Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP
Kaitsevägi saatis kirja, et olen seal arvele võetud, kui linna satun siis loen kirja läbi, midagi täpsemat öelda ei oska. :D

 

Arvatavasti said mingi kuu aega tagasi 17, siis tuleb kiri et oled nimekirja võetud jne..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ou really? Meil küll viimased päevad päikselised ja kuumad olnud. :D

 

Mäletan, et sul oli vahepeal teine asukoht märgitud profiilis ning minu asukoht on hetkel sama ja kuidas sul teised ilmad on O_o. Btw, ilmad on küll kuumad aga sellist normaalset selget taevast on küll väga vähe. Näiteks täna on küll masendav ilm :(

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
Kaitsevägi saatis kirja, et olen seal arvele võetud, kui linna satun siis loen kirja läbi, midagi täpsemat öelda ei oska. :D

 

See on lihtsalt kiri, et oled kutsealusena arvele võetud, tuleb kõigile 17-aastaseks saanud noormeestele, tühi lollus, muud seal ei ole. Aga mul tuleb riil diil, augustis arstlik komisjon ja hopefully oktoobris aega teenima minek :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

See esimene kiri jah suht bs. Kui tuleb kiri, et arstliku komisjoni peab minema, siis on teine teema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kaitsevägi saatis kirja, et olen seal arvele võetud, kui linna satun siis loen kirja läbi, midagi täpsemat öelda ei oska. :D

See lambine, mulle tuli ka paar kuud tagasi. :D


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ok, ma välja kossu mängima..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mäletan, et sul oli vahepeal teine asukoht märgitud profiilis ning minu asukoht on hetkel sama ja kuidas sul teised ilmad on O_o. Btw, ilmad on küll kuumad aga sellist normaalset selget taevast on küll väga vähe. Näiteks täna on küll masendav ilm :(

No ma ei tea, kus Lõuna-Eestis sa oled. Ma ilmselt peaks seda muutma, täpsem oleks Kagu-Eesti. Aga jah, varem oli seal Põlva, aga otsustasin muuta, et oleks üleüldisem. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

lõpuks ometi tagasi kodus... Vähemalt lennukitest ei taha küll nüüd mõnda aega midagi kuulda.. :sneaky: Ilm seal oli ikka vihmane, aga polnud hullu, sest jopet kaasas polnud(pealegi oli teada, et seal praktiliselt sajab aasta läbi - iseasi kas palju või vähe)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Sain just fifa 11 mängitud.Suhteliselt hea mäng on aga ajab ka nats närvi kuna ei oska veel eriti mängida:D


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mängid lan-i ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
mitmega pähe said?

 

Algul sain 3 või 4-ga pähe,siis sain mingi juba 1 või 2-ga pähe:D.

Rohkem mängimist ja varsti hakkan võitma kah:D


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
mängid arvutil või mingil konsoolil ning mis tasemega?

 

Ps3 mängin ja peast ei oska öelda mis tasemega.Tundub,et oleks nagu pro või midagi lahjemat.


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ei vea sul:thumbdn:

Homme lähen jälle nats jalkat mängima.:thumbup:

Ega kellegil rakveres palli pumpa pole müüa odavalt?:D

Muudetud liikme ™Kings®'i poolt

29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.