Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Welcome to the club, meil käisid eelmine veerand kutsad. Ma sain veits teise teemaga busti. :D


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

And when shes like

im-watching-you-meme.gif

 

Welcome to the club, meil käisid eelmine veerand kutsad. Ma sain veits teise teemaga busti. :D

 

 

Haha. Eile oli kooli ühikas reid. Tuttav tegi just 40min enne peale, läks facebooki, seal kirjutati et reid on. Tüübil laualt kohe puru kokku, koos bongi asjadega aknast alla ja 5min hiljem oli juba uksetaga ment. :D

Muudetud liikme Loom'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mu ennustus läks täppi :D 3:1 barca kasuks.. Oleks bettinud ka veel


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
And when shes like

im-watching-you-meme.gif

 

 

 

 

Haha. Eile oli kooli ühikas reid. Tuttav tegi just 40min enne peale, läks facebooki, seal kirjutati et reid on. Tüübil laualt kohe puru kokku, koos bongi asjadega aknast alla ja 5min hiljem oli juba uksetaga ment. :D

 

lol, unluck:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Lol. Sõbranna pani "Said oma õppetunni". Bitch please, 30min hiljem oli uus suitsupakk taskus.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Nonii. Minu esimene trahv siis põhimõtteliselt olemas. Oleks vaid teadnud, et narkokoerad nii targad on, et tubakahaisu ka üles võtavad. Koolis oli suur narkoreid jms. Koer nuuskis kõik tüübid läbi klassis, siis ment pani, et sina sina sina välja.

 

Eelmine aasta oli ka koolis narkokoerad. Ei ütleks, et tubakahaisu hästi tunnevad. Käisin 10 minti enne narkokoera tulekut väljas suitsul (tegin mingit moret), pakk oli taskus ning kaasa võeti ikka pinginaaber, kellel polnud pakkigi kaasas :D


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Nonii. Minu esimene trahv siis põhimõtteliselt olemas. Oleks vaid teadnud, et narkokoerad nii targad on, et tubakahaisu ka üles võtavad. Koolis oli suur narkoreid jms. Koer nuuskis kõik tüübid läbi klassis, siis ment pani, et sina sina sina välja. Tra nagu vangid oleks, seina äärde seisma jms.

Otsiti läbi mind ja värki, leiti suitsupakk. Aga noh, max 20euri tuleb, suht suva. :D

Ega saatuse eest ei põgene :D..

Eilne jalka oli ka suht hea v.a see üks pennal.

Öösel sai kodus sellist kino täna. Noorem vend(17.aastane) magas ka siis täna elutoas, et jalkat vaadata. Öösel mingi kell 3 kuulen läbi une, et keegi karjub elutoas. Teen silmad lahti ja vend karjub mulle, et ongi put*is, Andre kõik on put*is, jep kõik on put*is. Ma küsin, et mis viga on, ja siis ta näitas mulle biitsepsit ning läks pikali ja magas lampi edasi. Ema kuulis ka teise tuppa tema röökimist. Ma terve öö veel irnusin selle üle.

Ta sonib ikka väga rängalt. Hakkas jõusaalis nüüd minuga käima ja näeb juba unes biitsepsi kasvu vist:D...


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
And when shes like

 

Haha. Eile oli kooli ühikas reid. Tuttav tegi just 40min enne peale, läks facebooki, seal kirjutati et reid on. Tüübil laualt kohe puru kokku, koos bongi asjadega aknast alla ja 5min hiljem oli juba uksetaga ment. :D

 

Meil oli nii, et klassis oli koerad, garderoobis oli stuff mul jope taskus. Kutsad klassis ei hakanud haukuma ega midagi, 2 klassivenda kutsuti välja ja passiti veel ukse taga veits. Siis tehti uuesti uks lahti, mul juba jäi süda seisma, siis lampi kutsuti kolmas klassivend välja. Vahetund algas, üritasin garderoobi saada, aga see oli kinni ja mendid olid seal. Siis kõik perse läkski. Täielik unluck, sest ma hommikul tühjendasin taskud ära kõigest, aga ikka mingi pask pidi taskusse jääma.

 

Eelmine aasta oli ka koolis narkokoerad. Ei ütleks, et tubakahaisu hästi tunnevad. Käisin 10 minti enne narkokoera tulekut väljas suitsul (tegin mingit moret), pakk oli taskus ning kaasa võeti ikka pinginaaber, kellel polnud pakkigi kaasas RpS_biggrin.gif

 

Oleneb koerast, mu klassivend oli kivis, kui kutsud käisid eelmine aasta, väike näfits ei saanud midagi aru, see aasta oli sõjaväe narko koer, aga snuusi ei tundnud.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Eelmine aasta oli ka koolis narkokoerad. Ei ütleks, et tubakahaisu hästi tunnevad. Käisin 10 minti enne narkokoera tulekut väljas suitsul (tegin mingit moret), pakk oli taskus ning kaasa võeti ikka pinginaaber, kellel polnud pakkigi kaasas :D

 

the fuck, ega narkoker ei otsigi tubakat :D naljavend oled ikka sihuke :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
the fuck, ega narkoker ei otsigi tubakat :D naljavend oled ikka sihuke :D

 

teemaks oli siiski tubakas praegu siin, mitte narko :D


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
tubakakoerad siis? kui jah, siis esimest korda kuulen sellistest asjadest :D

 

Kahtlen väga.

Usun ,et mõnele koerale on kindlasti õpetatud ka tubaka lõhn ,mida nad peavad otsima.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Gaad, koer poleks niisama minu kohta märku andnud. Mul polnud manti ega midagi... aint suitsupakk..


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Vb väike triip enne :D?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Vb väike triip enne :D?

 

... Im clean.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tra ei tea kas asi ruuteris või elionis, kuid neti kiirus on langenud 10mbit/s juba 0.8mbit/s ja seda läbi kaabli, wifiga praktiliselt ei saagi olla enam. Telekas hakib jne. Samas ST 780WL sureb ka tihti maha, päevas ühe korra sureb maha adapteri voltide tõttu. Keegi hea hinnaga DTV-valmidusega ruuterit ei taha müüa?


azddaz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.