Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas

Eh, meil käisid korra klassis. Koer oli alles kutsikas ja tahtis mängida :laugh:

Pmst neid ei huvitanud eriti meie klass kuna enamik juba 18 ka.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Eh, meil käisid korra klassis. Koer oli alles kutsikas ja tahtis mängida :laugh:

Pmst neid ei huvitanud eriti meie klass kuna enamik juba 18 ka.

 

Asi pole vanuses, asi on inimestes. Mingi snitch on meil koolis, teab kõike ja räägib kõike. Neid pidi isegi mitu olema. Kust tean? Vallas on ka snitch, kes kursis hoiab inimesi. Meil näiteks koer ei tundnud mitte midagi, ei mingit haisu ega märku ei andnud, ment käskis ikka edasi nuuskida ja siis lõpuks ütles, et kõik asjad taskust välja ja seine juurde.

 

Kusjuures, direktor ütles all garderoobide juures, et sa jääd varsti narkoga vahele(mitte mulle, vaid sellele kes wismarisse viidi). Mentidel polnud mingit põhjust, et viia sinna testi, nad lihtsalt teadsid, et kes teevad enam vähem ja viisid niisama. See koertega nuuskimine oli täiesti pointless, lihtsalt, otsisid põhjuse miks viia. Tegid nägu, et koer andis märku. Tegelt huiatki.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Eks jah, tegelikult on direktor ja kooli juhtkond mingiseid juhiseid politseile andnud. Meil koolis teavad kõik seda , et kes teevad suitsu ja kus tehakse. Imelik on see, et peale seda kui ma kirjutasin kirjandi suitsetamise kohta ja selle mitte märkamise kohta kooli juhtkonna poolt, hakati järsku ülitihedalt kontrollimas käima nurgataguseid :D


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Meil lendasid ka ükskord koertega peale, klassivendadelt saadi suitsupakke kätte korralikult :D Protot keegi ei saanud. Ühel oli veel nuga ka kotis :lol:


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
WTH, mis mõte on narksi teha kooli ajal?!

Kui kool on sinu jaoks igav :lol:


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Dno pole keegi käinud meil koolis :D


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Irv, ei teinudki kooli ajal. Sel pole vahet, millal sa teed, uriini jääb ikka. Kui just nädal möödas või nii.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Hää et meil koolis peale tuletõrjeõppuste midagi ei toimu :)

Kooli suitsuviimine on minumeelest väga poosetamine. Teed hommikul 2 , ja pärast kooli ühe , aga millejaoks on vaja seda kooli vedada.

Muidugi trahvid on väga väiksed selle eest


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
meil leiti ühelt plokk suitsu..

Kena saak ju :D


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Hää et meil koolis peale tuletõrjeõppuste midagi ei toimu :)

Kooli suitsuviimine on minumeelest väga poosetamine. Teed hommikul 2 , ja pärast kooli ühe , aga millejaoks on vaja seda kooli vedada.

Muidugi trahvid on väga väiksed selle eest

 

Iga vahetund on tobi paus, selle pärast võetaksegi.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
meil leiti ühelt plokk suitsu..

 

Miks peaks keegi plokki suitsu kaasas kandma?

Mingi süsikops vms?


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Miks peaks keegi plokki suitsu kaasas kandma?

Mingi süsikops vms?

 

Oleneb vanusest. Ma tean, et meil koolis on ka võetud suitsu plokk eputamiseks kaasa. Samas võis äritseda. Ma sügavalt kahtlen, et ta enda tarbeks ploki kaasa võttis.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Lihtsalt hakkas huvitama , palju manti keskmiselt bobi taimelt saab

Ma olen 4 varianti kuulnud:

10g

50g

200g

pool kilo :O


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Lihtsalt hakkas huvitama , palju manti keskmiselt bobi taimelt saab

 

Täiesti oleneb kaua õitseda lased. Palju kuivada lased, kui käbid ära võtad. Noo mingi 8-9 kuuselt taimelt peaks saama mingi ~400-500 grammi kuiva bobi kindlalt. Aga ma pakun suht lampi hetkel. Oleneb mis sorti bob on, mis valgust saab, mis mulda jne jne. Väga paljud asjad mõjutavad. Ma tean, et 200g märga bobi võid siis ka saada, kui paned väikse taime väiksesse coca cola pudelisse kasvama. Kael tuleb maha lõigata muidugi. Võibolla oli isegi kuiva.

 

Alla 100g on ebanormaalne saada. 10g läheb ühte peopessa ilusti.

Muudetud liikme Netsky'i poolt

sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Poole kilone taim , kui tänavahinnaga maha müüa , toob üsna korraliku papi :P

Ja veel huvipärast küsin , et niipalju kui mina uurinud olen , pole kanepi seemned seadusega keelatud , ja et ka neid müüakse ka kuskil ?

Võiks tööstusliku kanepi aknapeale panna , saab veits pomotseda amatööride ees :)

Muudetud liikme Makaveli'i poolt

CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Meil ka käisid mendid koolis. Alustasid juba esimese tunni ajal, aga kuna kooli renoveeritakse ja nooremad on kultuurimajas, siis alustati neist. Suht koom oli vaadata, kuidas need suitsu vennad mööda koolimaja ringi jooksevad ja igale poole oma pakke peidavad :D.


Ripper.png

By Jarmoo.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ripper, narko koerad ei tuvasta tubakat. Või käisid teil ainult mendid?

 

Poole kilone taim , kui tänavahinnaga maha müüa , toob üsna korraliku papi :P

Ja veel huvipärast küsin , et niipalju kui mina uurinud olen , pole kanepi seemned seadusega keelatud , ja et ka neid müüakse ka kuskil ?

Võiks tööstusliku kanepi aknapeale panna , saab veits pomotseda amatööride ees :)

 

Tellid välismaalt. Saadavad mingi CD plaadi karbi sees, või muu jama sees. Seemnete teema on vaidlustatav, sest see ei sisalda THC'd. Aga sisaldab ainet mis toodab/eritab THC'd. Sama lugu on pmst näiteks porgandiga. Ta ei sisalda A vitamiini, ta sisaldab ainet, mis toodab A vitamiini. Lihtsalt väike võrdlus.

Muudetud liikme Netsky'i poolt

sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ripper, narko koerad ei tuvasta tubakat. Või käisid teil ainult mendid?

 

 

 

Tellid välismaalt. Saadavad mingi CD plaadi karbi sees, või muu jama sees. Seemnete teema on vaidlustatav, sest see ei sisalda THC'd. Aga sisaldab ainet mis toodab/eritab THC'd. Sama lugu on pmst näiteks porgandiga. Ta ei sisalda A vitamiini, ta sisaldab ainet, mis toodab A vitamiini. Lihtsalt väike võrdlus.

 

Seljuhul peaks ka moon olema keelatud , aga kedagi ei häiri kui sul kuskil paar taime kasvab seda .

Üle tolli viimine on keelatud , aga kas eestipiires ei müüa seda? Ja kas kuskil poes tööstuslikku kanepit olete näinud?


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.