Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Kirjutaks hea meelega halvasti... Ma ei saa aru nendest idiootidest, kes üldse netti sellist asja riputavad, nagu saaks mingi rahulduse selle eest, et rõvedusi jagada.

Tegid, mida tegid, eks see jääb nende südametunnistusele. Ega mingi netis jagamisega neid kätte ikka ei saa. :facepalm:

 

Õige jutt. Närvi ajab kui FB-s avastad jälle mingi haige pildi. Maailmas tehakse ka palju julmemaid asju inimestega, kuid ega see jagamine asja ei paranda.


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Asjad riputati internetti üles seoses sellega, et sooviti saada avalikkuse tuge. Vaatame reaalsetele faktidele silma, kui see poleks avalikuks läinud, poleks ka mitte midagi juhtnud. Bosnia politsei ehk oleks võib-olla mingi teate laia saatnud, et kui antud asja kohta oskate informatsiooni jagada, võtke palun ühendust. Allkirjadega sihitakse kõrgema võimu tuge ja ma usun, et 125,000 allkirja toovad muutuse. Kellegi eesmärgiks ei ole seda koera tagasi ellu tuua, vaid et õiglus saaks jalule toodud.

 

Õige jutt. Närvi ajab kui FB-s avastad jälle mingi haige pildi. Maailmas tehakse ka palju julmemaid asju inimestega, kuid ega see jagamine asja ei paranda.

Ei kahtlegi, et maailmas tehakse paljud jubedamaid asju nii inimeste kui loomadega, aga kuskilt tuleb alustada.

Muudetud liikme Paris'i poolt

Tommy: "You know what I discovered - it's not who you want to spend Friday night with, it's who you want to spend all day Saturday with..."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ega kätte ei saada niivõinaa neid kratte, kui nad just ise üles ei tunnista.

 

 

Hell yeah, vanemad lähevad järgmine nädal Egiptusesse, toovad mulle kõige suurema vessari mis leiavad ja palju tubakat, hell yeah.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ega kätte ei saada niivõinaa neid kratte, kui nad just ise üles ei tunnista.

 

 

Hell yeah, vanemad lähevad järgmine nädal Egiptusesse, toovad mulle kõige suurema vessari mis leiavad ja palju tubakat, hell yeah.

 

Mul endal suht normik vessar mingi 1m vast kõrgune:D ?

Muudetud liikme Andre.'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kuidagi vaikseks jäänd siin.

 

Ega jah, õpin siin pubi laskma tõesti.


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

who let the dogs out`?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei usu et vara magama aga vara peab tõusma ja:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tulge Dri, Ip on signas!


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kas ma olen eeskujuliku embleemi ära teeninud, mis te arvate? :D

Ma usun, et oled ikka.

 

No ma ei tea, sest usaldusväärne oled sa küll see peaks minu arust sinna alla minema, ajad mõnusat juttu ja oled muidu aktiivne ... ahjaa vahvlis ka since 2007 that's good :D.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kas ma olen eeskujuliku embleemi ära teeninud, mis te arvate? :D

 

Proovida võid ikka ju, embleemidele mingit piirangut pole vist?:D

 

No ma olen nõus ka odavamaga, kui õlle välja teed siis saad ka minult hääle.

Ära end nüüd nii tähtsaks ka tee ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.