Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

brooklyn trollib


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Asi pole videos, vaadake seda videot youtube lehel, ja loe TechNooBSmith komentaari. Et siis, mis sellest õpetuses halba on ?

 

 

lol sõida uksetaha, tean seda venda irl, sitaks kõva jope on muidu

 

---------- Post added 06-07-11 at 00:12 ----------

 

//E: tegelt ma ei tea ka teda, aga piraat versioon on piraat


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kust see sul piraat versioon on ?

 

Ma ei tea küll mida tema mõtles, aga ma ei usu, et 2k eest hakkad ostma endale photoshoppi, no hard feelings tho


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
trial ?

YouTube selliseid õpetusi täis, kus PIRAAT versioon, aga alati mina jah, jajahm

 

Selge see


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
irw, vaevalt ta sul midagi reportis

 

Isegi kui reportis, siis Eesti on nii väike koht, vaevalt, et keegi midagi teeb. Siin võid isegi presidendilt 100M RSGP üle lasta, karistada ikka ei saa


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Pean teile kahjuks sama ütlema, ööd


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.