Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

no eks need rune nerdid teavad neid lühendeid paremini. parem ikka selget eesti keelt rääkida, millest midagi aru ka saab.

 

Mine perse oma runenerdi teemaga. Ega see , et ma tean , et atm tähendab at the moment , ei tee minust veel rune nerdi ja sa tead hästi, et ma ole kunagi runet mänginudki.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mine perse oma runenerdi teemaga. Ega see , et ma tean , et atm tähendab at the moment , ei tee minust veel rune nerdi ja sa tead hästi, et ma ole kunagi runet mänginudki.

 

mis ärriud? rääkisin sinust või? mingi probleem siis mine külasta või kontakteeru oma perearstiga, äkki saad ravi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
mis ärriud? rääkisin sinust või? mingi probleem siis mine külasta või kontakteeru oma perearstiga, äkki saad ravi.

 

Pwnisid ? Aa , sa ei tea mis see ka tähendab. (eesti keeles = panid ära mulle ) ja btw (by the way) ärritud * on õige sõna :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

nubs


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

jap, emod on peded, sest emotüdrukud on paksud:(


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

kellel noku on?


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
kellel noku on?

 

 

bump!


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
I haz.

no u dunt


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.