp lihtsalt ise mõõtis mingi silma järgi ringi pikkust ja pani mäda. Juhtub ikka!

Sai ka täna jälle mõnus trenn tehtud. Homme lasen lihastel puhata ja olen lebos:flapper:


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kergelt valetad ka w?

[TABLE=class: wikitable]

[TR]

[TD]1.[/TD]

[TD]12:37.35[/TD]

[TD]22px-Flag_of_Ethiopia.svg.pngKenenisa Bekele (ETH)[/TD]

[TD]Hengelo[/TD]

[TD]May 31, 2004[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

See on maailmarekord. See küll 5km, aga no väga vahet pole.

 

Ajateenistuses, vennad jooksid 3,2km mingi 10-11 minti oli parim aeg, ja need vennad ropsisid pärast n shit. Seega suht ulme et 5km on 12.37? Like wtf-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ajateenistuses, vennad jooksid 3,2km mingi 10-11 minti oli parim aeg, ja need vennad ropsisid pärast n shit. Seega suht ulme et 5km on 12.37? Like wtf-

No kas päris ropsima see ajaks, aga naljaasi see nüüd küll ei ole jah. Suve lõpus proovin ise need katsed ära teha. Isiklikust huvist tahan teada kui hea või halb ma siis olen :). Täna tegin ka trennis 300 kätekõverdust 4 seeriaga, olles eelnevalt jalaraskustega jooksnud( küll ainult 4 staadioni ringi) ja 70 lõutaõmmet (peopeased sissepoole pööratuna ja erinevate lisaraskustega). Kätekõverdusi tegin ka erinevate variatsioonidega ja lisaraskustega(80 kordust, 70 kordust, 75 kordust ja siis 75 kordust). Ei hakka valetama, vahepeal ikka läks mõneks sekundiks põlv maha, aga kaitseväe üldfüüsilistel katsetel on see ka vist lubatud? Olen kindel, et päris mõned võisid olla ka suht jahedad kõverdused, mis vist arvesse ei läheks, aga küll pinge all teeks paremini ja arvatavasti ka rohkem, sest ikkagi kaitseväes on nagu realsed katsed, mitte mingi niisama oma "lõbuks" tegemine.

Muudetud liikme Edi Murfi'i poolt

Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.