Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

nad on mingi 20-30' date=' aga crafting guild kõrval on aed, lähed sinna neid laskma, ise treenisin seal oma range puret. Väga hea koht rangeritele.[/quote']

 

Peaks ka runet peluma hakkama, mõistlikult ikka. :D

 

Uus kasutaja ja bottima kohe, wcd vms.


toetan2.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Täpsustan hobgoblinid on cb 28' date=' aga kui lähed aeda ja hakkad neid laskma siis nad ei tee sulle midagi.[/quote']

 

seda küll, kuid ise ma ei viitsi seda küll mängida. bottima oleks sinna ka risk panna, kui see aed seal lahti on siis mu mehike jookseb sinna goblinite juurde ja saab surma :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mingi cracked versiooni sain ka temalt, aga see vaja framework vms iganes selle progra nimi polnud, aga lihtaslt polnud aega seda tõmmata..

Kui vast leian/küsin talt, võin saata ju.

 

mul juba on see.

 

See mäng tahab .NET framework 4 saada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mulle meeldib see igatahes rohkem, kui minecraft.

Aga uploadiks üles selle kuskile ja annaksid?

Seekord on aega vähemalt framework ära sikutada. :D

 

varsti annan, präegu väike terraria nolife :D ehitan maja valmis ja kui mäng awesome on siis teen vb serveri?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
varsti annan, präegu väike terraria nolife :D ehitan maja valmis ja kui mäng awesome on siis teen vb serveri?

 

Lisa MSNi ja seal anna lähipäevade jooksul, kuna siin vabateemas jookseb järg käest paari lehega. :D

[email:2peuiyq3]rauno.kiissel@hotmail.com[/email:2peuiyq3]


toetan2.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.