Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Hommik , mis toimub? :D

Keegi HNS'i ka mängib CS'is ? :)


I see the truth an I feel the lies

But so many different views in so many different eyes

Make us paralysed, where all so hypnotized

From all the fluorides and chem. trails up in the skies

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Hommik.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

 

Minu pilt ka siin. :O Olen ju ilus? :)

Tegelikult on väga igav ja ei saa kodust minema ka hetkel.. Keegi ei taha 19 aastase tüdrukuga msnis elust ja olust rääkida? :D Issand.. Mul on tõesti igav.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hommik...pilves ilm

tahaks kooli:D


<3

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Minu pilt ka siin. :O Olen ju ilus? :)

Tegelikult on väga igav ja ei saa kodust minema ka hetkel.. Keegi ei taha 19 aastase tüdrukuga msnis elust ja olust rääkida? :D Issand.. Mul on tõesti igav.

 

Miski pärast ma arvan, et nähes, et Teksatüdruk sai Eeskujulikuks ning Printsessi embleemi siis viskasid oma vana konto nurka ja tegid uued ning nüüd mängi, et oled tüdruk.:D


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Miski pärast ma arvan, et nähes, et Teksatüdruk sai Eeskujulikuks ning Printsessi embleemi siis viskasid oma vana konto nurka ja tegid uued ning nüüd mängi, et oled tüdruk.:D

 

too teksatüdruk sai sellepärast, et ta on sunparty pepuvend. eeskujuliku embeemi tutvusteta ei saagi

 

---------- Postitused liidetud 16:27 ---------- Esimene postitus oli tehtud 16:27 ----------

 

muidu karm päris karm vana. ta 11 aastat noor?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Miski pärast ma arvan, et nähes, et Teksatüdruk sai Eeskujulikuks ning Printsessi embleemi siis viskasid oma vana konto nurka ja tegid uued ning nüüd mängi, et oled tüdruk.:D

True, true ..

Esiteks, vaata millal mu konto tehtud on - tükk aega varem, kui mingi teksatüdruk või "Printsessi" embleem siia üldse tekkisid.

Teiseks, kas siin tõesti on mõni poiss, kes tahab endale seda "Printsessi" embleemi?

Kolmandaks, kuidas ma siis hakkan tõestama, et tüdruk olen? Tahad mu facebooki, orkutit? ID kaarti näha äkki?

 

Päris tore kujutlusvõime teil muidu. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Esiteks, vaata millal mu konto tehtud on - tükk aega varem, kui mingi teksatüdruk või "Printsessi" embleem siia üldse tekkisid.

Teiseks, kas siin tõesti on mõni poiss, kes tahab endale seda "Printsessi" embleemi?

Kolmandaks, kuidas ma siis hakkan tõestama, et tüdruk olen? Tahad mu facebooki, orkutit? ID kaarti näha äkki?

 

Päris tore kujutlusvõime teil muidu. :)

 

Rahu.. rahu.. oletus lihtsalt. :D

"Kas keegi tahab 19 aastase tüdrukuga..." see, et sa tüdrukuga ütlesid jättis kahtlase mulje. Nagu rõhutasid seda. Aga sheeri facebooki. :D


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Paljud mõtlesid ka vasakule- ma arvan vähemalt. TRa muffigi teha pole, kelelgile kardi raami pole ära anda, või mingi 500-kr eest?

Miks Printsi embleemi pole?:D Või siis kuninganna ja kuniga :D Oleks ju vahva.

 

Btw, see teksatüdruk, m9ng9 kohe liitus, tegi paar stripi pilti ja siis kohe sai eeskujulikuks, nagu wtf. Ma Ükskord rääkisin kuuaega hästi korralikult, hui saingi embleemi :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Rahu.. rahu.. oletus lihtsalt. :D

"Kas keegi tahab 19 aastase tüdrukuga..." see, et sa tüdrukuga ütlesid jättis kahtlase mulje. Nagu rõhutasid seda. Aga sheeri facebooki. :D

See oli sellepärast, et ma ei teadnud, kas kellelegi siit üldse pakub huvi 19 aastase tüdrukuga rääkimine.. Just mu vanuse pärast. :D

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000454616146

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Paljud mõtlesid ka vasakule- ma arvan vähemalt. TRa muffigi teha pole, kelelgile kardi raami pole ära anda, või mingi 500-kr eest?

Miks Printsi embleemi pole?:D Või siis kuninganna ja kuniga :D Oleks ju vahva.

Printsi embleemi ma küll ei tahaks , parem siis juba kuninga :D


d6.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Paljud mõtlesid ka vasakule- ma arvan vähemalt. TRa muffigi teha pole, kelelgile kardi raami pole ära anda, või mingi 500-kr eest?

Miks Printsi embleemi pole?:D Või siis kuninganna ja kuniga :D Oleks ju vahva.

 

Btw, see teksatüdruk, m9ng9 kohe liitus, tegi paar stripi pilti ja siis kohe sai eeskujulikuks, nagu wtf. Ma Ükskord rääkisin kuuaega hästi korralikult, hui saingi embleemi :D

 

sa jossik ei saanud vist päris hästi aru. ta ei saanud seda selleks, et paar nude pici viskas, vaid selleks, et on sunparty pepuvend

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Aaa ma olen ka 19.

Jaa, ma tean.. Ma lihtsalt mõtlesin sellele, et enamus siin siiski alaealised ja vaevalt mingil 15-16 aastasel poisil on 19 aastase tüdrukuga paljust rääkida.. Samas 15-16 aastasel poisil 19 aastase poisiga võib vägagi palju juttu olla. :P Ma ei oska seletada, aga loodan, et saate mõttest aru. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jaa, ma tean.. Ma lihtsalt mõtlesin sellele, et enamus siin siiski alaealised ja vaevalt mingil 15-16 aastasel poisil on 19 aastase tüdrukuga paljust rääkida.. Samas 15-16 aastasel poisil 19 aastase poisiga võib vägagi palju juttu olla. :P Ma ei oska seletada, aga loodan, et saate mõttest aru. :D

 

ei saanud

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.