Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

im sick


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kuidas on kiirem tellida,kas kulleriga või postiga?


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kuidas on kiirem tellida,kas kulleriga või postiga?

 

sama peaks olema, kuller toob postkontorist sulle paki koju ainult, ehk siis kui ise ei saa/ei viitsi järgi minna


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
littisime suruõhku täna sõbraga peale jõukat, littis ära, aga hallukaid tra ei näinud. putsi, terve purk läks ära ja see = 150.- = 10€

 

mis see veel on ?;o

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
sama peaks olema, kuller toob postkontorist sulle paki koju ainult, ehk siis kui ise ei saa/ei viitsi järgi minna

 

Kui ma tellin Tallinnast mängu,siis kui postiga tellid,siis tuleb ju postkasti,aga ma sain sõbra käest nii aru,et see kuller toob sealt esindusest vms.


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kui ma tellin Tallinnast mängu,siis kui postiga tellid,siis tuleb ju postkasti,aga ma sain sõbra käest nii aru,et see kuller toob sealt esindusest vms.

 

Eiei, nii peaks olema, et pakk saabub sinu postkontorisse, postiljon võtab sealt paki ning toob sulle postkasti. Kulleriga on nii, et ta võtab postkontorist paki ja toob sulle uksetaha.

 

Vähemalt ma olen nii aru saanud


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Vasaraga, mille mass on 200g, lüüakse seina naela. Enne naelapeani jõudmist on vasara kiirus 4 m/s. Nael nihkub edasi 20mm võrra. Hinda, kui suur on naelale mõjuv takistusjõud?

 

10-grammise massiga kuul, mis liikus kiirusega 900 m/s, läbis 4cm paksuse laua ja väljus sellest kiirusega 600 m/s. Kui suur takistusjõud mõjus kuulile laua läbimisel?

 

10. klassi füüsika. Help please.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Vasaraga, mille mass on 200g, lüüakse seina naela. Enne naelapeani jõudmist on vasara kiirus 4 m/s. Nael nihkub edasi 20mm võrra. Hinda, kui suur on naelale mõjuv takistusjõud?

 

10-grammise massiga kuul, mis liikus kiirusega 900 m/s, läbis 4cm paksuse laua ja väljus sellest kiirusega 600 m/s. Kui suur takistusjõud mõjus kuulile laua läbimisel?

 

10. klassi füüsika. Help please.

 

asd.jpg

F - Takistusjõud

m - mass

V - Kiirus

Vo - Algne kiirus(Peaks olema)

s - nihe.

 

Edasi peaks lihtne olema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.