Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Ohh eile oli mõnus päev.

Käisin poksi vaatamas ja kaks meie foorumi liiget võistlsid ka seal.Ei hakka nimesid nimetama ja seega pole mõtet ka küsida.

Aga oli ka jubedaid kogemusi eile.Kuna pidime ühe sõbra naisukest ootama siis mõtlesim, et proovime ka selle Tasku fenomeeni ära.Istusime siis tasku kolmandale korrusele maha ja järsku lendavad sinna mingid 14 aastased plikad.Hakkasid kohe rääkima ja harimatust nende jutust oli tunda esimestest kostuvatest sõnadest.

Küsisid meilt, et ega me jooma ei lähe ja sellist värki-nuta või naera, sellised on tartu noored.

Ei teinud neist eriti väljagi aga rääkisid/röökisid nad nii kõvasti, et vahepeal kuulsin lausa sellist rõvedust, kuidas ühe tüdruku mingi sõbranna oli endale 8 viltpliiatsid tuppe toppinud ja värki.....Jube lihtsalt.

Praegu väike palavik ja ei teagi, mis täna edasi saab...


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

oh neid noori ,mul õde saab järgmine kuu 14 ja ma ei kujuta ette mis varsti toimuma hakkab.

juba olen kuulnud ,et väiksed suitsud jne:D

varstituleb koju täis peaga ,lihtsalt emast hakkab kahju ,pidi ju minuga suht sama taluma:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ohh eile oli mõnus päev.

Käisin poksi vaatamas ja kaks meie foorumi liiget võistlsid ka seal.Ei hakka nimesid nimetama ja seega pole mõtet ka küsida.

Aga oli ka jubedaid kogemusi eile.Kuna pidime ühe sõbra naisukest ootama siis mõtlesim, et proovime ka selle Tasku fenomeeni ära.Istusime siis tasku kolmandale korrusele maha ja järsku lendavad sinna mingid 14 aastased plikad.Hakkasid kohe rääkima ja harimatust nende jutust oli tunda esimestest kostuvatest sõnadest.

Küsisid meilt, et ega me jooma ei lähe ja sellist värki-nuta või naera, sellised on tartu noored.

Ei teinud neist eriti väljagi aga rääkisid/röökisid nad nii kõvasti, et vahepeal kuulsin lausa sellist rõvedust, kuidas ühe tüdruku mingi sõbranna oli endale 8 viltpliiatsid tuppe toppinud ja värki.....Jube lihtsalt.

Praegu väike palavik ja ei teagi, mis täna edasi saab...

Noorus on hukas.. :D

Ise sai eile sõbra auto veidi kärssa sõidetud, liikusin jookide järgi ja nii ta läks.. õhtu sai siis pinnale mindud ja väikest sorti pidu tehtud omadega, päris fun oli.

Hommiku pidin võistlustele minema mis kahjuks jäi ära kuna rusikas on paistes ning puruks, fml.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

isegi olen peol olnud ,kus viidi minema 16 alaealist:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ohh eile oli mõnus päev.

Käisin poksi vaatamas ja kaks meie foorumi liiget võistlsid ka seal.Ei hakka nimesid nimetama ja seega pole mõtet ka küsida.

Aga oli ka jubedaid kogemusi eile.Kuna pidime ühe sõbra naisukest ootama siis mõtlesim, et proovime ka selle Tasku fenomeeni ära.Istusime siis tasku kolmandale korrusele maha ja järsku lendavad sinna mingid 14 aastased plikad.Hakkasid kohe rääkima ja harimatust nende jutust oli tunda esimestest kostuvatest sõnadest.

Küsisid meilt, et ega me jooma ei lähe ja sellist värki-nuta või naera, sellised on tartu noored.

Ei teinud neist eriti väljagi aga rääkisid/röökisid nad nii kõvasti, et vahepeal kuulsin lausa sellist rõvedust, kuidas ühe tüdruku mingi sõbranna oli endale 8 viltpliiatsid tuppe toppinud ja värki.....Jube lihtsalt.

Praegu väike palavik ja ei teagi, mis täna edasi saab...

 

Mitte kõik.


Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Miks mul Torrent tirima ei hakka ? :(

 

viskasin faili uTorrentisse aga alla ei hakka lihtsalt tõmbama.. keegi teab milles viga võib olla ?

 

Mul oli sama probleem, kui arvutit vahetasin. Aitas see, et lasin uTorrenti maha ja hakkasin Bittorrentit kasutama.

 

Eriti tore on see, et läksin oma tüdrukuga lahku ja jäädavalt vist. :S


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Ow :blink:


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

 

Eriti tore on see, et läksin oma tüdrukuga lahku ja jäädavalt vist. :S

 

Tegelikult probleemid tekitavad rohkem armastust.


youtube4543.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tegelikult probleemid tekitavad rohkem armastust.

 

Seekord see nii ei ole. :(

 

Naised on nagu liinibussid, üks tuleb, jääd maha, ootad järgmist...


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nii masendav lihtsalt.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.