Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Mnjaa, minumeelest ei ole see gta midagi väärt, pole küll arvutil mänginud kuid pleikaril tegin läbi, lühike story, ma ei oska enda pleikarit ka raisk kahjuks netti ühendada, saaks multiplayerit pelada :O


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
OMfg Juuksurisse kella 2-ks :D

 

Mullet liiga pikk :P

 

Käisin ka pügalas alles hiljuti.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kodukas: http://www.tthk.ee/?id=1085

Erialad.

Automaatik

Autotehnik (minu valik)

CNC pinkide seadistaja

Keevitaja

Mehhatroonik

Metallitöö

Juuksur

Nahktoodete valmistaja

Rõivaala müügikonsultant

Rõivaõmbleja

Rätsepatöö

Sisekujundaja assistent

Õmblusmeister.

 

Hea valik!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tore et sa nii arvad, mul oli kaks valikut, automaaler või autotehnik, kuna Tallinnas pole ühtegi eesti keelse õppekavaga kooli kus värvimist õpetatakse siis pidin valima autotehniku, kuid see on ka hea amet ma arvan, nii et jahm, jõudu mulle. Esimene automaaleri kool oli alles Vana-Vigalas, see pidi olema jube rott koht, pole kambritki ega midagi, böö!

 

Rõivaõmbleja (minu valik) :D

 

Ära aja ila, mis valisid?:D


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
http://www.youtube.com/watch?v=fRWsVO2EO54

 

Maisaalihtsalt, liigakaifflugu.

 

Ou, mis kooli valisid?

Ütle kooli nimi ainult.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.