Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Sain lõpuks garaazist välja. Ehitasin ühe puki, et saaks velgi sirgeks timmida. Antud olend sobib ainult väikesmate ratase timmimiiseks nagu bmx, lasterattad etc. Suht põlveotsas tehtud, kuid toimib täiesti nagu poest ostetud pukid.

 

Tubli töö, hetkel küll ei viitsiks väga kuskil garaazis olla.


Hendrik.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Päeval paljud magasid ja logelesid niisama, ma ei viitsinud passida. Vaja oli seda, kuskil eespool vast mainisin ka, et ajame sõbral bmx'i velge sirgeks. Proovime vähemalt, kumbki pole varem teinud, vaatame õpetusi ja üritame valmis saada. Kui tuleb välja, võib väikese raha eest ka teistele teha ju. Aga jah, tulle tagasi viitsimise juurde, siis kolm päeva tagasi oli mul nii, et alati mingi kella 4 ajal tuli räige uni. Midagi tarka ka ei teinud lihtsalt logelesin, siis magasin 2-3 tundi. Passisin netist teise sama palju ja õhtul vaatasin filme. Ükspäev sõber rääkiski, et nokitseb oma ratta kallal, pakkusin siis lahkelt oma abi, sest kaks pead on ikka kaks pead. Nii ma olengi juba kolmandat päeva järjest arvutist eemal olnud, max pool tundi päevast vast arvutis istunud. Endal on palju parem tunne, väsimust ka pole, kuigi tegutsen terve päeva. Pidutseda ka eriti ei viitsi, vahepeal läks liiga paljuks, homme läheb sünnipäevale, siis saab natuke pidu. Praegu teeb vast kiire pesu ja vaatab lihtsalt välja, mõnus ilm ju.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Päeval paljud magasid ja logelesid niisama, ma ei viitsinud passida. Vaja oli seda, kuskil eespool vast mainisin ka, et ajame sõbral bmx'i velge sirgeks. Proovime vähemalt, kumbki pole varem teinud, vaatame õpetusi ja üritame valmis saada. Kui tuleb välja, võib väikese raha eest ka teistele teha ju. Aga jah, tulle tagasi viitsimise juurde, siis kolm päeva tagasi oli mul nii, et alati mingi kella 4 ajal tuli räige uni. Midagi tarka ka ei teinud lihtsalt logelesin, siis magasin 2-3 tundi. Passisin netist teise sama palju ja õhtul vaatasin filme. Ükspäev sõber rääkiski, et nokitseb oma ratta kallal, pakkusin siis lahkelt oma abi, sest kaks pead on ikka kaks pead. Nii ma olengi juba kolmandat päeva järjest arvutist eemal olnud, max pool tundi päevast vast arvutis istunud. Endal on palju parem tunne, väsimust ka pole, kuigi tegutsen terve päeva. Pidutseda ka eriti ei viitsi, vahepeal läks liiga paljuks, homme läheb sünnipäevale, siis saab natuke pidu. Praegu teeb vast kiire pesu ja vaatab lihtsalt välja, mõnus ilm ju.

 

Päris huvitav elu tundub teil.


Hendrik.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Foorum hakkab vaikseks jääma.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
muidugi suvi tulekul, keegi ei istu toas enam :D:D

 

ma ikka tšekin foorumi kunagi oli aktiivsem ikka :D

 

//Vahvel vajab uuendusi!!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
muidugi suvi tulekul, keegi ei istu toas enam :D:D

 

Oh god, millal mina väljas käin. Ma arvan, et sa vahetad sokke tihedamini, kui mina väljas käin :D


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kuule, hea küsimus ;o..

eino martin ei rääkindki

aga vägapaljud on sellised et

"irv nice nolife, ma passin küll 24/7 skeidis"

 

Eks neid skeidis passijaid saab ka kahte leeri jagada. Ühed on need kes reaalselt midagi teevad ka ja vaeva näevad. Teisied, kes niisama tühja passivad ja mõttetusi teevad.

 

/Ma nüüd magama ka, head ööd.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
low.

 

Ma tean jah, et 14h/day ei ole piisav arvutis olemiseks.


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.