Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP
pigem sina oled selline :D Vaata auto24, seal selliseid vanu bemme myyaksegi sellise hinnaga.

 

 

 

2k eur? :D:D:D haige inimene.

 

Oh sind küll. Need 600-700eurised on parajad peldikud ka. Palun otsi samasugune korralik ja ilus bemm 600-700euri eest. Täiesti normaalne hind on 2k sellise auto eest.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
See Venemaa selgeltnägijate tuleproov on ikka tasemel :sleep:

 

Jelena ikka tasemel, müstiline naine. Ma võin enda poolt väikese ennustuse teha, et ta on finaalis. Ma usun, et mu kuues meel ei eksi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Oh sind küll. Need 600-700eurised on parajad peldikud ka. Palun otsi samasugune korralik ja ilus bemm 600-700euri eest. Täiesti normaalne hind on 2k sellise auto eest.

 

tal ju 1991 aasta oma ka, suht vana. Oleks 95 v6i nii siis jah, aga siin 1000eur max + veljed veel.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
tal ju 1991 aasta oma ka, suht vana. Oleks 95 v6i nii siis jah, aga siin 1000eur max + veljed veel.

 

Mis seal vahet on, kas ta on 91 aasta oma või 95. Need 4a. nii suurt hinnavahet küll ei tee. Usu mind see auto läheb nagu soe sai selle hinna eest. Võta näiteks 600-700 eurine või kasvõi 900eurine bemm kõrvale ja võrdle -YEP-i omaga.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
no minu bemm maksab 2,5k :D 10 aastat uuem, 5-seeria oma ka. Imelik veits, kuid jah, mul laguneb juba.

 

Dafuq? Sa tahad öelda, et 2001 aasta 5 seeria BMW maksab sul 2500€ kõigest? Ütle, mis sellel autol viga on siis? Nii ront juba, et nii odav?

Muudetud liikme Loom'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Dafuq? Sa tahad öelda, et 2001 aasta 5 seeria BMW maksab sul 2500€ kõigest? Luba naerda, ausalt. Või sul peab ikka väga perses seal midagi olema.

 

dno, mulle 6eldi nii:D abs ei t66ta, amordid puruks, turvapadjad ei t66ta, muidu s6idab:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

YEP:

Makaveli, sind on hale vaadata, kui silmakirjalik ja kade võib üks inimene olla. Sina Tyson, müü oma auto emexisse saad ka rohkem money. Ja üleüldse teised, kel pole asja torkida, hoidke oma tatised ninaalused vaka all. Need kellele võlgu olen, ega ma teid unustanud pole ja nädala kahe jooksul max on kogu teemad lahendatud.

 

TYSON: Mis absil viga? Amordid väike asi, turvapadjad suht suva.

Muudetud liikme Loom'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hahahhahahaaa vii emexisse xD


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
paneelil p6leb kollane ABS m2rk. Rohkem ei tea, ei jaga autodest eriti..

 

E// j2rjekordne PCer on reganud ennast siia foorumisse, nick Malossi.

Panin ka tähele.


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Nv lubab ilusat loodame et ka nii tleb;D

 

Ega ära ei ütleks küll :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Veab siis:D Ise kah varsti kooli poole liikuma...


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Veab teil rsk. Mul on kella 2ni tunnid. Lisaks on veel veidi vihmane ilm. Rikub kogu nädalavahetuse ära -.-

Yep: Ma ei ole silmakirjalik , kuid on ju selgelt näha , et sa saad siin foorumis erikohtlemist.

Muudetud liikme Makaveli'i poolt

CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nädalavahetuseks vihmale ära... ffs!


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.