Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP
Kellelgi mingit töökohta suveks pakkuda pole?

 

Mu pakkumine on ikka jõus:

Algselt postitas Rico .

Ema ütles, et pean kodus tööd ka tegema onju. Ütles pese algatuseks pesu ära. Vaatasin, et enamus aluspesu sitatriipudega jne. Seega palun sul seda teha maksaksin 30 eek.


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mu pakkumine on ikka jõus:

Algselt postitas Rico .

Ema ütles, et pean kodus tööd ka tegema onju. Ütles pese algatuseks pesu ära. Vaatasin, et enamus aluspesu sitatriipudega jne. Seega palun sul seda teha maksaksin 30 eek.

 

Haha lol:D


ohlfva.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tule korra nädalas mu peldikut puhastama.

Lasnamäel keldris. Vb siin paar narkarit ka aaga midagi hullu nad ei tee sulle, vb. Täna sain neilt peksa aga...

 

Võtan vastu. Palju palk oleks? :D

 

Da Nag ,kus elad&vana oled? Vb saan sebida kusagile.

 

Saan kohe 15. Ja elan Tallinnas.

 

Mu pakkumine on ikka jõus:

Algselt postitas Rico .

Ema ütles, et pean kodus tööd ka tegema onju. Ütles pese algatuseks pesu ära. Vaatasin, et enamus aluspesu sitatriipudega jne. Seega palun sul seda teha maksaksin 30 eek.

 

Maksa 300.- siis on DIIL.:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Aga kui see ei sobi siis, mul veel üks töö pakkuda. Ma millegipärast situn öösel voodisse. Harva pissin, aga igaöö kindel laks on vedel sitt. Et hommikul käsitsi peseksid mu linad jne ära. Aga mul mõnikord kõndimise epal ttuleb ka vedelat, et puhastaksid kõik ilusti ära. Ja pkun 50 .- !


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mu pakkumine on ikka jõus:

Algselt postitas Rico .

Ema ütles, et pean kodus tööd ka tegema onju. Ütles pese algatuseks pesu ära. Vaatasin, et enamus aluspesu sitatriipudega jne. Seega palun sul seda teha maksaksin 30 eek.

 

Esiteks kas sul see aluspesu on seisnud mingi 2-3 nädalat juba? Ja kas su rinnahoidjad on ka sitatriibuga?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Aga kui see ei sobi siis, mul veel üks töö pakkuda. Ma millegipärast situn öösel voodisse. Harva pissin, aga igaöö kindel laks on vedel sitt. Et hommikul käsitsi peseksid mu linad jne ära. Aga mul mõnikord kõndimise epal ttuleb ka vedelat, et puhastaksid kõik ilusti ära. Ja pkun 50 .- !

 

vasta !


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.