Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Keegi võiks lisada kasutajale hea skiller hoiatuse? Ma juba kahte rikkumist näinud.

1. Postitas scam teemasse (kuigi seda ju ei tohi teha kui ta pole tunnistaja võib mingitki moodi sellega seaotud).

2. Müügi teemasse postitamine sellisel kujul "Palun vormista oma teema ära jne blabla" Wannabe modeks olemine ka minu teada keelatud ju vms :P?

 

Ei taha nüüd just midagi pugeda ega midagi, aga lihtsalt reeglid on ju kõigile ühesugused.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mis ei julge möliseda ... kui sinu pilt on pool vabateema lehte ja nende omad heal juhul veerand kui sedagi.

Mõõtmed: 552x658

http://troll.me/images/pissed-off-obama/no-im-not-youre-gay.jpg - (Dubstepi postitatud)

Mõõtmed: 574x548

http://weknowmemes.com/wp-content/uploads/2011/12/true-story-neil-patrick-harris.png - Minu postitatud pilt

 

Järeldus

Ma arvan, et sa võiksid nüüd oma lõuad koomal hoida. Ma ei hakka sulle kõikide piltide mõõtmeid välja tooma, aga hetkel panid sa küll pange. Mine vaata eelmistel lehtedel postitusi ja sa veendud kindlasti, et ma pole ainuke. See, et sul on viha minu vastu ei tähenda, et sa iga minu tegevust halvustama peaks.

Lisaks

Keri nüüd natuke alla poole ja sa saad sealt näha sellist asja:

scaled.php?server=196&filename=silt.png&res=medium

Kokkuvõtteks

Uuri enne asja kui midagi siia postitad.

 

Parimatega, Hea Skiller.


bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mõõtmed: 552x658

http://troll.me/images/pissed-off-obama/no-im-not-youre-gay.jpg - (Dubstepi postitatud)

Mõõtmed: 574x548

http://weknowmemes.com/wp-content/uploads/2011/12/true-story-neil-patrick-harris.png - Minu postitatud pilt

 

Järeldus

Ma arvan, et sa võiksid nüüd oma lõuad koomal hoida. Ma ei hakka sulle kõikide piltide mõõtmeid välja tooma, aga hetkel

panid sa küll pange. Mine vaata eelmistel lehtedel postitusi ja sa veendud kindlasti, et ma pole ainuke. See, et sul on viha minu vastu ei tähenda, et sa iga minu tegevust halvustama peaks.

Lisaks

Keri nüüd natuke alla poole ja sa saad sealt näha sellist asja:

scaled.php?server=196&filename=silt.png&res=medium

Kokkuvõtteks

Uuri enne asja kui midagi siia postitad.

 

Parimatega, Hea Skiller.

Mina hoian oma lõuad koos siis kui ma heaks arvan :P, aga selle modetsemise võid sa teistes teemades küll ära lõpetada :P.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mõõtmed: 552x658

http://troll.me/images/pissed-off-obama/no-im-not-youre-gay.jpg - (Dubstepi postitatud)

Mõõtmed: 574x548

http://weknowmemes.com/wp-content/uploads/2011/12/true-story-neil-patrick-harris.png - Minu postitatud pilt

 

Järeldus

Ma arvan, et sa võiksid nüüd oma lõuad koomal hoida. Ma ei hakka sulle kõikide piltide mõõtmeid välja tooma, aga hetkel panid sa küll pange. Mine vaata eelmistel lehtedel postitusi ja sa veendud kindlasti, et ma pole ainuke. See, et sul on viha minu vastu ei tähenda, et sa iga minu tegevust halvustama peaks.

Lisaks

Keri nüüd natuke alla poole ja sa saad sealt näha sellist asja:

scaled.php?server=196&filename=silt.png&res=medium

Kokkuvõtteks

Uuri enne asja kui midagi siia postitad.

 

Parimatega, Hea Skiller.

 

________________________________

 

Keegi võiks lisada kasutajale hea skiller hoiatuse? Ma juba kahte rikkumist näinud.

1. Postitas scam teemasse (kuigi seda ju ei tohi teha kui ta pole tunnistaja võib mingitki moodi sellega seaotud).

2. Müügi teemasse postitamine sellisel kujul "Palun vormista oma teema ära jne blabla" Wannabe modeks olemine ka minu teada keelatud ju vms :P?

 

Ei taha nüüd just midagi pugeda ega midagi, aga lihtsalt reeglid on ju kõigile ühesugused.

 

Sinu väited

1)Postitas scam teemasse (kuigi seda ju ei tohi teha kui ta pole tunnistaja võib mingitki moodi sellega seaotud).

Vastus: Loomulikult olen ma üks tunnistajatest.

2)Müügi teemasse postitamine sellisel kujul "Palun vormista oma teema ära jne blabla" Wannabe modeks olemine ka minu teada keelatud ju vms :P?

Vastus: Kui ma olen potensiaalne klient, siis ma eeldan et see vormistus on täidetud. Mul tõesti ei ole mingit tahtmist sellele Saaremaale järele minna.

3)Mina hoian oma lõuad koos siis kui ma heaks arvan :P, aga selle modetsemise võid sa teistes teemades küll ära lõpetada :P.

Vastus: See, et ma ütlesin talle et ta ära vormistaks on ta enda huvides. Võiks ju ikka olla ka kus kohas ta asub. Kui sa oma lõugu koos hoida ei saa, siis tuleb need kinni panna. Sul ei ole vaja minu postitusi kommenteerida, sest need ei erine teiste omadest.

 

Järeldus

Su argumendid on nii nõrgad, et keegi isegi ei vaevuks neid lugema. Jällegi näen, et sul on minu vastu viha :)

 

Lõpp kokkuvõte

 

Hoia nüüd oma suu kinni. Kui midagi on siis saada postkasti kiri. Ma eeldan, et sa seda ikka oskad teha? ;)

Muudetud liikme SpY'i poolt

bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mõõtmed: 552x658

http://troll.me/images/pissed-off-obama/no-im-not-youre-gay.jpg - (Dubstepi postitatud)

Mõõtmed: 574x548

http://weknowmemes.com/wp-content/uploads/2011/12/true-story-neil-patrick-harris.png - Minu postitatud pilt

 

Järeldus

Ma arvan, et sa võiksid nüüd oma lõuad koomal hoida. Ma ei hakka sulle kõikide piltide mõõtmeid välja tooma, aga hetkel panid sa küll pange. Mine vaata eelmistel lehtedel postitusi ja sa veendud kindlasti, et ma pole ainuke. See, et sul on viha minu vastu ei tähenda, et sa iga minu tegevust halvustama peaks.

Lisaks

Keri nüüd natuke alla poole ja sa saad sealt näha sellist asja:

scaled.php?server=196&filename=silt.png&res=medium

Kokkuvõtteks

Uuri enne asja kui midagi siia postitad.

 

Parimatega, Hea Skiller.

 

________________________________________________________

 

 

 

Sinu väited

1)Postitas scam teemasse (kuigi seda ju ei tohi teha kui ta pole tunnistaja võib mingitki moodi sellega seaotud).

Vastus: Loomulikult olen ma üks tunnistajatest.

2)Müügi teemasse postitamine sellisel kujul "Palun vormista oma teema ära jne blabla" Wannabe modeks olemine ka minu teada keelatud ju vms :P?

Vastus: Kui ma olen potensiaalne klient, siis ma eeldan et see vormistus on täidetud. Mul tõesti ei ole mingit tahtmist sellele Saaremaale järele minna

Järeldus

Su argumendid on nii nõrgad, et keegi isegi ei vaevuks neid lugema. Jällegi näen, et sul on minu vastu viha :)

Mis moodi sa tunnistaja oled? See, et sa ütled seal teemas, et oh võta selle inimesega ühendust jne see pole tunnistajaks olemine ... hoiatuse peaksid saama selle eest küll minu teada.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
mõnusalt külm on väljas!

 

Nõus, käisin just korra väljas ega seal üle 2 mintsa olla ei tahtnud:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Päeval päikese käes oli küll jumala soe.


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mis moodi sa tunnistaja oled? See, et sa ütled seal teemas, et oh võta selle inimesega ühendust jne see pole tunnistajaks olemine ... hoiatuse peaksid saama selle eest küll minu teada.

 

Kui väga tahta leiaks sinu kohta vägagi palju selliseid asju mille kohta saaks sulle warn väänata.

Ja kui sa oma lolli iba ei lõpeta siis lasengi seda teha.


bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui väga tahta leiaks sinu kohta vägagi palju selliseid asju mille kohta saaks sulle warn väänata.

Ja kui sa oma lolli iba ei lõpeta siis lasengi seda teha.

Aga palun lase, vaata mitu rikkumist sa leiad minu poolt :P.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma ei saa aru miks ostetakse neilt pinne kes krutivad hinna lakke?? Ma müün näiteks odavamalt ja keegi ei taha, ebanormaalne.. :D


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

 

ja lihtsalt ärkan tuimalt kella 9 paiku õhtul. norm1k


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Вдаль уносят мечты

Спит город

Ты опять говоришь

Что любишь

 

Мы одни, я молчу

Дрожь по губам

И на моих глазах

Слезы

 

Ты меня не ищи

Я страдать и плакать не буду

Просто все уходи

Скоро я тебя позабуду

 

Я не жду от тебя

Ласковых слов

За счастье плачу

А была ли любовь?

 

Hет не смог ты понять

И не хотел

Что всегда лишь себя ты

Жалел

 

Ты меня не ищи

Я страдать и плакать не буду

Просто все уходи

Скоро я тебя позабуду

 

 

O4en narmalna mycuka

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma ei saa aru miks ostetakse neilt pinne kes krutivad hinna lakke?? Ma müün näiteks odavamalt ja keegi ei taha, ebanormaalne.. :D

 

Kui odavalt siis müüd?

 

Vb must minevik või teiste müüjate usaldamine?!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.