Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

omg fck nii paha olla omg ma suren ära siia voodisse ptsi burgerid lendavad ja mingi kanepijumal lendab rohelist värvi mistoimub keegi mulle keeglipalli annab vä virutan ühele vennale vastu pead kuna ma ei salli teda aga üks tüdruk ütles, et kui enne pauku välja võtta siis ei jää rasedaks tähendab et ta tahab seksi saada omg mdea miks ma kodus juba fk peaksin praegu seksima julmalt tussarisse oipljaa oke mida vittu ma siin ajan ma nüüd lähen magan veits ja siis vaatab edasi hommikul omg dub käib peas veits paha olla ka türa nahhui jumal minuga nii teeb omg ma suren ära aga pohhui keda ikka huvitab kõik mingi täis ja ptsi särki värki ja omg ma ise ka täis päris sitt fiiling on aga omg mdea mis teha peaks vist magama minema kuna läpaka aku saab varsti tühjaks ega see mu mingi blogi pole et ma kirjutan aga vabandan et ma kirjutan kuna ma pole kaine ja mul on vaja oma sõnad ära kirjutada mida ma teile öelda tahan aga sorri et kirjavahe märke pole kuna ma ei taju neid asju praegu peaaegu üldse kuna jah kanep ja alkohol pole head asjad koos agajah asi sht perses head ööd ! (S)(S)(S)(S)(S)(S)(S)


41265.gif

WizKhalifa3.png

amsn.pngWiz@Vip.ee

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

No tere hommikust varajased ärkajad/unetud. Mina alles jõudsin koju. Kõige toredam on see, et läksin tüdrukuga ka lahku 00.00. Aga kuradi hea tunne on vaba olla. Kõige toredam oli parima sõbrannaga peale seda tatti panna. Aga jah, ma ei viitsi kirjutatada enam, ma magama ära. Tsau.

 

Ajaa, head uut.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No tere hommikust varajased ärkajad/unetud. Mina alles jõudsin koju. Kõige toredam on see, et läksin tüdrukuga ka lahku 00.00. Aga kuradi hea tunne on vaba olla. Kõige toredam oli parima sõbrannaga peale seda tatti panna. Aga jah, ma ei viitsi kirjutatada enam, ma magama ära. Tsau.

 

Ajaa, head uut.

 

Gz, said friendzonest lahti.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Gz, said friendzonest lahti.

 

Its not good..


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kurat hommikul vara aetakse üles, et mine lund rookima.Või noh..jah polegi nii vara vist.

Head uut aastat!!

 

Nii paks lumi maas siis?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hommikut kõigile, pärus hea uni oli ning väljas üpriski ilus ilm:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

tohoh ,nii palju lund väljas w:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Keegi oskab öelda, millal selle headeri "TALKTEMPLATE" saab vahvel.netiks? Ja millal foorum tõlgitud saab?


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Alles tuli ju foorum, mida te ohite...

 

Hea, et üldse tuli + veel vbulletin!

 

Kas keegi ohib, sul on asjadest väga vale arusaamine.Ma ainult küsisin, loe 3 korda uuesti palun.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tore, vbulletin tagasi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Genius signa suht kena sul :P


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

13h sleep uue aasta esimesel päeval. How the f?


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

2 päeva joonud.. hihihihihihihihi... "MIKS MIDAGI EI TÖÖTA????" fuck you.. BANHAMMAH


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.