Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Suht hull, koolis pole ammu nii hästi läinud, kui preagu. Kuigi mõtlesin, et nonii nüüd sõiman turvatöötaja näo täis, aga mutter loksus paika tal.

Asi oli nii moodi, et käisin välja tunni ajal(lasin ühe tunni üle) ja tulin tagasi, turvatöötaja pani mind ja mu sõpru õhkama(et teada saada kas tegime suitsu või mitte) ja mu sõbrad tegid suitsu, aga turvatöötaja arvas, et ma tegin ka(ei suitseta tegelt), tahtis mind seletus kirja kirjutama panna. Seltus kirjale järgneb alati minek menti ja rahaline trahv. Hakkasin seal agresiivselt rääkima, et mis teema on, et läheme kas või direktori jutule, siis hakkas seal mingi podisema ja ütles okei sa võibolla siis ei teinud. Noo mis mõttes "võibolla", ei ole siin mingit võibolla't. Närvi ajab see turvatöötaja juba, kogu aeg on millegiga millega mingit jama mulle keerata, ei tea mis tal mu vastu on. Sõbrad lähevad muidugi menti, meil koolis nii, et kui suitsu haisud on siis kohe menti. Ei tea mis debiilse süsteemi nad leidnud on, kuna sõbrad ei teind üldse kooli territooriumilgi suitsu.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Suht hull, koolis pole ammu nii hästi läinud, kui preagu. Kuigi mõtlesin, et nonii nüüd sõiman turvatöötaja näo täis, aga mutter loksus paika tal.

Asi oli nii moodi, et käisin välja tunni ajal(lasin ühe tunni üle) ja tulin tagasi, turvatöötaja pani mind ja mu sõpru õhkama(et teada saada kas tegime suitsu või mitte) ja mu sõbrad tegid suitsu, aga turvatöötaja arvas, et ma tegin ka(ei suitseta tegelt), tahtis mind seletus kirja kirjutama panna. Seltus kirjale järgneb alati minek menti ja rahaline trahv. Hakkasin seal agresiivselt rääkima, et mis teema on, et läheme kas või direktori jutule, siis hakkas seal mingi podisema ja ütles okei sa võibolla siis ei teinud. Noo mis mõttes "võibolla", ei ole siin mingit võibolla't. Närvi ajab see turvatöötaja juba, kogu aeg on millegiga millega mingit jama mulle keerata, ei tea mis tal mu vastu on. Sõbrad lähevad muidugi menti, meil koolis nii, et kui suitsu haisud on siis kohe menti. Ei tea mis debiilse süsteemi nad leidnud on, kuna sõbrad ei teind üldse kooli territooriumilgi suitsu.

 

Minu koolis täpselt see sama asi, kui haisud küljes siis kohe kiri märkmiku ja siis kui ment tuleb kooli siis trahvid lendavad.

Suht sitt niimodi kuna nagu sul oli, et sa ei tee suitsu ja tahetakse sulle no-reason trahvi teha, ma olen saanud nii (250 EEK).

Aga see turvatöötaja saada pikalt :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Arvad, et see nii lihtne? Usu või mitte, mu klassivend ütles turvatöötajale:"Tao pihku kits." ja läks menti. Nüüd varsti ilmselt saab trahvi vms karistuse kätte. Oleneb mis määratakse.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
mu klassivend ütles turvatöötajale:"Tao pihku kits." ja läks menti. Nüüd varsti ilmselt saab trahvi vms karistuse kätte.

 

huvitav, mis alusel ta trahvi saab?

ise mendile samamoodi õelnud (ment muidug hakkas ohkima ja kisama) ja ei tehtud midagi, sest seadusega pole kuidagi sätestatud, et selle eest karistus määratav oleks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
huvitav, mis alusel ta trahvi saab?

 

+ suht lollid olete kui lasete ennast haisude pärast menti viia. Seista enda eest ei oska? Selle all ma ei mõtle nüüd, et te peaksite putse ja türasid välja karjuma...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
huvitav, mis alusel ta trahvi saab?

ise mendile samamoodi õelnud (ment muidug hakkas ohkima ja kisama) ja ei tehtud midagi, sest seadusega pole kuidagi sätestatud, et selle eest karistus määratav oleks.

 

Ei tea, mingi riigitöötaja solvamise eest vms.

 

+ suht lollid olete kui lasete ennast haisude pärast menti viia. Seista enda eest ei oska? Selle all ma ei mõtle nüüd, et te peaksite putse ja türasid välja karjuma...

 

Kuule hallo, selleks ei peagi menti minema. Meil tuleb ment kooli ja viksab protokolli kätte lihtsalt. Mida siin ikka seista?


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kuule hallo, selleks ei peagi menti minema. Meil tuleb ment kooli ja viksab protokolli kätte lihtsalt. Mida siin ikka seista?

 

Sama asi...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ja ära üldista siin "olete" ma pole veel koolis menti läind. :D


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

õhtu.

 

---------- Post added 13-04-11 at 16:46 ----------

 

keegi teab mis kell suht pimedaks hakkab minema? mingi 20.30?


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.